otrok

Svoboda

Kategorie: 
Jazyk: 

Konečně!!! Po dvou letech se otevřely brány vězení a já byl opět volný, jak krásný to pocit. Byl jsem plný odhodlání vyzkoušet vše, co život čerstvě plnoletému muži nabízí.
Jenže k tomu všemu je nutné mít nějaké zázemí, které jsem samozřejmě neměl. Matka se mě po tom mém průseru zřekla a otce jsem ani nikdy nepoznal. Vracet se do školy nemělo smysl, a tak jsem doufal, že si najdu práci v nějaké kuchyni. Vyučený kuchař jsem nebyl, ale za katrem jsem se něco málo naučil.
Sic dospělý, můj vzhled šesnáctiletého mi asi prospěšný moc nebude, ale snad v Praze budu mít štěstí.
S tímto odhodláním jsem vyrazil od zdí rovnou na nádraží.

Líbí se povídka?

Trestající Babi

Kategorie: 
Jazyk: 

Trestající babi
Střední škola, bydlení u babi, časté mrdání přes den, promrdané většiny nocí. Ano babi i ve věku šedesáti let byla mašina na sex. Všechny tyto skutečnosti zákonitě vedly k tomu, že se můj prospěch pozvolna překláněl z misek vah dobrého studenta, na hluboko podprůměrného. Celkem logicky jsem více než na školu myslel jen a pouze na sex. Naivně jsem předpokládal, že to nikdy nepraskne, ale jak těžce jsem se mýlil…

Líbí se povídka?

Čoklík

Kategorie: 
Jazyk: 

„Stáhni mi ponožku a lízej mezi prsty!“ přikázala jsem mu už značně vzrušená.
Pejsek poslušně stáhl mou černou, silonovou ponožku a zabořil jazyk mezi prsty. Rychle funěl a pták mu trčel do prostoru.
„Teď padej do koupelny. Vlez si do vany!“ poroučím a cestou za čoklem, který leze po čtyřech, se svlékám do naha. V koupelně si ještě spínám své dlouhé vlasy do drdolu. Čokl už je ve vaně.
„Budeš chlemtat moje chcanky a budeš u toho mlaskat, pěkně nahlas, jako správnej čokl!“
„Ano, madam, miluju všechny vaše šťávy.“
„Nebyla jsem asi deset hodin, takže si užiješ pořádně silnou chuť!“
„Ano, těším se na to, madam.“

Líbí se povídka?

Prodaný, zamčený....

Kategorie: 
Jazyk: 

PRODANÝ, ZAMČENÝ…
Bylo jasné, že něco visí ve vzduchu. Martin klečel na otlačených kolenou a soustředěně hleděl oddaným pohledem do temných očí své Vládkyně. Vystrašeně se pokoušel škemrat alespoň pohledem, protože pás cudnosti, který mu Bohyně nasadila před měsícem, ho velmi omezoval. Stál na hranici svých sil a jelikož se opravdu k něčemu schylovalo, troufale cítil možnost být na chvíli volný.

Líbí se povídka?

Sekretář 04

Kategorie: 
Jazyk: 

Když jsem v osobě kterou Paní přivedla poznal Lucii, nevěděl jsem, co si mám myslet. Ale nebyl čas na dlouhé úvahy…
„No snad nám pomůžeš za šatů. Nestůj tady koukej sebou hnout !!!" vytrhl mne přísný hlas z mého zamyšlení.
Ochotně jsem jim oběma pomohl z kabátů. K mému překvapení měla Lucie pod kabátem jen krátké černé latexové šatičky, které těsně obepínaly její drobnou postavu. Obutá v lodičkách na vysokých jehlách vypadala úchvatně. Obě dámy vešly do pokoje a já cupital za nimi. Usadily se na pohovce a já zůstal stát naproti nim v očekávání, co se bude dít dál.

Štítky: 
Líbí se povídka?

Stránky