šéf

Paní šéfová 2

Kategorie: 
Jazyk: 

Ležel jsem na Alenině kundičce a vdechoval tu opojnou vůni. Ale cosi mě pořád rušilo. Přitisknul jsem k sobě její stehno, které jsem držel v náruči a snažil se odehnat rušivý sen. Ale to pleskání, funění a kvílení bylo stále silnější. Chvíli mi trvalo, než jsem se probral a uvědomil si, kde jsem. Ty zvuky se ozývaly nad mou hlavou, a tak jsem otevřel jedno oko. Viděl jsem, jak Kamil klečí za paní šéfovou a tvrdě ho do ní vráží.

Líbí se povídka?

Uklízečka

Kategorie: 
Jazyk: 

UKLÍZEČKA
„Dobrý den pane mistr!“ pozdravila mě Manka, naše uklízečka, když jsem šel do práce. Skláněla se nad vozíkem s úklidovými prostředky a vystrkovala svůj půvabný zadeček. Měla krátkou sukýnku, která ho sotva zakrývala.

Pohladil jsem jí po tom krásném zadečku a protože nenosila kalhotky, zajel jsem jí mezi nohy. Zavrtěla se, aby se můj prst dostal do hladce oholené kundičky, na níž se houpaly silné kroužky, které jsem jí loni zavěsil.

Líbí se povídka?

Splátka 04

Kategorie: 

Následující dny po návštěvě našich štědrých lichvářů, kteří si přijeli vybrat svoji splátku, jsem se cítila děsně rozpolceně. Na jednu stranu jsem v sobě cítila odpor a zároveň něco zvláštního, co přitahovalo další termín splácení našeho úvěru. Petr se snažil seč mohl, ale jím vydělané peníze stačily sotva na pokrytí běžných výdajů a já, coby čerstvě vystudovaná ekonomka, stále nemohla najít adekvátní místo. U všech pohovorů jsem vyhořela jako sirka na nedostatku praxe, na bezejmenných příbuzných a také na profesionálním přístupu k práci, čímž myslím neochotu předvést něco víc ze svého umění u pana šéfa. Postupně jsem snižovala svoje nároky na svoji novou práci, kterou jsem potřebovala jako komunistí ostnatý drát a procházela jeden inzerát za druhým.

Líbí se povídka?

Stránky