strarší muž

Rodinné vztahy 25

Kategorie: 
Jazyk: 

Následující dny se Pavel snažil vzpírat pokušení, které mu hrozilo ze strany Šárky. Raději proto trávil více času v práci a sourozenci tak měli více času pro své incestní hrátky. Vztah s Jakubem pomalu směřoval do ztracena. Zdálo se, že oběma vyhovuje vzniklá situace, kdy na veřejnosti a před rodiči stále tvořili pár, ale ve skutečnosti dávali přednost Lence s Petrem.

Líbí se povídka?

Trigamista

Kategorie: 
Jazyk: 

Předpokládám, že význam slova Bigamie zná každý, jen trochu vzdělaný člověk, aniž by se musel dívat do Slovníku cizích slov. A také předpokládám, že většina lidí ví, že tento, jistě příjemný stav stav dvojženství, je ve většině civilizovaných evropských zemích postaven mimo zákon.

Líbí se povídka?

Jednoduchý případ 2

Kategorie: 
Jazyk: 

JEDNODUCHÝ PŘÍPAD 2/2
Do domu sira Wilkinsna dorazili přesně v dobu, kterou předpověděla Jessica. Právě se chtěli všichni rozejít, když se Hercule Boirot s Jessicou Parkerovou a s inspektorem Pappem objevili ve dveřích salonu a způsobili jisté znehybnění přítomné společnosti.
„Můj ty Bože!“ vzkřikl sir Wilkins, který se jako první vzpamatoval z nenadálé návštěvy a rozběhl se příchozím vstříc. „Pane Boirote, jaká to vzácnost zde přivítat právě vás.“ Popadl Boirota za ruku a třásl jí, div že mu ji neutrhl. „Právě jsme se chystali dopřát si odpočinek,“ pokračoval dál, „ale samozřejmě ho rádi oželíme.“
„Děkuji za přivítání, sire, ale této vaší oběti není třeba. Přijel jsem se jen na pozvání slečny Parkerové podívat na váš dům a v jeho tichu a míru se zamyslet nad jedním případem. Klidně se tedy věnujte svým plánům a až je uskutečníte, poté si můžeme popovídat. Slečna mne tu provede, takže se jistojistě neztratím ani nevejdu někam, kam nemám.“
„Ó, milý Boirote, vy jste neskutečně skromná a přející osoba. Dobrá tedy, půjdeme si po svých a po čtvrté hodině vás seznámím se všemi přítomnými.“
Sir Wilkins se mírně uklonil a vyzval ostatní, aby ho následovali. Salon se vylidnil a náhlé ticho téměř způsobilo rozpaky.

Líbí se povídka?

Rodinná oslava - část 1.

Kategorie: 
Jazyk: 

Dvaadvacetiletá Ester seděla u stolu a z nudy si natáčela dlouhý pramen přírodně zrzavých vlasů na prst s tmavě červeným nehtem u poslouchání čím dál hlasitější, vulgárnější a pro ostatní asi dost zábavné debaty.

Líbí se povídka?

Svoboda

Kategorie: 
Jazyk: 

Konečně!!! Po dvou letech se otevřely brány vězení a já byl opět volný, jak krásný to pocit. Byl jsem plný odhodlání vyzkoušet vše, co život čerstvě plnoletému muži nabízí.
Jenže k tomu všemu je nutné mít nějaké zázemí, které jsem samozřejmě neměl. Matka se mě po tom mém průseru zřekla a otce jsem ani nikdy nepoznal. Vracet se do školy nemělo smysl, a tak jsem doufal, že si najdu práci v nějaké kuchyni. Vyučený kuchař jsem nebyl, ale za katrem jsem se něco málo naučil.
Sic dospělý, můj vzhled šesnáctiletého mi asi prospěšný moc nebude, ale snad v Praze budu mít štěstí.
S tímto odhodláním jsem vyrazil od zdí rovnou na nádraží.

Líbí se povídka?

Stránky