Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Problém s přihlášením

Stránky:12

Ahoj

Teď odpoledne se vyskytl problém s odkliknutím potvrzení věku. Byl jsem odhlášený a nešla mi ta hláška odkliknout. Tím pádem nejde ani psát mail a jméno aby se člověk přihlásil. Požadavek přes odkaz na podporu nejde odeslat, protože vás to nepřihlásí ani jako hosta. Hlásí to nějakou chybu a skočí zpět na přihlášení. Nakonec jsem poslal info přímo na mail podpory a sem se dostal přes dříve uloženou stránku nástěnky. Tu jsem si kdysi uložil, když byly problémy s přihlašováním přes hlavní stránku a přes nástěnku to kupodivu šlo.

V podstatě se na efenix nedostane nikdo, kdo není přihlášený. Nejde nic dělat kvůli té captche o věku.

BobRomil

Také jsem s tím zápasil. Odkliknout to nešlo, prostě nic. Od večera už to šlo, ale při každém vstupu musím klikat "enter", ale hlavně, že to funguje. Změnilo se přidávání příspěvků. Není tam nástěnka, takže není přehled, kolik je povídek přichystáno ke zveřejnění. Nechci web zaplnit jenom mými výtvory, ale nevím, jak jsou na tom ostatní autoři. Dva dny nic nevyšlo, tak jsem něco poslal ke korektuře.

Po změně stránek mám následující problémy:

1/ souhlas s potvrzením věku - je to anglicky, s tím by mohl být případně problém - předpokládám, že tento souhlas je v podstatě vyžadován ze zákona a tedy by měl být v češtině

2/ kvůli komentářům apod. je nutné přepnout na desktop, ale přijde mi to celkově hrozně zpomalené oproti dřívějšku. Nešel by návrat k původní verzi?

Ahojte, Tom po nejen mém přání upravil mobilní vzhled tak, že se dá přihlásit pod roletovým menu v záhlaví stránky a není nutné rolovat pod povídky a hledat přihlašovací pole. Mobilní stránky jsou tak podle mého v lepším stavu, jak desktop.  Tato úprava ale asi nějak dodrbala přístup do autorské/admin sekce přes ikonu v levém horním rohu (nástěnka). Tom už o tom ví a jistě řeší ;-).

Dotazník o věku jsem zahlédl, ale ani na desktopu, ani na tabletu mě neobtěžuje a nedělá mi problémy při procházení webu.

Komentáře by měly být plně funkční i na mobilní verzi. Teď to ale neověřím - na zkoušku jsem přepl mobilní verzi na desktop a nemůžu se vrátit zpět ;-).

edit: komentáře pod povídky lze vkládat i na mobilní verzi, ale zjistil jsem, že fórum na mobilní verzi nefunguje - neustále hlásí, že musím být přihlášen. Po přepnutí na desktop fórum jede.

Okomentováno od harai1 v 6.11.2018, 17:51

Po změně stránek mám následující problémy:
1/ souhlas s potvrzením věku - je to anglicky, s tím by mohl být případně problém - předpokládám, že tento souhlas je v podstatě vyžadován ze zákona a tedy by měl být v češtině
2/ kvůli komentářům apod. je nutné přepnout na desktop, ale přijde mi to celkově hrozně zpomalené oproti dřívějšku. Nešel by návrat k původní verzi?

1) plugin byl kompletně přepsaný a nevím proč nezobrazuje to, co má nastavené aby zobrazoval. Řeším

2) Komentáře jde v klidu přidávat i v mobilní verzi, není nutné přepínat. Mobilní verze je o 0.12s rychlejší, než desktopová verze. Takže se spíš jedná o subjektivní pocit.

Ahoj

Tak opět zmizela lišta s nástěnkou a další tlačítka. To není možný si to ověřit / zkontrolovat než se pustí nová verze do provozu?

Okomentováno od Bob Romil v 10.11.2018, 7:15

Ahoj

Tak opět zmizela lišta s nástěnkou a další tlačítka. To není možný si to ověřit / zkontrolovat než se pustí nová verze do provozu?

