Dáša

Kategorie: 

Kamarádka Dáša byla zvláštní. Sice nezkazila žádnou srandu, ale vytrvale odmítala pokusy o jakékoli sblížení. Stále nosila volné kalhoty, které vpředu vypadaly jako brnění. Skoro bych přísahal, že v nich má kus plechu. Zato její prsa nebyla ničím spoutána a tak se pod jakýmkoli oděvem krásně rýsovala. Ale nepátral jsem po podrobnostech.

Jednou, při jakémsi mejdanu, jsem jí obejmul a chtěl jí políbit.
„Co blbneš, to ti nesmím dát ani pusu?!” už jsem byl naštvaný, když se mi vytrhla a zaujala obranný postoj.
„Tak promiň!” přiblížila ke mně rty. Využil, či spíše zneužil jsem situace a přidržel si její hlavu, abych jí mohl dát pořádného francouzáka. Znovu pokus o ucuknutí, ale potom jaksi změkla. Sama mi začala jazykem rejdit v ústech, jako kdyby se toho nemohla nabažit.
„Ne!” znovu se chtěla vytrhnout, když jsem jí rukou sjel na prsa.
„Co je, máš snad nějaké problémy?” pustil jsem jí, ale se slzami v očích mě objala a přisála se mi ke rtům.

Ticho, které bylo až slyšet, nám dalo najevo, že už jsme v bytě sami. Stáhnul jsem jí na postel a zajel jí jazykem snad až do krku. Vášnivě opětovala mé polibky, jenom, když jsem jí rukou sjel na prsa, se znovu začala zmítat.„No tak, zase začínáš?” pohladil jsem jí po vlasech a ona zase změkla.
„Néé!” vyskočila, jako kdybych jí snad chtěl ublížit, když se moje ruka začala sunout o kousek níž.„Já musím na záchod,” vyskočila a dveře za ní zapadly. Nejprve se odtud ozývaly podivné zvuky, až se ozvalo úlevné vzdychnutí a zvuk vody.
„Proč se tak brání?” vrtalo mi hlavou, když jsem slyšel ty divné zvuky. „To musím zjistit!” řekl jsem si a hned učinil příslušná opatření.

„Pojď, dáme si ještě skleničku!” postavil jsem sklenky na stolek a sedl si. Záměrně jsem tam neměl židle, aby si každá musela sednout na postel. Lokli jsme si a já jí zase začal líbat. Poddala se mému tlaku a pomalu klesala na postel.
„To je ono!” pomyslel jsem si, když se uvolnila a ruce roztáhla do stran. Než se nadála, nasadil jsem jí na ně kožená pouta, co jsem si předem přichystal a pevně jí je utáhnul.
„Nééé…nééé!” začala křičet, ale další polibek jí umlčel. I když se zmítala, vyhrnul jsem jí tričko a přisál se jí přímo k bradavkám. Opět změkla, ale když jsem jí rukou sjel ke knoflíku džín, začala se zase divoce zmítat.
„Nééé… nééé… to nesmíš!” křičela a snažila se mi v tom zmítáním a kopáním zabránit. Ale nebylo jí to nic platné. Knoflík povolil, tak jsem rozepnul i zip a začal jí džíny stahovat. „Nééééééééééé!” Intenzita její obrany dostoupila vrcholu, ale byla omezena džínami, co jí spoutaly nohy. I když se ještě ze všech sil bránila, chytil jsem za gumu kalhotek a trhnul. Kalhotky byly také vpředu čímsi vyztužené a byla v nich i jakási tlustá vložka, ale nevydržely a sjely k džínám. To, co jsem pak uviděl, mi doslova vyrazilo dech.

