hrátky

Mýtinka 15. Paní Zima nastupuje

Kategorie: 
Jazyk: 

Další den jsme nastartovali Modráska a jela se kupovat myčka. Tentokrát to při nakupování bylo úplně opačně. než když se kupoval můj oblek. Vešli jsme do obchodu a Jana se vrhla na první myčku co tam stála a že si koupíme tuhle.
„Tak to ne, miláčku,“ řekl jsem jí. „Oblek jsi mi kupovala ty a myčku ti kupuji já.“

Štítky: 
Líbí se povídka?

Soukromá praxe 05 Lucie Nováková

Kategorie: 
Jazyk: 

Slunečné ráno slibovalo další povedený den. Anička přišla, jako vždy, usměvavá do práce a jak jsem uviděl, zvedla se mi hned nejen nálada. Dělalo to i její oblečení. Měla na sobě krátké upnuté tričko s docela velkým výstřihem a že by sukně byla nějak extra dlouhá, o tom se nedalo mluvit ani s přivřenýma očima. Hned na uvítání mi vtiskla sladkou pusu, kterou jsem přeměnil v ještě sladší polibek. Při tom mé nedočkavé ruce putovaly po jejím luxusním tělíčku, až jsme to museli utnout. Jinak bychom dneska nezačali ordinovat. Otevřel jsem dveře do ordinace, kam jsme vstoupili společně.
Naštěstí po předchozích hrátkách zde nebyly žádné viditelné stopy. Jelikož plášť nenosím, šel jsem vařit ranní kávičku. Anička na sebe hodila úbor sestřičky a když jsem jí uviděl, v duchu jsem si říkal, že jestli přijde nějaká lesbička, bude mít asi docela problém. Společně jsme vypili dnešní první šálek. Pak jsem poprosil ještě o jeden pořádný šálek zeleného čaje. Ten jsem si nachystal na stůl v ordinaci a mohli jsme začít ordinovat.

Líbí se povídka?

Jednoduchý případ 2

Kategorie: 
Jazyk: 

JEDNODUCHÝ PŘÍPAD 2/2
Do domu sira Wilkinsna dorazili přesně v dobu, kterou předpověděla Jessica. Právě se chtěli všichni rozejít, když se Hercule Boirot s Jessicou Parkerovou a s inspektorem Pappem objevili ve dveřích salonu a způsobili jisté znehybnění přítomné společnosti.
„Můj ty Bože!“ vzkřikl sir Wilkins, který se jako první vzpamatoval z nenadálé návštěvy a rozběhl se příchozím vstříc. „Pane Boirote, jaká to vzácnost zde přivítat právě vás.“ Popadl Boirota za ruku a třásl jí, div že mu ji neutrhl. „Právě jsme se chystali dopřát si odpočinek,“ pokračoval dál, „ale samozřejmě ho rádi oželíme.“
„Děkuji za přivítání, sire, ale této vaší oběti není třeba. Přijel jsem se jen na pozvání slečny Parkerové podívat na váš dům a v jeho tichu a míru se zamyslet nad jedním případem. Klidně se tedy věnujte svým plánům a až je uskutečníte, poté si můžeme popovídat. Slečna mne tu provede, takže se jistojistě neztratím ani nevejdu někam, kam nemám.“
„Ó, milý Boirote, vy jste neskutečně skromná a přející osoba. Dobrá tedy, půjdeme si po svých a po čtvrté hodině vás seznámím se všemi přítomnými.“
Sir Wilkins se mírně uklonil a vyzval ostatní, aby ho následovali. Salon se vylidnil a náhlé ticho téměř způsobilo rozpaky.

Líbí se povídka?

Kristýnka 26 – Dámská jízda I.

Kategorie: 
Jazyk: 

Po tak náročném víkendu jsem se nějakou dobu dával dohromady. Naštěstí jsem měl dost práce a ani Kristýna neměla čas na schůzku. Ani Lenka se celé pondělí neozvala. Nechal jsem to být a snažil se relaxovat. Alespoň jsme si s Kristýnkou psali.

Líbí se povídka?

Stránky