velký pták

Moničiny příběhy 05

Kategorie: 
Jazyk: 

Čtvrtek jsem strávila esemeskováním s Veronikou. Byla jsem skoro jako čerstvě zamilovaná. Celý den jsme vydržely si vzájemně psát vzrušující sexy zprávy. Mou dobrou náladu mi nemohly zkazit ani narážky na můj rozchod jistých dobrých duší v práci. Večer jsem se dokonce odhodlala, zajít si na večeři do své oblíbené restaurace. Proč by vlastně nemohla singl holka jít sama na večeři? Hezky jsem se upravila, namalovala. Dala jsem si záležet na výběru spodního prádla a doplnila jej sexy šatičkami.

Líbí se povídka?

Silvestrovská oslava 01

Kategorie: 
Jazyk: 

Není nijak extra velká zima. Ba naopak. Ačkoliv je poslední den v roce, je prapodivně teplo. Ono deset stupňů Celsia opravdu vypadá divně. I já jsem se tak cítil. Seděl jsem, jako vždy, v obýváku a koukal na trapné pořady, co dávali v televizi. Přitom jsem přemýšlel, co vlastně dneska večer budu dělat. No, přemýšlet jsem moc nemusel. Věděl jsem přesně, co budu dělat. Budu s mámou, tátou a sestrou slavit konec roku.

Líbí se povídka?

Cernunnos

Kategorie: 
Jazyk: 

Lesem uháněl jelen, obrovský dvanácterák. Nepronásledovali ho psi ani lovci, jako tolikrát v minulosti. Naopak, běžel kvůli tomu, co cítil před sebou. Už to byly roky, co naposledy zápolil o laň se svými soky, roky, co se v něm probudilo milostné volání. Doběhl k okraji mýtiny, vyhlédl do slunečního svitu a opatrné zavětřil. Říjící laň cítil kousek před sebou, ale cítil i pach nebezpečí a zkušenost ho varovala, aby byl opatrný.

Líbí se povídka?

Povídky od hostinského stolu 1 - Výbuch.

Kategorie: 
Jazyk: 

Povídka první – Výbuch.
Venku se šeřilo a hospůdka uprostřed dědiny zela téměř prázdnotou. Až na skupinu stálých hostí v rohu výčepu. Hostinský Šmalda seděl za výčepem, dělal že čistí sklenice a bedlivě sledoval, jestli všichni mají nalito. V čele stolu seděl hranatý, prošedivělý Honza Kaláb.

Líbí se povídka?

Stránky