Z husté houštiny tvrdých, černých chlupů trčelo cosi, jako malíček. Dáša dala hlavu na stranu, jako kdyby hanbou chtěla schovat zrudlý obličej.
„To je krása!” vydechl jsem a nebyl schopen pohybu. Teprve po hodné chvíli jsem se vzpamatoval a začal jí stahovat džíny.
Mezi široce roztaženýma nohama se rozevřela kunda se vztyčeným prstem klitorisu. Pokrčil jsem jí kolena,abych se k tomu zázraku mohl přisát.
„U…uuu…uáááááá!” už se neovládala a rozječela se v orgasmu. Z kundy jí vytrysknul pramen, který jsem ani nestačil polykat. „Odvaž mě už!” prosila celá rudá. „Počkej!” vyskočil jsem a připravil to, co se podobalo gynekologickému lůžku a já tomu něžně říkal mrdadlo. Odpoutal jsem Dáše ruce, sundal jí tričko a položil jí na mrdadlo. Dal jsem jí nohy do držáků a upoutal je. Zvednul jsem jí ruce za hlavu a také jí je upoutal do držáků. „Néé…néé.....néé…” nepřesvědčivě vzlykala,když jsem do té houštiny uslintaných chlupů zanořil prst a snažil se jí rozhrnout. Po menším úsilí se mi to povedlo a vykoukla na mne krásná růžová kundička. Ani mě nepřekvapilo, když jsem zjistil, že je ještě panna. Klitoris jí odtud trčel jako nějaký sloup.
„Schovávat takový zázrak by mělo být trestné!” nemohl jsem se nabažit toho pohledu. Potom mě něco napadlo. „Počkej!” odcházel jsem.
„Néééé! Nenechávej mě túúúúú!” kvílela, když jsem odcházel z místnosti. Ale vrátil jsem se hned vzápětí a přinesl holicí potřeby. Namydlil jsem jí tu děsnou houštinu a vzal do ruky břitvu.
„Ne.. ne..” vykřikla, když to uviděla. Ale potom raději zatajila dech, abych jí ten zázračný klitoris snad neuříznul.

Když jsem jí po posledním tahu břitvy kundičku opláchnul, bylo to ještě krásnější, než jsem předpokládal. Neodolal jsem a znovu opatrně vsál ten zázrak.
„Ááá…ááá!” začala křičet,jako kdyby jí vraždili. Zmítala se tak, až jsem měl obavy, aby s ní stolek nespadnul.
„Vraž mi ho tááááám!” náhle vykřikla a z kundy jí vystříknul malý gejzír. Neváhal jsem ani zlomek vteřiny a ten pramen prudce zašpuntoval. „Áááúúú!” jenom vykřikla, když praskla ta překážka a můj čurák se ocitnul tam, kde ještě nikdy nikdo nebyl. Chvíli ještě kvílela, ale potom si to začala užívat.

Pomalými tahy jsem jí mrdal, až ztrácela vědomí. Při každém přírazu jakoby se její poštěváček snažil udělat mi díru do břicha
.„Nééééééééé!” zaječela, když jsem ho náhle vytáhnul úplně a bez varování jí ho vrazil do zadku. „No vidíš, tak jsi přišla o panenství i tady!” vrazil jsem jí ho tam, jak nejhlouběji to šlo. Cítil jsem, jak mi ho její konečník přežvykuje, až jsem nevydržel a nastříkal do ní snad všechno sperma, co jsem v sobě měl.
Vytřeštila oči, protože i toto poznala poprvé. Rychle jsem jí odpoutal a tak, napíchnutou na mém čuráku, jí odnášel do koupelny.
„Néééé! Co to jé? Vždyť prasknúúúú!” křičela, když jsem ve dveřích koupelny do ní ještě napumpoval obsah močového měchýře.
Poklekl jsem, abych jí mohl položit na podlahu. Právě včas, protože tlak v jejích střevech dostoupil takové hodnoty, že mi vyrazil čuráka a za ním se řítilo vše, co jsem do ní nastříkal.
„Nee… ne…!” zrudla, ale tělo si nedalo poroučet. Vzal jsem sprchu a vše, co z ní vytékalo, jsem splachoval.

