fantazie

Cernunnos

Kategorie: 
Jazyk: 

Lesem uháněl jelen, obrovský dvanácterák. Nepronásledovali ho psi ani lovci, jako tolikrát v minulosti. Naopak, běžel kvůli tomu, co cítil před sebou. Už to byly roky, co naposledy zápolil o laň se svými soky, roky, co se v něm probudilo milostné volání. Doběhl k okraji mýtiny, vyhlédl do slunečního svitu a opatrné zavětřil. Říjící laň cítil kousek před sebou, ale cítil i pach nebezpečí a zkušenost ho varovala, aby byl opatrný.

Líbí se povídka?

Řemeslo má mokré dno

Kategorie: 
Jazyk: 

David se neskonale těšil ze své práce, při které mohl poznat hodně zajímavých lidí a zažít spoustu zážitků. Vzhledem k věku a věčně bouřícím hormonům si tajně přál potkat co nejvíce zvrhlých paniček, které tajně obdělává na manželských pelestích a nebo je sám láká do svých spárů, na možnou slevu při placení. Dobře si vzpomínal na roky, kdy se nejprve otrkával a sbíral zkušenosti, než se naplno pustil do sebevědomých kšeftů po domácnostech. Živil se elektrikařinou, ke které občas přibyla i práce hodinového manžela. Za příjemné jednání byl ochotný přivrtat poličku, opravit kuchyňského robota nebo vypomoci se záclonami či jinou prací navíc.

Líbí se povídka?

Manželčin splněný sen

Kategorie: 
Jazyk: 

Každý máme svoje sny, splněné i nesplněné. Moje manželka měla jeden, o kterém jsem věděl dlouho. Bavili jsme se vždycky upřímně o sexu a ona chtěla, aby se mohla pomazlit se ženou a já byl u toho. Blížili se její třicáté páté narozeniny a mě se podařilo zajistit profesionálku. Jak si žena přála, zralou ženu asi o deset let starší než ona. Když nastal ten den, oslavili jsme ho spolu jen lehkou večeří a sklenicí dobrého červeného vína, které nám vždycky dokáže rozproudit krev.

Líbí se povídka?

Kristýnka 20 – Lenčino svádění

Kategorie: 
Jazyk: 

Zdravím všechny příznivce Efenixu v novém roce 2016.
Přeji všem jen to dobré, hodně zdraví, štěstí, lásky a samozřejmě i sexu. Autorům navíc múzu pro další psaní a hodně trpělivosti se čtenáři.
Rozhodl jsem se, že dokončím rozepsané dílo, tak jen doufám, že ho jakožto čtenáři náležitě oceníte a zanecháte spoustu komentářů.
PS: Minimálně ještě jeden díl je rozepsaný, tak se snažte ať se můžu také snažit. :-)

Líbí se povídka?

Kristýnka 16 – Písemný styk II.

Kategorie: 
Jazyk: 

Dva dny a dvě noci jsem přemýšlel, jak to Kristýnce oplatit. Celou dobu mě bombardovala esemeskami, jestli už mě náhodou něco nenapadlo. Musel jsem něco vymyslet, přeci se nenechám zahanbit. Pak mě to napadlo, když jsem vylezl večer z koupelny. Když si hrála ona, budu si hrát také.

Líbí se povídka?

Stránky