Perverz

Čoklík

Kategorie: 
Jazyk: 

„Stáhni mi ponožku a lízej mezi prsty!“ přikázala jsem mu už značně vzrušená.
Pejsek poslušně stáhl mou černou, silonovou ponožku a zabořil jazyk mezi prsty. Rychle funěl a pták mu trčel do prostoru.
„Teď padej do koupelny. Vlez si do vany!“ poroučím a cestou za čoklem, který leze po čtyřech, se svlékám do naha. V koupelně si ještě spínám své dlouhé vlasy do drdolu. Čokl už je ve vaně.
„Budeš chlemtat moje chcanky a budeš u toho mlaskat, pěkně nahlas, jako správnej čokl!“
„Ano, madam, miluju všechny vaše šťávy.“
„Nebyla jsem asi deset hodin, takže si užiješ pořádně silnou chuť!“
„Ano, těším se na to, madam.“

Líbí se povídka?

Dáša

Kategorie: 
Jazyk: 

Kamarádka Dáša byla zvláštní. Sice nezkazila žádnou srandu, ale vytrvale odmítala pokusy o jakékoli sblížení. Stále nosila volné kalhoty, které vpředu vypadaly jako brnění. Skoro bych přísahal, že v nich má kus plechu. Zato její prsa nebyla ničím spoutána a tak se pod jakýmkoli oděvem krásně rýsovala. Ale nepátral jsem po podrobnostech.

Líbí se povídka?

Návrat sestry

Kategorie: 
Jazyk: 

NÁVRAT SESTRY
Honza seděl na okraji vany a soustředěně si holil ochlupení pohlaví. Líbilo se mu to, protože jeho – jinak průměrný – čurák vypadal větší, když nebyl zakrytý chlupy. Když se mu občas podařilo přemluvit nějakou holku, aby mu dala, tak ten dotyk dvou pokožek byl intenzivnější.

Líbí se povídka?

Anální bouře

Kategorie: 
Jazyk: 

ANÁLNÍ BOUŘE…

Konečně zvonek. Konečně se Jašek dočkal vytoužené chvíle. Roky se pral sám se sebou. Leta se snažil přemluvit vlastní ego a přiznat si, že velmi touží po projetém análu nebo aspoň lízačce od ženy, která by se objevila a smetla ho z povrchu zemského. Od mládí měl v představě čertici s pekelnou postavou a ďábelskou povahou. Krásnou dlouhovlásku, před kterou beze studu poklekne a nechá si ohoblovat zadnici zevnitř.

Líbí se povídka?

Sekretářka

Kategorie: 
Jazyk: 

SEKRETÁŘKA

„A tohle je vaše kancelář!” personální zasunul jeden ze svazku klíčů do zámku a otevřel dveře. „O výměnu jmenovky a ostatní maličkosti se vám postará sekretářka!” řekl, když zachytil můj pohled na jmenovku na dveřích, kde ještě bylo jméno náměstka, který už odešel do důchodu. „Růženko! Máte tady nového šéfa!” zahalekal do otevřených dveří. „Promiňte, já už musím běžet!” nechal svazek klíčů zasunutý v zámku a odešel.

Líbí se povídka?

Stránky