„To bylo nádherné!” objal jsem jí, když jsme se vykoupali. „Ne, ještě se neoblékej!” zadržel jsem jí, když hledala šaty. „Projdi se!” požádal jsem jí. Dáša se na mne nejprve podívala, ale potom si asi uvědomila, co všechno dnes prožila a tak se bez protestů otočila a šla kolem stěny, kde jedině byl prostor. Klitoris se jí tak krásně pohupoval mezi nohama, až se mi z toho znovu ztopořil čurák.
„Nééé, už néééé!” kroutila se, když jsem jí sáhnul na kundu. „Musíš mne nechat odpočinout!” uhýbala. Ani jsem se nedivil. Bylo toho na ní opravdu dost!
„Tak mě alespoň vykuř!” řekl jsem jí. Stlačil jsem jí na kolena a dal jí tvrdého čuráka před ústa. Otevřela je a nechala si ho zasunout dovnitř.
„Uhuhuh!” odstrčila mě, když jsem jí ho zasunul moc hluboko.
„Neboj, to tě také naučím!” chytil jsem jí za hlavu a opatrně jí mrdal do pusy.
„Hhhuu!” chtěla mě odstrčit, když mi z čuráka vytrysklo sperma. „Polykej!” pevně jsem jí držel hlavu a tak jí nezbylo, než splnit můj příkaz.
Vyskočil jsem na mrdadlo a dal nohy do držáků. Předtím jsem si ale stačil namazat konečník lubrikantem.
„Pojď, omrdej mě!” nastavil jsem jí zadek a přitáhnul jí k sobě. Nejprve na mne nechápavě koukala, ale když jsem si jí přitáhnul tak, až se jí klitoris dotknul mého konečníku, pochopila. Znovu ho měla na kost ztvrdlý a tak nebyl problém zasunout ho tam. Byl to zvláštní pocit, když mi do konečníku pronikal tak velký klitoris!
„Ne, já už nemůžu!” svalila se na postel a stočila se do klubíčka. A hned vzápětí se začalo ozývat její pravidelné oddechování. Natáhnul jsem se vedle ní a také usnul.

Ráno si asi nemohla uvědomit, kde je a to mě probudilo. Pohladil jsem jí po té krásně hladké kundičce a nahmatal ten obrovský klitoris. Cítil jsem, jak se mi pod rukou ještě zvětšil a ztvrdnul.
„Ukaž mi, jak si ho honíš!” políbil jsem jí. Zrudla, ale když jsem jí přitáhnul ruku mezi nohy, celá rudá vzala klitoris do ruky a začala ho honit jako čuráka.
Chytil jsem jí za nohy, pokrčil jí je a roztáhnul. Pod zadek jsem jí dal polštářek, aby ho měla výš. Narval jsem jí čuráka do kundy, odkud začal téct pramínek.
„Hoň si hóóó!” křičel jsem a zběsile jí mrdal. Kunda mi čuráka přežvykovala, že jsem nevydržel a cítil, jak se spermie chystají k útoku. Vytrhnul jsem jí čuráka z kundy a otočil se do „69”. Vsál jsem ten zázračný klitoris a ji vrazil čuráka do pusy.

Byli jsme hotovi současně. Oba jsme křičeli a užívali si orgasmu plnými doušky. Vrazil jsem jí prst do kadidla, abych vymačkal z kundy i tu poslední kapičku jejích sekretů. Sevřel jsem jí hlavu stehny a vrazil jí čuráka až do krku. I když se ze všech sil snažila tomu zabránit, neměla ani tu nejmenší šanci. Vylétlo mi z něj sperma a tryskalo jí přímo do žaludku. Dusila se a dávila, ale vytáhnul jsem ho teprve, když mi z čuráka vytekla poslední kapička. Chrčivě lapala po dechu a nebyla schopna slova.
„Na to si budeš muset zvyknout! Chceš být přece dokonalá milenka!” řekl jsem jí, než stačila popadnout dech. „A už dost! Jdeme nakoupit!” snažil jsem se přerušit kašel, kterým si pročišťovala krk. Oblékla si tričko a hledala, kde má ty speciální kalhotky.
„Ne! Ty si už nebudeš brát! Tvůj klitoris nezabírá tolik místa, jako ty kalhotky!” hned v začátku jsem utnul její snahu.

Nabírala k pláči a tak jsem jí dal sukni, co tam zbyla po nějaké dívce.
„A kalhoty už na tobě nechci vidět!” trhnul jsem za nohavice. Džíny to nevydržely a švy povolily. „Jdeme!” vystrčil jsem jí ze dveří, než si zase něco vymyslí.

