autoerotika

Moničiny příběhy 03

Kategorie: 
Jazyk: 

Vzala jsem si telefon a chtěla napsat Verči, dle mě jediné osobě, co mi jistě pomůže. Bohužel jsem nevěděla, co a jak mám psát. Nebyla jsem schopna vytvořit smysluplnou větu. Také má mé číslo a nepíše. Jistě již o mě nemá zájem a užívá si někde jinde. Ta jistě nesedí doma, jako já. Zavřela jsem prázdnou SMS a rozhodla se zavolat Lence. Telefon zvoní, ale nikdo jej nezvedá. Zapnula jsem rádio, ať tu aspoň není to strašné ticho.

Líbí se povídka?

Moničino studium - 9. Zkouškové období

Kategorie: 
Jazyk: 

V úterý se potvrdila slova Soni Ničitelky. Kdo od ní dostal zápočet, neměl se zkouškou problém. Fyzika taky dopadla dobře, tak si Monika v pátek ještě rychle dopsala na příští týden další 2 zkoušky. Večer to oznámila Q a dostalo se jí jen stručné odpovědi – OK.

V sobotu dopoledne jí přišla zpráva s jednoduchým úkolem:
Abys nezapomněla trénovat. Střední kolík 11:30 – 13:00 v dny, kdy nemáš zkoušku.

Líbí se povídka?

Stena z umakartu

Kategorie: 
Jazyk: 

Môj prvý erotický zážitok ovplyvnil zrejme celý môj sexuálny život. Bola som študentkou strednej školy, bol začiatok 90 rokov a tréner volejbalu rozhodol, že ma potrebuje ženské družstvo a mám začať trénovať s nimi.
Tréning volejbalistiek nebol na škole ale v telocvični na okraji nášho okresného mesta. Bola to veľká telocvičňa ktorá predtým slúžila ruským vojakom, ktorí mali v našom meste oddiel. Boli tam dve veľké a jedna malá telocvičňa. Budovu používali takmer všetky športy v našom meste a bola v prevádzke od rána do večera.

Líbí se povídka?

Rodinné vztahy 20

Kategorie: 
Jazyk: 

Naprosto nevinný pozdrav způsobil Lenčinu otci málem infarkt. Ihned poznal dívku z vlaku, před kterou poprvé prolomil zábrany a onanoval na veřejnosti. A teď se s ní potkává ve společnosti své dcery… Lenka, která nic netušila, je představila.
„My už se ale známe, nepletu se?“ nedala mu oddechnout Šárka. Lenka s Terezou se na ní překvapeně podívaly.
„Asi, nejsem si jistý,“ pokusil se vymluvit Jirka. Ve zrudlé tváři byla jasně čitelná nervozita. Rozhodl se pro ústup.

Líbí se povídka?

Rodinné vztahy 19

Kategorie: 
Jazyk: 

Druhý den dopoledne se Šárka s Lenkou vydaly na slibovaný výlet. Byl nádherný letní den a obě dívky, oblečené v lehkých letních šatech, vzbuzovaly zájem mužského okolí. Přesto se ve vlaku posadily do opuštěného kupé, kde je nikdo nerušil.

Líbí se povídka?

Stránky