Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Problém se zobrazením

Zdá se, že někde nastal problém. Na hlavní stránce je vidět jen náhled posledního příspěvku a po kliknutí na něj, se zobrazí jen fotka a informace (datum, autor, ...) ale už ne text povídky. Cookies jsem smázl, takže tím by to být nemělo.

Čím dal horší,nejde už ani číst povídky

Mám od dnešního rána /středa 18.7./ stejný problém, jako Bob Romil. Nejdřív jsem si myslel, že je chyba v mém PC a tudíž jsem rád, že na to upozornil. Ostatní kategorie se zobrazují normálně.

@libom

Nemyslím, že by to bylo čím dál horší. Admin usilovně pracuje na zlepšeních a modernizaci stránky. Protože je na to sám a občas pracuje metodou Pokus-omyl, tak to někdy nedopadne. Už několikrát tady žádal, aby mu někdo z čtenářů, znalý práce s software pomohl, ale nikdo se nenašel. Ale kritizovat a přijít k hotovému dovede leckdo.

Daji se nekde najit povidky ze stareho Fenixu? Drive tu byl link.

Koukal jsem a ani jeden požadavek na podporu, že by bylo něco špatně.
Mrzí mě to i kvůli tomu, že si tu postěžují korektoři a od nich nemám ani email, že je něco špatně. Není tu nic. Fórum je na diskuzi. Já primárně sleduji emaily.

Škoda. Kdyby to někdo nahlásil, nebo se Fred ozval na mail, tak by to běželo už od odpoledne. Oprava zabrala 5 minut.

Okomentováno od albertan v 18.7.2018, 18:02

Daji se nekde najit povidky ze stareho Fenixu? Drive tu byl link.

Nedají. Systém byl starý a zatěžoval server. Povídky se postupně, jak umožní čas, převádí ručně do nového systému. Zbývá asi už jen 2000 😀

.