„Slečno, chtěl bych svoji kamarádku pořádně obléknout!” vstoupili jsme do obchodu.
„A co si budete přát? Podprsenku, kalhotky…” zeptala se.
„Podívejte se na její prsa! Copak potřebují podprsenku? A tenhle zázrak přece nebudeme schovávat v kalhotkách!” zvednul jsem Dáše sukni. Prodavačka jenom zalapala po dechu a Dáša zrudla tak, až jsem se obával, aby od ní něco nechytlo.
„Nestyď se! Vždyť to paní prodavačka určitě už v životě neuvidí!” přidržel jsem Dášu, která se snažila dostat sukni dolů. Zato její klitoris byl jiného názoru! Vztyčil se jako stožár a zvědavě koukal, co se to děje. I prodavačka zrudla a s vyvalenýma očima jenom nasucho polykala.
„Je to krása, viď!” přitáhl jsem jí k Dáše. „Vezmi si ho do pusy!” zatlačil jsem jí na rameno a ona , jako zhypnotizovaná, uposlechla. Poklekla a přisála se k Dášinu klitorisu.
„Néé… nééé…!” tiše kvílela Dáša a kolena jí náhle nemohla unést. Položil jsem jí na pult a prodavačka stále žužlala ten klenot. Nechal jsem je a šel ke dveřím. Otočil jsem cedulku, která teď oznamovala, že je zavřeno a zatáhnul závěs. Sešlápnul jsem zajišťovač dveří, takže nás nikdo nemohl vyrušit.

Přistoupil jsem k prodavačce, zvednul jí sukni a stáhnul kalhotky. "Huuuu!” vykřikla, když jí můj čurák zajel až na samé dno kundy, ale Dášin klitoris nepustila. Hezky pomalu, abychom si to užili, jsem jí mrdal. Začala kvílet stejně, jako Dáša. Jejich hlasy se prolínaly a bylo to jako rajská hudba. Cítil jsem, že už budu, tak jsem vrazil prodavačce čuráka do kadidla.
„Ááááá!” vykřikla, ale Dáša jí přidržela hlavu, protože na ní právě přicházel orgasmus. Já jsem jí plnil střeva svým spermatem a Dáše z kundy vystřikoval její gejzír. Ještě poslední příraz a prodavačku jsem pustil. Padla na zem jak podťatá a chvíli jí trvalo, než se vzpamatovala.
„Co..co..to bylo?” jenom těžko se vzpamatovávala.
„Právě jsi viděla zázrak a měla jsi ho v ústech!” informoval jsem jí, když stále fascinovaně koukala na Dášin klitoris. I Dáša se začala vzpamatovávat a zvedla hlavu.
„Holky, víte co? Zavřeme to tady a půjdeme!” řekl jsem, než se vzpamatují úplně. Zatímco prodavačka odběhla na záchod, vytlačit moje sperma ze střev, Dáša slezla a upravovala si sukni. „Pšt!” přiložil jsem jí prst na rty, když chtěla cosi říct.

„Jdeme!” chytil jsem je za ruce a táhnul ven, že prodavačka jenom stěží stačila zamknout dveře.
„Já jsem Karla!” náhle se zastavila a podávala nám ruku.
„To je Dáša a já jsem Bob!” potřásl jsem jí pravicí a zase jsem je táhnul dál.
„Kam jdeme?” ptala se Dáša, když viděla, že nemíříme k domovu.
Uvidíš! Budeš ještě krásnější!” řekl jsem a vešel do zlatnictví. Zatímco si holky prohlížely vystavené zboží, koupil jsem to, co jsem chtěl a zamířili jsme k domovu.
„Tady bydlím!” zastavila se Karla.
„Pojď s námi!” chytil jsem jí za ruku a táhnul dál. Kupodivu se ani nevzpouzela, asi byla zvědavá, co se bude dít.
„Jsme tady!” otevřel jsem vrátka a vtáhnul je do domu. „Pojď!” chytil jsem Dášu, svlékl jí a položil na mrdadlo. Než se stačila vzpamatovat, byla pevně upoutaná, že se nemohla ani pohnout. Karla na to stále fascinovaně koukala.
„Svlékni se také a můžeš jí zase dumlat ten zázrak, co má mezi nohama!” také jsem se sebe strhal oblečení a otočil se ke skříňce na zdi. Vyndal jsem potřebné věci a dal je do mističky.
Zatímco Karla klečela mezi Dášinýma nohama a pilně jí žužlala klitoris, potřel jsem Dášiny bradavky desinfekčním roztokem.
„Ááá…ááá..!” užívala si Dáša Karlina lízání a snad ani nevnímala, že jí bradavku natahuji.„Áááá… úúúúú!” jenom zaječela, když jsem jí začal bradavkou protlačovat injekční jehlu. Ale Karla to asi považovala za výsledek své práce a tak ani nezvedla hlavu a pokračovala v lízání toho zázraku.
„Áááá… úúúú!” kvílela stále Dáša, jak jí jehla pronikala bradavkou. Když konečně špička jehly vykoukla, vzal jsem zakoupený kroužek a zavedl ho do vytvořeného otvoru. Ještě totéž na druhé bradavce a bylo skoro hotovo. Posunul jsem se kousek níž a další kroužek jí zavedl do pupíku.

