těhotná

Mýtinka 16. Řítíme se do maléru

Kategorie: 
Jazyk: 

Ráno sněhu opět přibylo a já po snídani vytáhl frézu a začal před boudou dělat úklid za  pomoci zachumlané víly. Ta  rozjařeně poskakovala a pokoušela se mně trefit sněhovou koulí. Zaparkoval jsem frézu, očistil a vytáhl sněžný skůtr.
„Chceš se svést?“ lákal jsem ji.
Ona chodila kolem a pak se rozhodla:
 „Na tom jezdit nebudu, to nemá volant.“
Nastartoval jsem, nasedl a zavolal na ni:
„Sedni za mě a drž se!“
V mžiku jsem ji měl přilepenou na zádech.
 

Líbí se povídka?

Opuštěná Maruška

Kategorie: 
Jazyk: 

Zdravím všechny čtenáře. Původně jsem chtěl dopsat další dil Kristýnky, ale nakonec to dopadlo takhle. Ale nebojte, další Kristýnka už bude brzy dokončená.
Pro ty, co mají zájem, tady je komplet mé tvorby. Postupně to aktualizuji a přidávám nové povídky.
PDF: http://trysky.sweb.cz/…ePovidky.pdf
EPUB: http://trysky.sweb.cz/…Povidky.epub

Líbí se povídka?

Nadržená Marta

Kategorie: 
Jazyk: 

Marta, Pavlova nyní už žena, měla vždycky ráda sex. Kdykoli měla možnost, producírovala se doma nahá nebo téměř nahá, provokovala ho a vzrušovala. Při každé příležitosti Pavlovi ochotně a ráda podržela, nastavovala mu svou uslintanou díru, a vlastně nejen tu, a Pavel, jako správný chlap toho využíval. Věděl, že ne každá ženská je takhle svolná a ochotná. Měl za sebou několik vztahů, ale sex jaký zažíval s Martou, co do množství i kvality, mu žádná před ní neposkytla. Ostatně proto si ji také vzal. Ráda plnila všechna jeho přání a touhy,

Líbí se povídka?

V nejvyšší nouzi

V době, kdy měl manželku v protialkoholní léčebně, si Radek uvědomil, že jeho dcera Beata nejen zdatně zvládá roli hospodyně, ale že mu před očima vyrostla do krásy. Nenápadně vzniká incestní vztah, kterému na překážku je však protivný pubertální syn.

Líbí se povídka?

Vyprávění 08

Kategorie: 

8. kapitola
Minulé vyprávění pokud se pamatuji, skončilo potvrzením matčina těhotenství a přeměnou mamky v milenku.

Díky naší lásce čas letěl jako splašený, jak se zpívá ve známé písničce. Mamka dál vykonávala svojí práci advokátky, i když čím dál více případů předávala svým podřízeným. Já stále úspěšně pokračoval ve studiiích práva, jako by mi láska pomáhala s učením.

Líbí se povídka?

Stránky