Čeština

Čeština

Nový eFenix

Kategorie: 
Jazyk: 

Určitě jste si někteří už všimli, že v menu se objevil odkaz Nový eFenix. V současné době, už několik měsíců totiž pracujeme na změně systému, který pohání tento web. Není to žádná jednoduchá záležitost, neboť jedinou rozumnou možností je převod povídek ručně. A jelikož máme uctyhodné číslo, pokud jde o naše povídky, tak to bude ještě nějakou dobu trvat.

Líbí se povídka?

Katka a Saša - jak to všechno začalo

Kategorie: 
Jazyk: 

V životě jsem docela rád zkoušel sestry. 
Dvakrát se mi stalo, že jsem chodil s holkou a o pár let později i s její mladší sestrou. 
Jednou se mi podařilo dostat obě dvě najednou, ale to byla výjimka, způsobená alkoholem a tím, že obě byly jak bisexuální, tak nadržené.

Líbí se povídka?

Šikula 05

Kategorie: 
Jazyk: 

Oněch pět fiktivních vesnic – Alíkov, Bulíkov, Culíkov, Dudlíkov a Ejhlíkov – mělo nejenom svérázné tradice, ale i svérázné oslavy. Státní svátky je zajímaly jen coby volné dny, měli přece své, ničím nezaměnitelné. Jedním z nich byl svátek Přírody, který se však skládal ze čtyř slavností – Jarní, Letní, Podzimní a Zimní.

Líbí se povídka?

Dešťová víla 18

Kategorie: 
Jazyk: 

Doma jsem se v klidu chystal na pátek. Balil jsem si věci, co bych mohl potřebovat, a u toho se zmítal mezi těšením se a výčitkami svědomí vůči Zdeňce. Ještě jsem seděl u počítače a plánoval cestu, případně nějakou vycházku do okolí. V tom mě vyrušila esemeska. Buď Zdeňka, nebo Pája. Natáhl jsem se pro telefon.

Líbí se povídka?

Šikula 04

Kategorie: 
Jazyk: 

Anežka ležela přitisknuta k Šikulovi, hladila ho po hrudi a kochala se těsnou přítomností jeho těla. Dokonce natolik, že přehodila svou nohu přes jeho, aby se svou chlupatou krasavicí mohla alespoň dotýkat jeho stehna, posunovat se po něm a dráždit nejenom svou představivost. Byli potichu, ale Anežka se najednou rozmluvila.

Štítky: 
Líbí se povídka?

Stránky