manželka

Mýtinka 16. Řítíme se do maléru

Kategorie: 
Jazyk: 

Ráno sněhu opět přibylo a já po snídani vytáhl frézu a začal před boudou dělat úklid za  pomoci zachumlané víly. Ta  rozjařeně poskakovala a pokoušela se mně trefit sněhovou koulí. Zaparkoval jsem frézu, očistil a vytáhl sněžný skůtr.
„Chceš se svést?“ lákal jsem ji.
Ona chodila kolem a pak se rozhodla:
 „Na tom jezdit nebudu, to nemá volant.“
Nastartoval jsem, nasedl a zavolal na ni:
„Sedni za mě a drž se!“
V mžiku jsem ji měl přilepenou na zádech.
 

Líbí se povídka?

Trigamista

Kategorie: 
Jazyk: 

Předpokládám, že význam slova Bigamie zná každý, jen trochu vzdělaný člověk, aniž by se musel dívat do Slovníku cizích slov. A také předpokládám, že většina lidí ví, že tento, jistě příjemný stav stav dvojženství, je ve většině civilizovaných evropských zemích postaven mimo zákon.

Líbí se povídka?

Tatramatka

Kategorie: 
Jazyk: 

TATRAMATKA
Když jsme se vzali, začali jsme si zařizovat domácnost. Jednou z položek byla – tenkrát nedostatková (jako všechno) – automatická pračka.
Měl jsem jednoho známého v prodejně, tak jsem ho požádal o pomoc. Netrvalo dlouho a oznámil mi, že si mám okamžitě přijet. S velkou slávou jsme pračku dovezli domů a já jí hned připojil. Prádla bylo dost, tak jsme jí zapnuli. S napětím jsme se dívali okénkem, jak se buben zmítá, aby prádlo nabylo čistoty.

Líbí se povídka?

Návrat z plesu

Kategorie: 
Jazyk: 

Byli jsme jednou s manželkou na plese. Bavili jsme se a tančili, jak se na plese obyčejně baví. Žena popíjela vínečko, já ne, protože jsem řídil auto. Vždy, když se žena napije, je uvolněná, veselá a rozpustilá. A hlavně povolná. Najednou mě napadla myšlenka, jak toho využít. Čím víc jsem se tou myšlenkou zaobíral, tím víc se mi líbila. A tím víc jsem se těšil na její uskutečnění. Po tombole a pár tancích na rozloučenou jsme vyrazili k domovu. Nasedli jsme do auta a já se rozjel. Rozesmátá žena juchala nad výhrami a já řídil vůz domů. Zaparkoval jsem, došli jsme k našemu paneláku a já odemkl. Vše bylo jako vždycky při každém příchodu domů.

Líbí se povídka?

Silvestrovské dozvuky 03

Kategorie: 

To, co jsem po Silvestru zažil s matkou, mělo nečekané pokračování asi po týdnu a stalo se to dalším překvapivým zážitkem s mojí matkou. V pátek odpoledne jsem si po návratu z práce chvilku odpočinul a asi v pět odpoledne jsem vyrazil za kamarády – měli jsme v plánu vyrazit na diskotéku, ale protože dva z nich nemohli – něco jim do toho vlezlo, na návštěvu diskotéky jsme se vykašlali a já jsem se vracel tedy domů – asi tak kolem deváté večer.

Líbí se povídka?

Stránky