Návrat sestry

Kategorie: 

NÁVRAT SESTRY
Honza seděl na okraji vany a soustředěně si holil ochlupení pohlaví. Líbilo se mu to, protože jeho – jinak průměrný – čurák vypadal větší, když nebyl zakrytý chlupy. Když se mu občas podařilo přemluvit nějakou holku, aby mu dala, tak ten dotyk dvou pokožek byl intenzivnější.

Když se omyl, vzal hadičku z umělé hmoty a pomalu si jí zaváděl do močové roury. Když to dělal poprvé, hrozně to bolelo a při močení pálilo. Ale potom pečlivě obrousil hrany na konci hadičky a bylo to lepší. Vždycky jí nejprve naslinil a potom zaváděl do žaludu. Nezasunoval jí hluboko, jenom pár centimetrů. Ale vždycky ho to vzrušilo natolik, že vystříknul.
I tentokrát si jí zavedl dovnitř a potom se rozhodl udělat to, co chtěl už dávno. Vzal injekční jehlu, kterou si předem upravil a začal jí zabodávat uprostřed vrchní strany žaludu. Při prvním doteku špičky jehly to málem vzdal. Ale odhodlal se pokračovat.
Pomalu jehlu protlačoval, až cítil, že se mu dostala do zasunuté hadičky. Vydýchal se a odlomil vršek, který byl určen na zasunutí stříkačky. Zavedl do zabodnuté jehly kroužek a za pomalého vytahování hadičky a tlaku na kroužek se mu ho podařilo protáhnout vytvořeným otvorem.

Byl z toho celý zpocený a když si otíral pot z čela, ani si neuvědomil, že má ruce celé od krve. Uzavřel kroužek a vtom se ozvalo takové zaječení, že málem spadnul na zem. Při té námaze neslyšel, že někdo přišel do bytu.
Věra, která se měla vrátit až druhý den, nečekaně přijela dřív. Myslela, že Honza není doma a tak se svlékla, aby se mohla osprchovat. Ale když uviděla, že ve vaně je kdosi nahý, celý od krve, tak zaječela tak, až se toho sama lekla. Honza zvednul hlavu a to na Věru bylo moc. Při spatření jeho krvavého obličeje se bezvládně sesunula na podlahu.
"Ségra, co blbneš?“ Honza vyskočil, aby jí pomohl. Ale když nad sebou opět uviděla ten krvavý obličej, začala se prát.

Teprve po chvíli si uvědomila, že je to Honza a zůstala ležet na podlaze koupelny.
„Co… co… se… ti stalo?“ jenom stěží ze sebe vypravila.
„Co by se mi mělo stát?“ divil se Honza, ale potom se uviděl v zrcadle. „Podívej!“ kleknul si vedle Věry a dal jí čerstvě ozdobený žalud před oči. „Jéžíš! To muselo bolet!“ opatrně olízla kapičku krve, co se mu prodrala kolem kroužku. Ruka jí sjela mezi nohy a prsty si projížděla svou brázdu, odkud začínalo cosi vytékat. „Nechceš to zkusit?“ pokrčila a roztáhla nohy. Honza si mezi ně kleknul a roztáhnul jí pysky. " Úúú…úúú…“ zakvílel, když svého čuráka pomalu zanořoval do té bažiny. „Nehýbej se!“ zaskučel, když tam zajel až nadoraz. „Dej nohy k sobě!“ lehnul si na ní a snažil se nehýbat.
Pevně jí sevřel svýma nohama. Cítil, jak mu Věřina kunda bolestivě svírá propíchnutý žalud, ale po chvíli se bolest kamsi ztratila a Honza opatrně udělal první pohyb. Nebylo to „to pravé ořechové“, ale po pár pohybech se Věra zachvěla v orgasmu a sevřela ho tak, že také vystříknul.

Oba se rozkřičeli při tom neobvyklém zážitku a pevně se k sobě tiskli, aby si to co nejdéle vychutnali. Teprve po chvíli Honza spadnul vedle Věry a prsty se snažil dostat z její kundy vše, co tam bylo. Udiveně koukal na tu směs jejích sekretů, svého spermatu a krve. Teprve potom si uvědomil, že je to z propíchnutého žaludu. Přiblížil si ruku k ústům, aby ochutnal. Věra ho za tu ruku chytla, aby také mohla ochutnat.
„Teda brácha…“ jenom vzdychla, když si tu směs labužnicky poválela na jazyku. „A já to chci také!“ najednou ho odstrčila, aby mohla vstát. Vlezli si do vany, aby se mohli vzájemně umýt.
„Tak mi to pojď udělat!“ nemohla se Věra dočkat, když se otřeli.
„Ale nejdřív musíme jít koupit nějaké šperky! Já tu nic nemám!“ řekl Honza. Protože mu žalud ještě trošku krvácel, natáhnul si prezervativ tak, aby v něm měl i pytel. U kořene ho omotal náplastí, aby mu nesjel. Oblékl si tričko, šortky a zajel do sandálů. Věra mezitím na sebe natáhla lehké šatičky a také se obula. Šli do místního obchoďáku, aby tam koupili vše potřebné. Když měli vybráno, Věra netrpělivě táhla Honzu domů.

