muž

Verunčina dobrodružství 05 - Běžný den v kuchyni

Kategorie: 
Jazyk: 

Lucka už byla na koleji a já s našima zůstala v baráku sama. Na vejšku jsem se letos nedostala, ne že bych se nesnažila, ale nějak se na učení prostě nedokážu soustředit. Myslím totiž v jednom kuse na sex.
S mámou ani s tátou jsme se o naší společné trojce nebavili. Rodiče tak nějak předstírali, že se to nestalo. Jednou dopoledne, asi dva týdny po té, jsem seděla s tátou v kuchyni. On si četl noviny, já seděla přilepená k tabletu. Měla jsem si stahovat nějaké studijní materiály, ale jako vždycky jsem zabloudila na porno. Aspoň jsem si ztlumila zvuk.

Líbí se povídka?

Myška.

Kategorie: 
Jazyk: 

Tramvaj se skřípěním, kolébavě se stáčela na hlavní třídu. Soumrak už padal do ulic a listopadové počasí mlžením tuto atmosféru ještě zdůrazňovalo.
Držela se tyče blízko prostředních dveří a tělem vyrovnávala kývání tramvaje. Konečně domů, ten pátek v práci byl vždycky zabiják. Ještě jedna zastávka a je doma, pomyslela si. Když vystoupila, podvědomě si přitáhla kabát u krku a rychlým krokem to brala k domovu. Ještě odemknout dveře a pak s úlevou shodila s nohou lodičky, pověsila kabát a bosá kráčela do pokoje.

Líbí se povídka?

Mýtinka 10.

Kategorie: 
Jazyk: 

Dny do svatby se krátily, organizačních zmatků ubývalo a já jednoho dne po snídani strnul.
„Proboha Jani, všechno jste s Bětkou naplánovaly, ale kdo nám půjde za svědky?“
Strnula a bezradně se na mně podívala:
„Vždyť se o tom vůbec nemluvilo.“
Ztichli jsme a po chvíli jsem nesměle navrhl.
„Myslíš, že by Rudla s Bětkou šli?“
Zamyšlená, se ke mně otočila: „Kdože by šel?"
„Rudla s Bětkou.“
Jana se rozzářila:
„Oni by šli?“
„Já nevím, o tom jsme nemluvili.“
„Zkus jim zavolat ať večer přijedou,“ rozhodla.

Štítky: 
Líbí se povídka?

Mýtinka 03.

Kategorie: 
Jazyk: 

**3.kapitola - Sešlost na Mýtince.**

Ráno v pátek se nebe kabonilo jako kakabus a radar hydrometeorologického ústavu ukazoval, jak přes nás přechází tlaková níže. Vstal jsem, Janu pořádně přikryl a jal jsem se po očistě kontrolovat sondy, srážkoměr a pozavíral pootevřené okna v kůlnách. Opatrně jsem zavřel dveře ložnice, abych ji nebudil a dal jsem se do přípravy snídaně.

Líbí se povídka?

ŠUKÁNÍ S MARKÉTOU

Kategorie: 
Jazyk: 

ŠUKÁNÍ S MARKÉTOU
Markéta byla krásná holka, ke které příroda nebyla skoupá. Pevná prsa jí hrdě napínala blůzku, až to vypadalo, že jí bradavky chtějí propíchnout. Byla o deset let starší, ale zato čerstvě rozvedená. Po babičce zdědila malé hospodářství, o které se svědomitě starala. Měla na to čas, protože pracovala z domova.
„Ahoj, nechceš si zašukat?“ vesele jsem jí pozdravil, když šla z obchodu.
„Ty kanče, uslyším od tebe také něco jiného?“ odsekla mi, jako vždycky a blížila se ke mně. Tentokrát byla malá změna oproti jindy. Měla v obou rukách tašky, tak jsem se nemusel obávat, že se pokusí dát mi facku. Také jako jindy.
„Máš kliku, že mě dneska svrbí a potřebuji jí protáhnout! Tak počkej u skály!“ nenápadně mi řekla, když jsme se míjeli. Skoro jsem poskočil štěstím.
„Líná huba, holé neštěstí!“ řekl jsem si pro sebe a ubíral se naznačeným směrem.

Líbí se povídka?

Stránky