„Pusť mě k ní!” musel jsem Karlu odstrčit, protože se snažila Dášin klitoris polknout co nejhlouběji. Jakoby omámeně se na mne podívala, ale zvedla se. Snad teprve teď si všimla šperků, které jsem Dáše zavedl. Překvapeně proto koukala, jak Dáše natahuji klitoris a prudce probodávám jeho špičku.
„Ááááúúúíííí!”! zaječela Dáša a snažila se zpřetrhat všechna pouta, co jí držela. Ale nedbal jsem na to a i sem zavedl další kroužek. Natáhnul jsem jí malý pysk, propíchnul jeho hrot a než se nadála, i tady měla další kroužek. Ještě druhý a konečně bylo hotovo. Viděl jsem, jak se Karliny bradavky ztopořily a po celém těle jí naskočila husí kůže. S vyvalenýma očima hleděla na lesknoucí se šperky v Dášině těle a nebyla schopna pohybu.

„A teď ty!”! otočil jsem se na Karlu, když jsem Dášu odpoutal a pomohl jí dolů.
„Nééé! Já nééé! Já nechciíííí!!” začala ječet. Chytil jsem jí a než se vzpamatovala, byla také pevně připoutaná k mrdadlu.
„Jak to, že si neudržuješ kundu?!” obořil jsem se na ní, když jsem viděl, jak jí má zarostlou.
„Já… když já…!” začala cosi drmolit. Vzal jsem štětku, kundu jí namydlil a vzal břitvu.
„Néé…néé!” vykřikla, ale hned zase zmlkla a zatajila dech, abych jí náhodou neříznul. Vmžiku měla kundu jak Jezulátko prdelku.
„Pojď jí lízat!” zavolal jsem na Dášu, která seděla na posteli a podpírala si kozy s propíchnutými bradavkami. S kňučením se zvedla a klekla mezi Karliny nohy.
„Ááááááááááá!” zaječela Karla, sotva jsem se jí špičkou jehly dotknul bradavky. Nepomáhalo ani to, že se Dáša poctivě snažila vylizovat jí kundu. Nehodlal jsem ten její jekot dlouho poslouchat, tak jsem zabral, aby jehla pronikla bradavkou co nejrychleji. Zavěsil jsem kroužek a Karla už chraptěla od toho bolestného řevu. Ještě kroužek do pupíku, na malé pysky a klitoris a bylo hotovo. Karla ležela na mrdadle jako bez života. Nechal jsem jí odpočívat a šel si otevřít pivo.
„Sundej mi to, to bolí!” přišla Dáša za chvíli a ukazovala si na klitoris.
„Nepřichází v úvahu! Však ono to přestane a potom budeš ráda, že to tam máš!” nenechal jsem se zviklat. Ještě chvíli kňučela, ale když viděla můj nezájem, zalezla si na postel a snažila se najít takovou polohu, kde by jí to co nejméně bolelo.

Karla na mrdadle se také začala probírat a i ona bolestivě kňučela.
„Lež klidně a nebude tě to tolik bolet!” doporučil jsem jí, když se marně snažila trhat pouty.
„Mně se chce čůrat!” zkoušela to za chvíli.
„Tak čůrej!” přidržel jsem pod ní kýbl.
„Ááááááá!” vykřikla, když jí proud moči rozhýbal kroužky na klitorisu i malých pyskách.
„Tak pojď!” sundal jsem jí z mrdadla, když nepřestávala kvílet a dovedl k posteli. Přitulila se k Dáše a obě s občasným zakňuče-ním spaly až do rána.

