kluk

Případ lupiče na kolečkových bruslích

Kategorie: 
Jazyk: 

Sjížděli spolu na kolečkových bruslích mírný kopeček od náměstí k místnímu parku. Kličkovali mezi chodci, smáli se jejich nadávkám a potom na silnici k smrti děsili řidiče, když se znenadání objevili před kapotami jejich vozů. Smykem to vzali na cestičku do parku stoupající nahoru k letnímu altánku. Se smíchem se přitiskli k sobě a spojili ústa dlouhým polibkem.
„To byla krása,“ vydechla rozjařeně a s rozkoší přijímala partnerovo hlazení jejich dívčích ňader.

Štítky: 
Líbí se povídka?

Svoboda

Kategorie: 
Jazyk: 

Konečně!!! Po dvou letech se otevřely brány vězení a já byl opět volný, jak krásný to pocit. Byl jsem plný odhodlání vyzkoušet vše, co život čerstvě plnoletému muži nabízí.
Jenže k tomu všemu je nutné mít nějaké zázemí, které jsem samozřejmě neměl. Matka se mě po tom mém průseru zřekla a otce jsem ani nikdy nepoznal. Vracet se do školy nemělo smysl, a tak jsem doufal, že si najdu práci v nějaké kuchyni. Vyučený kuchař jsem nebyl, ale za katrem jsem se něco málo naučil.
Sic dospělý, můj vzhled šesnáctiletého mi asi prospěšný moc nebude, ale snad v Praze budu mít štěstí.
S tímto odhodláním jsem vyrazil od zdí rovnou na nádraží.

Líbí se povídka?

Trojka 06 (Šípková Růženka)

Kategorie: 
Jazyk: 

Původní plán vstát z postele v sedm hodin vzal za své už jen proto, že nikdo z nás nenastavil budík. První, kdo se probral, jsem byl já, protože Jakub byl zmožen vínem z předchozího večera a Klárku zase udolala neposlušná erotická hračka.

Bylo devět a za hodinu jsme už měli být vystěhovaní z pokoje. Zaklel jsem nad nepříjemnou situací a vytušil jsem, že zatímco já zas budu nervózně popohánět ostatní, aby si pohnuli a nepřidělávali nám další komplikace, Jakubovi to bude šumák, protože buď bude ještě v náladě, anebo mu bude naopak špatně, zatímco Klárka má času vždycky dost.

Líbí se povídka?