„Tak jak mi to uděláš?“ celá se třásla nedočkavostí.
„Potřebuji dva šátky!“ řekl Honza a Věra se vyřítila do ložnice, kde přehrabala skříň. „Ale nejdřív ti musím dát klystýr!“ chtěl si splnit další svou touhu. Věra se zachvěla.
„A musí to být?“ skoro přemýšlela o tom, že by se vzdala těch šperků na kundičce.
„Jóó, musí! Jinak by ses mohla bolestí posrat, až ti to budu dělat!“ Honza byl nekompromisní, když viděl, že Věra po tom ozdobení tak touží. Šli tedy do koupelny.
„Předkloň se přes vanu!“ rozkázal a připravil si sprchu. Odšrouboval hlavici a pustil jenom slabý proud. Přitiskl jí na Věřin konečník a chvíli do ní nechal téct vodu.
„Dóóst! Už dóóst!“ vytrhla se mu Věra a utíkala na záchod.
„Vlez si do vany, ať tu není potopa!“ přikázal Honza, když se Věra vrátila.
Mezitím si stačil sundat prezervativ, který měl navlečený. Věra ho poslechla a Honza jí nejprve omyl konečník, aby k němu mohl znovu přitisknout hadici.
„Néé! Už dóóst!“ znovu začala křičet Věra. Ale Honza si jí přidržel a místo hadice jí do zadku zasunul svou kládu. Ani si neuvědomil, že tam má čerstvě zavedený kroužek.
Věra se cukala, ale Honza jí udržel. Chtělo se mu močit, tak obsah měchýře přidal k tomu, co už Věra měla ve střevech.
„Néé… nééé..!“ křičela, ale Honza jakoby neslyšel. Po chvíli tlak v jejích střevech dosáhl takové hodnoty, že mu to vyrazilo čuráka a všechen obsah ho ohodil.
„Už mě néééch!“ vzlykala Věra, když Honza opět pustil sprchu.
„Musím nás umýt!“ zasmál se Honza a pečlivě osprchoval vše, co na nich ulpělo. „Tak pojď!“ chytil Věru za ruku, když se utřeli.

„Lehni si!“ ukázal na stůl, když se vrátili do kuchyně. „A chytni se za paty!“ ještě řekl, když si Věra lehla na stůl. Vzal šátky a pevně jí ovázal končetiny. Potom ho ještě něco napadlo. Došel pro prádelní šňůru a přivázal jí na jeden spoj končetin. Protáhl jí pod stolem a prostrčil šátkem, který držel druhou spoutanou ruku s nohou. Pomalu jí napínal.
Věřiny končetiny se začaly vzdalovat od sebe, až začala křičet. Zajistil šňůru a zlákala ho ta roztažená kunda. Přisál se k ní a špičkou jazyka si vychutnával vše, co z ní teklo. Věra se marně zmítala. Tolik by chtěla vzít Honzovu hlavu do rukou a silně si jí přitisknout ke kundě.

Honza jí konečně přivedl k orgasmu, jaký ještě nepoznala. Křičela a cítila, jak z ní něco vystříklo. Ale Honza nenechal uniknout ani kapičku. Pilně polykal vše, co z ní prýštilo.
„Vraž mi ho tááám!“ vykřikla nedočkavá Věra.
„Ne! Nejdřív ti zavěsím ty šperky!“ řekl Honza a chytil jí za malý pysk. Než se nadála, do jeho hrotu zabodl jehlu.
„Áááá…“ vykřikla, ale to už tam Honza zaváděl kroužek. „Pích!“ nenechal jí vzpamatovat a propíchnul i druhý pysk. I tam zavěsil kroužek. „Ááá… áááá…“ vzdychala Věra a polykala slzičky.
„A teď další kroužek do poštěváku!“ řekl Honza a vzal pinzetu.
„Néééé!“ marně křičela Věra. Jehla se mihla a Věra vytřeštila oči. „Ááááá… ááááá…!“ zaječela, ale sama nevěděla, zda to bylo bolestí, nebo orgasmem, který jí úplně ochromil.

