Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Soukromé zprávy

Soukromé zprávy jsou už funkční. Pokud bylo vícero vláken, nešlo mezi ně přepínat. Nyní je to opravené.

To je sice potěšující, ale já se do Zpráv nějak nemůžu dostat. Tedy nedokáži žádnou poslat, ani příjmout. Když kliknu na obálečku Zprávy, tak se dovím že:

No chats found here

Tak kde mám chybu?

Jó a ještě mi nefunguje seznam příspěvků. Tedy funguje jen částečně. Po kliknutí na Příspěvky se mi otevře jen první stránka a  když si nakliknu dole Načíst více  přispěvků, tak mi tam naskočí znovu první strana.

A ještě postrádám v nabídce seznam autorů.

Ahoj Frede,

1) Soukromé zprávy - Chybu děláš v tom, že jsi zatím nikomu nenapsal soukromou zprávu a nebo nikdo ti žádnou neposlal. Neboj, nic se neděje, to je v pořádku. I když, teď tam jednu zprávu od mé osoby mít budeš. Nicméně, pokud sám chceš zprávu napsat, musíš nejdříve otevřít profil uživatele, s kterým si chceš dopisovat. Tam najdeš ikonku s názvem Zprávy. Stačí na to kliknout a do nově otevřeného okna začít psát. Po dopsání a odeslání, pokud uživatel není online, stačí křížkem okno uzavřít.

2) Pokud myslíš seznam příspěvků uživatele v jeho profilu, tak tohle je už nahlášené. Nicméně, je to problém, vím o něm a musím jej nejprve komunikovat s vývojáři pluginu.

3) Tohle bylo také diskutováno v jiném tématu. Byl tu problém a řešil se. Neboj. Seznam autorů a korektorů se brzo vrátí do menu.

Ahoj Tome.
Tak především hlásím, že mi naskočil seznam autorů. Příspěvky od jednotlivých autorů, tedy vlastně seznam jejich povídek mě nijak moc nebolí.
Ale s těmi soukromými zprávami se pořád peru.
Chci psát soukromou zprávu např. Dědkovi. V seznamu autorů si jej najdu  a kliknu na jeho obálku. A ono se neděje nic. Nic se neotevře, kam bych mohl psát.
Dále - když jsem si otevřel svůj profil  a klikl na obálku, tak mi tam naskočilo v modrém poli: Zpráva pro Freda. Jenže tím to končí. Ať klikám kamkoliv, ta zpráva se mi prostě neotevře.
Proto prosím o radu, jak postupovat

Už jsem přišel na to, že si musím zarolovat dolů, kde je okýnko pro odpověď. Ale kde je vlastní zpráva?

Tak dnes jsem zase pokročil. V Autorech jsem si otevřel Dědka, kliknul na obálku a hele, ono se mi otevřelo okénko na odpověď. Dychtivě jsem mu napsal, co jsem měl na srdci a chtěl to odeslat. Klikám jak blbec a ono se to prostě neodešle. Tak jsem mu napsal tradiční email, zprávu jsem mu tam zkopíroval a odeslal.

Ahoj Frede,
bohužel může být problém v nastavení tvého počítače či ve verzi prohlížeče. Nevím, jaký prohlížeč používáš a v jaké verzi. Já většinou zkouším poslat zprávu v Chrome, Opera, Firefox  a to vše v nejnovějších verzí a v OS Linux, Windows10. Ve všech případech se mi povedlo zprávu odeslat.