stříkání

Stena z umakartu

Kategorie: 
Jazyk: 

Môj prvý erotický zážitok ovplyvnil zrejme celý môj sexuálny život. Bola som študentkou strednej školy, bol začiatok 90 rokov a tréner volejbalu rozhodol, že ma potrebuje ženské družstvo a mám začať trénovať s nimi.
Tréning volejbalistiek nebol na škole ale v telocvični na okraji nášho okresného mesta. Bola to veľká telocvičňa ktorá predtým slúžila ruským vojakom, ktorí mali v našom meste oddiel. Boli tam dve veľké a jedna malá telocvičňa. Budovu používali takmer všetky športy v našom meste a bola v prevádzke od rána do večera.

Líbí se povídka?

Povídky od hostinského stolu 1 - Výbuch.

Kategorie: 
Jazyk: 

Povídka první – Výbuch.
Venku se šeřilo a hospůdka uprostřed dědiny zela téměř prázdnotou. Až na skupinu stálých hostí v rohu výčepu. Hostinský Šmalda seděl za výčepem, dělal že čistí sklenice a bedlivě sledoval, jestli všichni mají nalito. V čele stolu seděl hranatý, prošedivělý Honza Kaláb.

Líbí se povídka?

Pohled z vikýře

Kategorie: 
Jazyk: 

Po několika letech mě napadlo jít se podívat na půdu domu, kde bydlíme. Dříve jsme tam chodili věšet prádlo, ale od doby, co matka zemřela, jsem tam nebyl. Nevím, co mě tam vytáhlo. Vylezl jsem na žebřík a otevřel vikýř. Rozhlížel jsem se kolem, když jsem uviděl, jak se něco zalesklo. Na protějším domě kdosi otevřel okno, od něhož se odrazily sluneční paprsky. Podíval jsem se tím směrem a uviděl hezkou dívku. Už jsem chtěl odvrátit zrak, když se ta dívka začala kroutit a přitom svlékat. Vypadalo to, jako když někomu předvádí striptýz. Když z ní spadnul poslední kousek oděvu, lehla si na postel a pokrčila nohy. Roztáhla kolena od sebe a já uviděl krásně hladkou kundičku. A k ní mířila její ruka.
„To si nemohu nechat ujít!" sjel jsem ze žebříku a spěchal pro fotoaparát.

Líbí se povídka?

Kristýnka 30 – Usmíření

Kategorie: 
Jazyk: 

V pondělí ráno jsem vstával s docela čistou hlavou. Na to, co jsem prožil o víkendu a o čem se mi zdálo, rozhodně. Sbalil jsem si věci a vyrazil vstříc poslednímu pracovnímu týdnu. Telefon jsem zapnul až cestou do práce. A dobře jsem udělal. Čekalo tam na mě několik zpráv. Něco od bejvalky, něco od Kristýnky. Ani jednu jsem neotevřel a nepřečetl. Moc se mi do toho nechtělo a navíc jsem ani neměl tolik času. Vždycky jsem mohl říct, že jsem neměl čas a musel jsem pracovat. Vlastně ty to ani nebyla taková lež, protože sotva jsem přišel do kanclu, uviděl jsem na stole hromadu úkolů, které čekaly, až je splním. A aby toho nebylo málo, měl jsem tam i vzkaz, abych se zastavil u šéfa po deváté hodině.

Líbí se povídka?

Jednoduchý případ 2

Kategorie: 
Jazyk: 

JEDNODUCHÝ PŘÍPAD 2/2
Do domu sira Wilkinsna dorazili přesně v dobu, kterou předpověděla Jessica. Právě se chtěli všichni rozejít, když se Hercule Boirot s Jessicou Parkerovou a s inspektorem Pappem objevili ve dveřích salonu a způsobili jisté znehybnění přítomné společnosti.
„Můj ty Bože!“ vzkřikl sir Wilkins, který se jako první vzpamatoval z nenadálé návštěvy a rozběhl se příchozím vstříc. „Pane Boirote, jaká to vzácnost zde přivítat právě vás.“ Popadl Boirota za ruku a třásl jí, div že mu ji neutrhl. „Právě jsme se chystali dopřát si odpočinek,“ pokračoval dál, „ale samozřejmě ho rádi oželíme.“
„Děkuji za přivítání, sire, ale této vaší oběti není třeba. Přijel jsem se jen na pozvání slečny Parkerové podívat na váš dům a v jeho tichu a míru se zamyslet nad jedním případem. Klidně se tedy věnujte svým plánům a až je uskutečníte, poté si můžeme popovídat. Slečna mne tu provede, takže se jistojistě neztratím ani nevejdu někam, kam nemám.“
„Ó, milý Boirote, vy jste neskutečně skromná a přející osoba. Dobrá tedy, půjdeme si po svých a po čtvrté hodině vás seznámím se všemi přítomnými.“
Sir Wilkins se mírně uklonil a vyzval ostatní, aby ho následovali. Salon se vylidnil a náhlé ticho téměř způsobilo rozpaky.

Líbí se povídka?

Stránky