umělák

Kristýnka 27 – Dámská jízda II.

Kategorie: 
Jazyk: 

Kristýna vylezla z vody a zamířila dovnitř, aby si našla něco k jídlu. Jana s Lenkou už jen seděly na lehátkách a užívaly si sluníčka.
„Jdu si pro něco k jídlo. Daly byste si taky něco?“ zeptala se jich, když procházela kolem.
„Já jo,“ ozvala se Lenka.
„A co by to mělo být?“
„Já bych si nejraději dala tu tvou šťavnatou broskvičku.“
„Tak to bych taky prosila,“ ozvala se i Jana.
„Tss, vy jste blbý,“ otočila se a s předstíraným naštváním odešla do kuchyně.

Líbí se povídka?

Paní šéfová 2

Kategorie: 
Jazyk: 

Ležel jsem na Alenině kundičce a vdechoval tu opojnou vůni. Ale cosi mě pořád rušilo. Přitisknul jsem k sobě její stehno, které jsem držel v náruči a snažil se odehnat rušivý sen. Ale to pleskání, funění a kvílení bylo stále silnější. Chvíli mi trvalo, než jsem se probral a uvědomil si, kde jsem. Ty zvuky se ozývaly nad mou hlavou, a tak jsem otevřel jedno oko. Viděl jsem, jak Kamil klečí za paní šéfovou a tvrdě ho do ní vráží.

Líbí se povídka?

Anální bouře

Kategorie: 
Jazyk: 

ANÁLNÍ BOUŘE…

Konečně zvonek. Konečně se Jašek dočkal vytoužené chvíle. Roky se pral sám se sebou. Leta se snažil přemluvit vlastní ego a přiznat si, že velmi touží po projetém análu nebo aspoň lízačce od ženy, která by se objevila a smetla ho z povrchu zemského. Od mládí měl v představě čertici s pekelnou postavou a ďábelskou povahou. Krásnou dlouhovlásku, před kterou beze studu poklekne a nechá si ohoblovat zadnici zevnitř.

Líbí se povídka?

Prostá potřeba

Kategorie: 
Jazyk: 

PROSTÁ POTŘEBA
„Já se z tebe jednou zvencnu, Olino, fakt. Povídej, dělej…
„No co je? Co se divíš? Mě znáš ne?“
„No právě. Na škole o tobě kolovalo ledasco. A od té doby, cos ze školy odešla, tam docela ty tvoje průšvihy chybí. Kde vůbec děláš?“
„Tse, já a dělat? Máš mě za nějakou, co se ráno postaví za pult a pak jde sedřená večer domů s pár stovkama v kapse, jo? Já přece vždycky mířila vejš, ne? Nepamatuješ si? Však to není tak dlouho přece. Něříkej mi, že za těch pár měsíců jsem se vám všem vykouřila z hlavy, Jitko, to mi neříkej!“

Líbí se povídka?

Zavinil to Internet 08

Kategorie: 
Jako zpestření se tady najednou objeví malé intermezo s Tomášovou spolužačkou.

Tomášova spolužačka

Naše rodinka se stávala po přijetí Zuzany za rodinnou přítelkyni (nebo snad kurvičku?) stále více perverzní. Než jsme jí návštěvu oplatili, zažila Věrka další a dost nečekané číslo. Měl jsem to vyprávění hned z první ruky, neboť se mi manželka hned po návratu z práce svěřila, čeho byla svědkem a jak si sama přitom užila něco nečekaného.

Líbí se povídka?