Už dávno měla kroužek zavedený a uzavřený, ale ještě se zmítala a kroutila v orgasmu, který jako kdyby neměl nikdy skončit. Ztratila vědomí a tak ani nevnímala, jak jí Honza vrazil čuráka, který byl opět jako kámen, do zadku.
„A ještě zbývají bradavky!“ řekl, ale Věra stále nevnímala. Vzal další jehlu, podržel bradavku a propíchnul jí.
„Ááááá… áááá…“ zaječela, ale to už Honza zaváděl další kroužek.
„A ještě druhou bradavku!“ vzal další jehlu. Za chvilku se i tady houpal kroužek. Věra už nemohla ani křičet, jenom tiše skučela.
„A je to!“ pohladil Věru a pomalu jí protahoval kadidlo. Věra nebyla schopná cokoli udělat, tak jenom čekala, až jí Honza naplní střeva. Potom z ní klacek vytáhnul a nechal to, co z ní teklo, kapat na podlahu. Se zájmem koukal, jak jí konečník cvičí, aby všechno vytlačil. Když se ta díra sevřela, vzal hadr, aby všechno uklidil.

Sklonil se a lehce foukal na propíchnuté otvory. Věra ještě tiše pofňukávala, ale snažila se prohlédnout si to, co jí Honza udělal.
„Rozvaž mě!“ řekla tiše, aby se mohla podívat na zavedené šperky. „Aúú…úúú…“ kvílela, jak se jí široce roztažené nohy dostávaly k sobě. „Aúúú…pomoz mi…“ znovu zakvílela a snažila se dostat se stolu. „Aúúú…“ znovu zakvílela, když se konečně postavila na podlahu. Honza jí podržel, aby mohla dojít k zrcadlu na chodbě. „Aúú…úúú…“ znovu kvílela, když se nakrucovala před tou lesklou plochou.
„To je krásné…“ rozplývala se při pohledu do zrcadla. „Jen, kdyby to tak nebolelo!“
„Pojď si zašukat a zapomeneš na to!“ chytil jí Honza.
„Nééé…“ to bolí…“ kvílela Věra a vytrhla se mu.
„Ty jsi rozmazlená! Já mám propíchnutý žalud a také jsem tě dokázal omrdat!“ nedal se Honza a znovu ji chytil.
„Nééé…to nejdééééé…“! znovu křičela a snažila se odstrčila Honzu, který se jí snažil povalit na postel. Ale jak ho odstrčila, ztratila rovnováhu a padla na postel. Honza padnul na ní a chytil jí za ruce, aby se nemohla bránit.
„Aúúúú… nééééé…“ marně křičela, když jí Honza stále držel za ruce a jeho tvrdolín se ji dobýval mezi nohy. Marně kopala, Honza se tam přece jenom dostal. „Áááááá…úúúú…né­éééé…“ marně ječela. Honza do ní, i přes obranu, zajel, až bolestí ztratila vědomí.

Ale hned se vzpamatovala, když s ní znovu začal cloumat – do té doby nevídaný – orgasmus.
„Ááááá.....ááááá…“ křičela a zmítala se jako v nějakém záchvatu, až znovu ztratila vědomí. Honza jí naplnil až po okraj a také vysíleně odpadnul.
„Pomoz mi!“, kvílela Věra a marně se snažila zvednout. Honza se sklonil, aby vysál to, co z ní teklo. Ta směs jejich sekretů a krve z propíchnutých genitálií mu zachutnala tak, že se jí nemohl nabažit.
„Nééé…nééé…už dóóóst…“ křičela Věra a snažila se ho odstrčit. Honza nasál, co nejvíc mohl a posunul se k Věřiným ústům, aby se o tu neobvyklou lahůdku mohli podělit. Když Věra ochutnala, přestala se zmítat. Přitiskla se k Honzovi a snažila se polknout co nejvíc té lahůdky.

„Prosím, pomoz mi do koupelny!“ znovu se marně snažila postavit na nohy, když už v Honzových ústech nic nezbývalo. Honza jí chytil v podpaží a chtěl jí zvednout. „Áááá…úúúú!“ zaječela Věra.
„Tak jak tě mám dostat do koupelny?!“ vykřikl.
„Tak mě umej a pomoz mi do postele!“ kvílela, když byli konečně v koupelně. Honza jí posadil na okraj vany a umýval jí . Věra při tom kvílela, ale snažila se to vydržet. Když jí utřel, s dalším kvílením se nechala odtáhnout do postele.
Sotva dopadla, zavřely se jí oči a usnula. Honza si lehnul vedle ní a také se mu zavřely oči…

Bobr
©
2015

Líbí se povídka?