kouření

Stena z umakartu

Kategorie: 
Jazyk: 

Môj prvý erotický zážitok ovplyvnil zrejme celý môj sexuálny život. Bola som študentkou strednej školy, bol začiatok 90 rokov a tréner volejbalu rozhodol, že ma potrebuje ženské družstvo a mám začať trénovať s nimi.
Tréning volejbalistiek nebol na škole ale v telocvični na okraji nášho okresného mesta. Bola to veľká telocvičňa ktorá predtým slúžila ruským vojakom, ktorí mali v našom meste oddiel. Boli tam dve veľké a jedna malá telocvičňa. Budovu používali takmer všetky športy v našom meste a bola v prevádzke od rána do večera.

Líbí se povídka?

Povídky od hostinského stolu 3. Zájezd.

Kategorie: 
Jazyk: 

Venku se mračilo, déšť na spadnutí a hospůdka uprostřed dědiny zela téměř prázdnotou. Až na skupinu stálých hostí v rohu výčepu. Hostinský Šmalda za výčepem dělal že čistí sklenice a bedlivě sledoval, jestli všichni mají nalito. V čele stolu jako vždy seděl hranatý, prošedivělý Honza Kaláb.

Líbí se povídka?

Nejsem mamánek II.

Kategorie: 
Jazyk: 

Jsem veden do ložnice a připadám si, že pouze sním. Stále nemohu uvěřit tomu, že i matce snad není sex se synem až tak proti srsti, když si mě vede k sobě. Pociťuji třes po celém svém těle, trčící ocas napíná těsné boxerky a mozek mám vypnutý. Vstupujeme do jejího hájemství.

Líbí se povídka?

Ptákořezy 07

Kategorie: 
Jazyk: 

Nevím, jak dlouho jsme takhle spali. Občas jsem vnímal, že se ženské tělo vedle mne zavrtělo, nebo měnilo polohu. Uprostřed příjemného snění jsem náhle zase cítil ten krásný pocit přicházející slasti. To mne vyburcovalo natolik, že jsem si uvědomil stav věci. Ležel jsem na boku, k zádům mi Miluška tiskla své příjemné balóny a rajcovní bříško. Rukou, kterou měla přehozenou přes můj bok, jemně, ale cílevědomě honila opět ochotně tuhnoucího pěchováka. „No to je dost, žeses konečně probral,“ řekla mi do ucha natěšeně a já byl najednou úplně probraný.

Líbí se povídka?

Řemeslo má mokré dno

Kategorie: 
Jazyk: 

David se neskonale těšil ze své práce, při které mohl poznat hodně zajímavých lidí a zažít spoustu zážitků. Vzhledem k věku a věčně bouřícím hormonům si tajně přál potkat co nejvíce zvrhlých paniček, které tajně obdělává na manželských pelestích a nebo je sám láká do svých spárů, na možnou slevu při placení. Dobře si vzpomínal na roky, kdy se nejprve otrkával a sbíral zkušenosti, než se naplno pustil do sebevědomých kšeftů po domácnostech. Živil se elektrikařinou, ke které občas přibyla i práce hodinového manžela. Za příjemné jednání byl ochotný přivrtat poličku, opravit kuchyňského robota nebo vypomoci se záclonami či jinou prací navíc.

Líbí se povídka?

Stránky