Budeš mi pravidelně posílat každý měsíc 30 000 Kč? Pak bychom ti mohl zaručit řádné otestování a zkontrolování všeho, co se tu aktualizuje.

Tak se tedy omlouvám za to, že po každé aktualizaci prudím na podpoře, že něco nefunguje. Myslel jsem to nyní tak, že pokud něco nového spustíš, tak alespoň koukneš jestli zůstaly zachované věci co běželi. Pokud už po několikáté zmizela lišta nástěnky, tak mi to prostě přišlo divné. Mrknout třeba na to jestli je lišta vidět nebo jestli jde přihlásit myslím nestojí 30 000,-

Já chápu, že má odpověď byla podrážděná a drzá, ale zkusím to vysvětlit lépe, než nějakým popichováním.

1) Nic jsem nenasazoval a po nahlášení jsem se přihlásil do testovacího účtu korektora  testovacího účtu autora a lištu jsem viděl.

2) Vždy, když provedu instalaci něčeho nového, tohle udělám a pokud to u mě funguje, nemám důvod si myslet, že to nefunguje někomu jinému.

3) K tomu, abych předešel těmto věcem a řádně to otestoval, bych se musel stránce věnovat víc, než jen 3% svého volného času, neboť 90% tvoří rodina a zbylých 10% moje ostatní aktivity a nich stránce mohu věnovat 3%. Proto 30 tisíc není moc, neboť by to vynahradilo výpadek v případě práce. Jsem osvč a jsem placen za odvedenou práci. Pokud bych měl přes den řešit stránku, neodvedu práci, jakou odvést mám a nedostanu zaplaceno a tím nebudu mít na úhradu účtů, včetně nákladů na provoz tohoto serveru.

4) Reklama zde nezaplatí měsíční náklady za tento web. Když to spočítám, tak je zaplatí tak jednou za půl roku. A ne, není to jen o hostingu.

Jsem rád za každé nahlášení. Ale uvědomte si, že tohle tady dělám zdarma, dotuji to ze svého a dělám to, protože mě to baví a dělám to rád. Nicméně za poslední dva týdny jste svými blbými komentáři na úroveň mé práce a vyjadřování a obviňování z toho, že tu zavádím cenzuru a podobně, dosáhli pouze toho, že jsem si začal říkat, jestli mi to za to stojí a jestli mě to ještě baví. Jakmile mě to přestane bavit, tak to tu klidně zavřu, nebo web prodám a bude to spravovat někdo jiný.

A teď si řekněte... polepšíte si?

Třeba ano. Třeba se tomu bude moci věnovat víc, jak já. A nebo to bude brát jen jako dojnou krávu a budou povídky zpoplatněny, nebo to tu bude prošpikováno víc reklam, než je teď.

Bože lidi...musíme se furt jenom hádat? I mě to chvilku nešlo, pak zase jo. Sice musím při každém vstupu kliknout, že mi bylo 18, ale to je banalita. Když jsem "efenix" objevil a později začal i přispívat, všechno to tak krásně klapalo. Spousta autorů, denně nová povídka, komentáře a po půl roce obrat - výtky na nové verze a aktualizace, nula komentářů i autorů a osočování se sebe navzájem při (například) upozornění na něco v povídce atp. Aktivní je navíc jen skupina stále stejných jmen. 90% čtenářů si jen pohodlně čte a nehodlá se nijak angažovat.   Já, jakožto počítačový analfabet jsem rád, že to tu někdo vede a řídí,  protože já tak akorát umím vkládat povídky ke korekci.

Takže, Tomáši, máš moji plnou podporu, protože i já jakožto osvč vím, o čem to je, mít koníčky, rodinu a ještě odvádět práci. Na každý můj dotaz, co jsme ti kdy zaslal, jsi promptně odpověděl. Jinak tohle není výtka k ostatním, že se nemají už na nic ptát. Jde jen o to, ztupit ostří a problém nadhodit "normálně". Byla by škoda, kdyby to tu zaniklo. Už jsem to jednou zažil - jeden web náhle "umřel" (možná, že správce taky). A přitom to taky tak krásně jelo.....

Stránky:12