exhibicionistka

Kristýnka 35 – Pohled z okna

Kategorie: 
Jazyk: 

Hurá, konečně mi skončila brigáda. Už jsem toho začínal mít opravdu dost. S tím, jak se blížil konec, tak jsem měl práce čím dál víc. Naštěstí se mi podařilo v pátek vypadnout dřív a měl jsem tak dost času se sbalit. Odlet měl být v sobotu ráno a já neměl nic nachystáno, jen seznam věcí, co budu potřebovat s sebou.

Líbí se povídka?

Stena z umakartu

Kategorie: 
Jazyk: 

Môj prvý erotický zážitok ovplyvnil zrejme celý môj sexuálny život. Bola som študentkou strednej školy, bol začiatok 90 rokov a tréner volejbalu rozhodol, že ma potrebuje ženské družstvo a mám začať trénovať s nimi.
Tréning volejbalistiek nebol na škole ale v telocvični na okraji nášho okresného mesta. Bola to veľká telocvičňa ktorá predtým slúžila ruským vojakom, ktorí mali v našom meste oddiel. Boli tam dve veľké a jedna malá telocvičňa. Budovu používali takmer všetky športy v našom meste a bola v prevádzke od rána do večera.

Líbí se povídka?

Rodinné vztahy 13

Kategorie: 
Jazyk: 

Cestou domů jsem se zapřemýšlela nad událostmi posledních dnů. Všechno mi to přišlo až za hranou. Na to, že jsem před pár dny pustila do kundičky jenom dva kluky včetně Kuby, tak se to nějak nakupilo… Petr, máma s tátou, Lenka s Jakubem, teď jejich máma. Asi bych se měla trochu uklidnit. Jenomže copak to jde? Ještě, že naši odjeli, třeba se to po jejich návratu uklidní. Stejně to s nimi bylo divný… Divný, ale taky jsem si to užila, jako ještě nikdy… Stačilo vzpomenout si na tátu, jak byl celý nadržený, aby do mě zasunul. A docela bych se i podívala na mámu s Petrem…

Líbí se povídka?

Moničino studium - 4. Pondělní večer

Kategorie: 
Jazyk: 

„Věrko, představ si, že se ozval,“ řekla Monika, když vešla do jejich pokoje na kolejích a uviděla tam Věru.
„Kdo se ozval?“ zeptala se Věra.
„Inzerát. Poslal mi na vyplnění dotazník a dnes večer mi řekne co dál.“
„Nevypadáš, že bys chtěla skákat radostí do stropu.“
„Těžko říct. Na jednu stranu se těším, na druhou nevím, co mám čekat. Přesně v osm mám být na mailu. Prý mi dá další informace.“

Líbí se povídka?

Včelí královna

Kategorie: 

„Cože? Ty tam vážně půjdeš? A co na to Jarek?“ zděsila se kamarádčina nápadu Věra. „No jasně, že půjdu. Tohle si nesmím nechat ujít. Tyhle jejich večírky nejsou zase tak pravidelné a když jsem dostala nabídku, musím ji využít. Jarek mi to dokonce posvětil. Jde tam se mnou!“ culila se Iva.

Líbí se povídka?

Stránky