bratr

Rodinné vztahy 24

Kategorie: 
Jazyk: 

Šárka se blížila k domovu, stále se nedokázala srovnat s náhlým koncem tak zajímavého víkendu. Stačilo si jenom představit, co by následovalo, kdyby Lenčin otec nemusel náhle odjet řešit problém u zákazníka v cizině, a cítila, jak jí vlhnou vzrušením kalhotky. Tereza, která se urazila, že ji otec nechtěl vzít s sebou, vyvolala hádku, a tak děvčatům nezbývalo nic jiného, než se vrátit domů.

Líbí se povídka?

Prázdniny u strejdy 2

Kategorie: 
Jazyk: 

Po návratu domů udělaly holky večeři a po ní jsem si odskočil na terasu, zatímco holky se bavily někde v domě.
Čas utíkal, až mě tma i zima vyhnala do obyváku k televizi. Když bylo asi deset hodin, nedalo mi to a šel jsem holky hledat. Jen co jsem vyšel do patra, uslyšel jsem Hančin hlas, který vycházel z ložnice Moniky a Jirky. Potichu jsem se přiblížil ke dveřím a, jako ten největší šmírák, jsem se sklonil ke klíčové dírce.
Bohužel mi ale klíč v zámku neumožňoval nahlédnout dovnitř. Zaposlouchal jsem se tedy alespoň do jejich konverzace, která, jak jsem po chvilce zjistil, se týkala mé osoby.

Líbí se povídka?

Rodinné vztahy 16 - Návrat rodičů

Kategorie: 
Jazyk: 

Po delším pobytu v zahraničí se rodiče vrátili domů. Zklamáním pro oba sourozence byl však jejich přístup ke společným hrátkám, na které se společně těšili.
„Ani to nezkoušej,“ upozornila Martina syna, když ji krátce po jejich návratu začal v přítmí chodby osahávat. „Dohodli jsme se s tátou, že to byla chyba a nebudeme to opakovat. A nechci ani vidět, jak spolu něco takového děláte se Šárkou!“

Líbí se povídka?

Z ničeho do extrému 4. díl

Kategorie: 
Jazyk: 

„Co si to takhle prohodit? Ty budeš točit a já se postarám o tu tvou kurvičku,“ přitočil se ke mně Robert s nabídkou. Současně začal natahovat ruku s kamerou a já zcela automaticky vztáhl ruku a kameru uchopil.
Jen co jsem se dotkl kamery došlo mi, že jsem vlastně jeho nabídku přijal. Okamžitě jsem se koukl na sestru co na to ona.

Líbí se povídka?

Stránky