starší mladší šukaj na pohovce

Pan domácí 01

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Pan domácí

Jsou chvíle, kdy je dosažení zisku vykoupeno nepříjemnými pocity. Přesně na to myslel Leoš, když stoupal výtahem do třetího patra činžovního domu, který před nedávnem zdědil po zemřelé tetě. Dědictví příjemné, leč pro něho poněkud obtížné. Se svou mírnou povahou nedokázal řešit problémy rázně, nájemníci mu přerůstali přes hlavu.

starší mladší šukaj na pohovce

Pan domácí 02

Toto je 2 díl z 3 v seriálu Pan domácí

Jsou dny, kdy člověku všechno padá z ruky. Přesně takový den zažíval Leoš. Od rána se potýkal s drobnými nepříjemnostmi, nyní všechno vyvrcholilo připáleným obědem. Věděl, čím to je způsobené. Nedokázal přestat myslet na Blanku, neustále měl přede očima její jemnou tvář. Ušpiněnou od mého semene,pomyslel si zahanbeně. Neustále si vyčítal svou předčasnou ejakulaci i to, že nedokázal odmítnout její nabídku. Rozhodl se proto, že musí situaci vyřešit.

starší mladší šukaj na pohovce

Pan domácí 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Pan domácí

Během následujících dní si Leoš užíval dosyta Blanku i s jejími, pro něj bláznivými, nápady. Domů chodil stále později, až u ní jednoho dne zůstal až do rána. Když se poprvé probudil vedle ní, s hlavou zabořenou mezi jejímu bujnými ňadry, cítil se snad poprvé v životě šťastný. Rád se s ní procházel městem ruku v ruce, s kočárkem před sebou, nevšímal si posměšných pohledů známých, s kterými se náhodou potkali. Pyšnil se mladou dívkou po svém