"Kde to jsem? Já musím otevřít krám!” probudilo mě Karlino naříkání.
Tak pojď, já tě tam dovedu!” pomohl jsem jí z postele. Než udělala vše, co ženy dělají po ránu, měl jsem hotovou snídani. Když si oblékala podprsenku, při každém pohybu kvílela, ale potom si libovala, že se jí propíchnuté bradavky netřou o oděv. Jenom kunda jí při každém kroku bolela, ale zakázal jsem jí vzít si kalhotky.
Najedli jsme se a Karla se s nářkem vydala na cestu.
„Dneska jenom koupíme něco Dáše a potom necháš zavřeno!” pomohl jsem jí krám otevřít. Hned jsem napsal cedulku, že pro nemoc je zavřeno a pověsil jí na dveře.

Vybrali jsme sukně a halenky a vydali se na zpáteční cestu. Dáša nás přivítala přípravou oběda a tak jsem Karlu položil na mrdadlo, abych jí ošetřil všechna propíchnutá místa. Sotva jsem se jí dotknul bradavky, začala ječet a zmítat se tak, že jsem jí opět musel připoutat. Když jsem jí ošetřoval kundu, můj čurák byl zvědavý, co to dělám a tak jsem ho umístil takříkajíc do středu dění.
Karlino ječení se změnilo v bohapustý řev, ale mne to nezajímalo. Protahoval jsem jí kundu a při každém přírazu, kdy jsem jí narazil na zavedené šperky, se rozeřvala tak, až mi uši zaléhaly. Už jsem toho měl dost, tak jsem jí odpoutal a pomohl jí dolů.

„Předklon, rozkročit!” poručil jsem a opřel jí o mrdadlo.
„Nééé néééé!” vykřikla, když jsem jí chytil v pase a znovu ho do ní narval až po koule. Dáša se přišla podívat, co se to děje. Z její krásně hladké kundy trčel klitoris a na jeho špičce se třpytil kroužek. Karla se křečovitě držela mrdadla, ale její křik pomalu ustával. Přímo před očima totiž měla Dášin klitoris a znovu na něj fascinovaně koukala.
Snad už jí nevadilo, že kroužky na malých pyskách se při každém pohybu vtahují do kundy, ani že mi pytel naráží na kroužek v klitorisu. Mrdadlo se otřásalo pod mými přírazy a Karla jenom tiše kvílela. Protože se musela pevně držet, Dáša jí přistrčila klitoris blíže k obličeji. Karla po něm chtěla sáhnut, ale znovu se musela pevně chytit. Tak vyplázla jazyk a snažila se ho olíznout.
Několikrát se jí to podařilo, až se mi z toho pohledu splašily spermie. Prudce jsem jí ho vytáhnul z promáčené kundy a vrazil do kaďáku. Byl jejími šťávami tak promáčený, že tam zajel jak po másle.
„Úúú… úúúú!” jenom vykřikla Karla, když jsem do ní zajel až po koule. Ještě jsem jí roztáhnul půlky, abych se dostal co nejhlouběji a už do ní tryskalo mé sperma.
Cítil jsem, že i močový měchýř je plný a tak jsem ho také vypustil. "Nééééé!” křičela Karla, jak jí začal prudce stoupat tlak ve střevech. Ještě jsem nevypustil poslední kapku, když mě Karla prudce odstrčila a s rukou mezi nohama se řítila do koupelny. Slyšel jsem, jak se snaží dostat ze střev vše, co jsem jí tam napumpoval. Všichni jsme byli tak unavení, že jsme lehli na postel a oddali se spánku.

„Nééé, už néééé, já už nemůžu!” bránily se obě holky, jako by se domluvily, když jsem je probudil tím, jak jsem si hrál se šperky na jejich tělech, zvláště mezi nohama. I já jsem byl unavený a tak jsem jejich přání vyhověl. Udělali jsme si večeři, nalili skleničku vína a už jenom odpočívali.
„Bylo to krásné, ale bolí mě úplně všechno! Zopakujeme si to zase někdy jindy!” Karla se namáhavě zvedla a začala se oblékat.
„Doufám, že ráno budu schopna otevřít krám!” rozloučila se a odcházela námořnickým krokem.

Bobr © 2010

Líbí se povídka?