zralá žena

Juraj a Růžena

Kategorie: 
Jazyk: 

p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; }

"Dík za obed, bol dobrý," Juraj odsunul tanier a chcel vstať od stola.

"Počkaj chvíľu, chcem sa s tebou porozprávať," chytila ho matka za plece a potlačila späť do stoličky.

- No super, zase si vypočujem, že som včera došiel opitý - pomyslel si otrávene, no poslušne si sadol späť. Nemal na výber. Bol bez peňazí, a čo občas zarobil na brigáde posielal na alimenty. Mal podmienku a do basy uz íst nechcel, raz mu stačilo. Tak bol rád, že môže bývať u matky a že od neho nepýta prachy za bývanie.

 

Líbí se povídka?

Můj přítel je kretén 07

Kategorie: 
Jazyk: 

Poslední týdny byly neskutečné. S dcerkou jsme si daleko bližší, každý den usínáme nahé v objetí, unavené z úžasných orgasmů. Další vzrušující změnou jsou konverzace se Štěpánem. Po prvním videu, kde se natočil, jak si honí klacek, jsme si začali vyměňovat stále šťavnatější obrázky a videa. Každých pár dní jsem si různě po domě vyprstila kundičku a přitom jsem se pokaždé natočila. A všechna tato videa jsem okamžitě odeslala synáčkovi. Ten pokaždé reagoval přesně, jak jsem očekávala, a psal mi, jak jsem sexy, jak jsem nádherná a párkrát dokonce nadhodil, že je mu líto, že jsem jeho máma. Také já jsem mu párkrát napsala, že kdyby nebyl můj kluk, tak bych po něm okamžitě skočila.

Líbí se povídka?

Povídky od hostinského stolu 7. Máma a dcera.

Kategorie: 
Jazyk: 

Páteční večer nesměle pokukoval do zaprášených oken vesnické hospody. Hostinský Šmalda se vrátil ze sklepa, kde narazil nový sud. Odborně roztočil pivo do sklenic a po očku pozoroval stůl stálých hostí, aby mu neunikl začátek dnešního vyprávění.
Honza Kaláb upil piva a zamyslel se: „Tak teď nevím, už je to na mě, nebo jsem někoho vynechal?“
„Karel ještě nevyprávěl,“ spustil hned škodolibě Jirka.

Líbí se povídka?

Přiznání

Kategorie: 
Jazyk: 

„Ahoj Pepánku,“ ozvalo se mi zničehonic za zády, div že jsem leknutím nepoposkočil. Zrovna jsem totiž zíral do výlohy knihkupectví a zcela zaujat bizardní nabídkou nevnímal svět kolem sebe. Otočil jsem se.
„No né, Haničko!“ vykřikl jsem potěšeně s rozzářenou tváří. „Jeden by si myslel, že ses odstěhovala, tak dlouho jsem tě už neviděl,“ řekl jsem a pokročil k ní, abych ji líbnul na tvář. Vypadala jako vždycky. Rozsochatá, černé, nakrátko ostříhané vlasy, světlá halenka a černá, pod kolena dlouhá sukně.
„Ty si asi nikdy nedáš pokoj s tou Haničkou, viď? Jako bys nevěděl, že se jmenuju Sibyla,“ řekla vyčítavě.

Líbí se povídka?

Stránky