honění

Ptákořezy 10

Kategorie: 
Jazyk: 

Její příchod mě patřičně nažhavil. Vyskočil jsem z křesla, vrhl jsem se k ni a chvatně ji objal. Lehce se mi vymanila a vykročila ke kuchyňské lince.

„Počkej s tím, ty divochu! Nejdřív se musíš najíst.“

S plnou hlavou myšlenek na šukání jsem se snažil protestovat, ale nedala si říci.
„Prázdný pytel nestojí, vždycky říkala moje babička a to byla moudrá žena. Jen se podívej, co jsem ti přinesla a ty tvoje protesty tě přejdou.“

Líbí se povídka?

Stena z umakartu

Kategorie: 
Jazyk: 

Môj prvý erotický zážitok ovplyvnil zrejme celý môj sexuálny život. Bola som študentkou strednej školy, bol začiatok 90 rokov a tréner volejbalu rozhodol, že ma potrebuje ženské družstvo a mám začať trénovať s nimi.
Tréning volejbalistiek nebol na škole ale v telocvični na okraji nášho okresného mesta. Bola to veľká telocvičňa ktorá predtým slúžila ruským vojakom, ktorí mali v našom meste oddiel. Boli tam dve veľké a jedna malá telocvičňa. Budovu používali takmer všetky športy v našom meste a bola v prevádzke od rána do večera.

Líbí se povídka?

Nejsem mamánek II.

Kategorie: 
Jazyk: 

Jsem veden do ložnice a připadám si, že pouze sním. Stále nemohu uvěřit tomu, že i matce snad není sex se synem až tak proti srsti, když si mě vede k sobě. Pociťuji třes po celém svém těle, trčící ocas napíná těsné boxerky a mozek mám vypnutý. Vstupujeme do jejího hájemství.

Líbí se povídka?

Můj přítel je kretén 01

Kategorie: 
Jazyk: 

Naštvaně jsem bouchla dveřmi, až se celý dům zatřásl, skopla jsem boty a vpadla jsem do koupelny. Okamžitě jsem ze sebe strhala všechno oblečení, skočila jsem do sprchy a pustila vodu. Začala jsem si hladit svoje kulatá a pevná prsa a jednou rukou jsem si přejížděla po své kundičce. Měla jsem ji porostlou hebkými černými chloupky a dosud jsem necítila potřebu si ji holit. Nikdo si zatím nestěžoval, ačkoliv…
Dopadající voda mě vzrušovala, tak jsem popadla sprchovou hlavici a přitiskla si ji proti své rozpálené buchtičce.

Líbí se povídka?

Malé životní dobrodružství II. 10/10

Kategorie: 
Jazyk: 

MALÉ ŽIVOTNÍ DOBRODRUŽSTVÍ II – 10/10
Daniel byl tak zvědavý na novinky, které pro něj Vendula má, že nemohl dospat rána. Vstal už o šesté, což bylo velice, velice brzy na to, aby se za Vendulou vypravil. Osprchoval se, udělal si snídani, uvařil kávu a šel si ji vypít na balkon. Dopřál si k ní, přestože byl víceméně nekuřák, i jednu cigaretu.
Čas se vlekl jako slimák. Z balkonu už byl dávno zpátky, jen tak bloumal po pokoji a každou chvíli se díval na hodinky, přičemž nabýval pocitu, že rafičky se snad zasekly. Po půl osmé vstala Monika a podivovala se nad tím, že Daniel je už vzhůru.

Líbí se povídka?

Stránky