kolík

Hájenka v hlubokém lese

Kategorie: 
Jazyk: 

Dostal jsem možnost, koupit od Lesů starší hájenku, utopenou v hlubokém lese. Co mě však zaráželo, že o ni nikdo nejevil zájem a byla podezřele levná.
Tak jsem se s nimi domluvil a jel se podívat. Zvenku byla zachovalá, romantická, dřevo bez červotoče, vše pěkně zdravé, takže stavebních úprav by bylo poměrně málo.

Líbí se povídka?

Mýtinka 14.

Kategorie: 
Jazyk: 

Den se pomalu zkracoval, z bříz na okraji Mýtinky padalo listí, jak zlaté penízky. Ve chvílích volna jsme se s Janou brouzdali na procházkách ve spadaném listí a tiskli se k sobě, jako milenci.
Provoz naší boudy nás cele zaměstnával, Jana propadla kouzlu kuchyně a vymýšlela k mé spokojenosti nové a nové variace na staré recepty. Uvnitř se všechno jen lesklo a vonělo.

Já zdárně, k uspokojení své choti, plnil cvičení za trest, které jsem dostal uloženo. Jenom to lechtání jsem z něj musel vynechat. Okouzlen jsem pozoroval Janu, jak den ze dne, se z ní stává krásná a sebevědomá paní našeho domu. Její makovička byla směs velkokapacitního disku, zkombinovaná s tím nejlepším matematickým procesorem. Zatím co Bětka vládla své domácnosti vztekáním, Jana i když od ní hodně pochytila, dokázala, s maximální dávkou ženské lstivosti, se mnou manipulovat, že až zpětně jsem si uvědomil, že jsem prohrál. Stále zůstávala hravá, zamilovaná a ochotná se milovat. Nebylo však přece vše v naprostém pořádku.

Líbí se povídka?

Mýtinka 12.

Kategorie: 
Jazyk: 

Odbočili jsme ze silničky a sjížděli k naší broučkové chaloupce. Řidič se s námi rozloučil a vracel se zpět. Já jsem odemkl, otevřel doširoka dveře, rozsvítil, Janu zvedl do své náruče a přenesl přes práh. Dal jsem jí velkou pusu a slavnostně řekl:
„Tak vás vítám doma paní Karešová.“

Líbí se povídka?

Mýtinka 03.

Kategorie: 
Jazyk: 

**3.kapitola - Sešlost na Mýtince.**

Ráno v pátek se nebe kabonilo jako kakabus a radar hydrometeorologického ústavu ukazoval, jak přes nás přechází tlaková níže. Vstal jsem, Janu pořádně přikryl a jal jsem se po očistě kontrolovat sondy, srážkoměr a pozavíral pootevřené okna v kůlnách. Opatrně jsem zavřel dveře ložnice, abych ji nebudil a dal jsem se do přípravy snídaně.

Líbí se povídka?

Soukromá praxe 05 Lucie Nováková

Kategorie: 
Jazyk: 

Slunečné ráno slibovalo další povedený den. Anička přišla, jako vždy, usměvavá do práce a jak jsem uviděl, zvedla se mi hned nejen nálada. Dělalo to i její oblečení. Měla na sobě krátké upnuté tričko s docela velkým výstřihem a že by sukně byla nějak extra dlouhá, o tom se nedalo mluvit ani s přivřenýma očima. Hned na uvítání mi vtiskla sladkou pusu, kterou jsem přeměnil v ještě sladší polibek. Při tom mé nedočkavé ruce putovaly po jejím luxusním tělíčku, až jsme to museli utnout. Jinak bychom dneska nezačali ordinovat. Otevřel jsem dveře do ordinace, kam jsme vstoupili společně.
Naštěstí po předchozích hrátkách zde nebyly žádné viditelné stopy. Jelikož plášť nenosím, šel jsem vařit ranní kávičku. Anička na sebe hodila úbor sestřičky a když jsem jí uviděl, v duchu jsem si říkal, že jestli přijde nějaká lesbička, bude mít asi docela problém. Společně jsme vypili dnešní první šálek. Pak jsem poprosil ještě o jeden pořádný šálek zeleného čaje. Ten jsem si nachystal na stůl v ordinaci a mohli jsme začít ordinovat.

Líbí se povídka?

Stránky