trojka

Je to ve hvězdách II 03

Kategorie: 
Jazyk: 

Robert seděl v křesle na chodbě se sklopenou hlavou plnou černých myšlenek. Už se natahoval pro boty, aby se mohl obout. V tom zaslechl druhé zasténání. Zdálo se mu to, nebo je to možné? Znělo to, jako ženské hekání. Navíc ten hlas mu přišel nějaký povědomý. Zarazil se a nastražil uši. Opravdu. Byl to ženský hlas a nepatřil Vendulce. Bojoval mezi touhou vidět dvě dívky spolu a tím, že je mu Vendula nevěrná s holkou. Nikdy ho ani nenapadlo, že by byla na ženský.

Líbí se povídka?

Čokoládová dieta

Kategorie: 
Jazyk: 

Klára odjela na služební cestu. Patrikovi, jenž zůstal doma s dětmi, nezbylo, než o ní snít a sporadicky jí psát, neboť vycestovala daleko a časový posun je v přímé komunikaci značně omezoval. Celé dlouhé dva týdny si ji každý večer představoval a trpce počítal, že přibližně v polovině jejího pobytu by na ni měla přijít ovulace, kdy byly jejich noci obzvláště divoké. Nedostatek kontaktu si začal kompenzovat vyjídáním rodinných zásob čokolády.

Líbí se povídka?

Kamarádská trojka

Kategorie: 
Jazyk: 

„Ahoj! Máš zítra večer čas?“ zeptala se Alena, když jsme vycházeli ve čtvrtek z práce.
„Co potřebuješ?“ zeptal jsem se.
„Tak večer přijď!“ neodpověděla na můj dotaz. Chytila Karla za ruku a táhla ho neznámo kam. Vrtalo mi hlavou, co může chtít, když má Karla.

Líbí se povídka?

Z ničeho do extrému 4. díl

Kategorie: 
Jazyk: 

„Co si to takhle prohodit? Ty budeš točit a já se postarám o tu tvou kurvičku,“ přitočil se ke mně Robert s nabídkou. Současně začal natahovat ruku s kamerou a já zcela automaticky vztáhl ruku a kameru uchopil.
Jen co jsem se dotkl kamery došlo mi, že jsem vlastně jeho nabídku přijal. Okamžitě jsem se koukl na sestru co na to ona.

Líbí se povídka?

Stránky