mladé dívky

Filmový večer

Kategorie: 
Jazyk: 

Pomalu a jistě jsem začal vymýšlet plán, jak si užít jak s Katkou, tak i Sašenkou, mejma dvěma prima kamarádkami, se kterými jsme společně podnikali různé akce. Starší Katku jsem měl již za dobu známosti možnost poznat, příznačně, i více do hloubky. Na Sašu jsem si ale kvůli Katce netroufnul a ani se to nikdy nesešlo tak, abychom u toho byli všichni tři. Po dlouhém hloubání jsem na to ale konečně přišel – rozhodl jsem se udělat filmovou noc, na které bychom byli všichni společně. Ta se uskutečnila na konci července, bylo tedy pěkně teplo, s tím, že večer už se o nás otíral lehounký vánek.

Líbí se povídka?

Moničiny příběhy 04

Kategorie: 
Jazyk: 

Ráno po probuzení jsem si všimla nové SMS na svém telefonu.
„Ahoj Moniko, velice ráda. Co třeba hned zítra? Verča“
Okamžitě jsem se vrátila ve vzpomínkách k včerejšímu večeru. Takže jsem to nakonec opravdu poslala. Nyní, s čistou hlavou, jsem si však nebyla jista, zda to opravdu chci udělat. Čas odeslání SMS je 22:46, takže zítra je dnes. Ještě lepší! To nemám moc času na přemýšlení.

Líbí se povídka?

Je to ve hvězdách II 03

Kategorie: 
Jazyk: 

Robert seděl v křesle na chodbě se sklopenou hlavou plnou černých myšlenek. Už se natahoval pro boty, aby se mohl obout. V tom zaslechl druhé zasténání. Zdálo se mu to, nebo je to možné? Znělo to, jako ženské hekání. Navíc ten hlas mu přišel nějaký povědomý. Zarazil se a nastražil uši. Opravdu. Byl to ženský hlas a nepatřil Vendulce. Bojoval mezi touhou vidět dvě dívky spolu a tím, že je mu Vendula nevěrná s holkou. Nikdy ho ani nenapadlo, že by byla na ženský.

Líbí se povídka?

Je to ve hvězdách II 02

Kategorie: 
Jazyk: 

„Crrrrr… Crrrrrr…“ ozval se zvonek u dveří.
Vendy se podívala na hodinky, bylo teprve půl čtvrté.
„Vždyť je ještě brzo, tohle nemůže být Robert, ten se má vrátit až za půl hodiny, navíc nejsem nachystaná,“ láteřila.
Rychle si zavázala mašli kolem pasu a hodila na sebe župan. Zkontrolovala, jestli je v obýváku všechno v pořádku a zamířila ke dveřím.
Buch, buch, buch.
„No jo, vždyť už běžím…“ volala Vendy.
„Kdo je?“ zeptala se.
„Neptej se tak blbě a otevři,“ ozvalo se zpoza dveří.
Vendy bezpečně poznala Karolínin hlas a otevřela.
„To je dost,“ vykřikla Kája, protáhla se kolem Vendy, hodila tašku na zem a zamířila na záchod.

Líbí se povídka?

Rodinné vztahy 23

Kategorie: 
Jazyk: 

„Docela hezky se na to dívá, nemyslíš?“ špitla Lenka Šárce potichu do ucha, aby dvojici nevyrušila. Sama přitom začínala cítit známé trnutí v podbřišku. Pohled na otce s nevlastní sestrou ji neskutečně vzrušoval.
Šárka kamarádčino vzrušení vycítila. Protože stála za ní, objala ji a lehce políbila na krk.
„Chtěla bys tam být místo ní?“ zašeptala jí.
„Možná,“ přiznala Lenka. Teď však upřeně pozorovaly blížící se vyvrcholení. Brunátný Jirka svíral Terezčina ramena a určoval tempo. Nešťastná Tereza se téměř dávila jeho mohutným ocasem, přesto však usilovně pracovala na jeho uspokojení.

Líbí se povídka?

Stránky