Klinik

Povídky na téma klinik

Soukromá praxe 05 Lucie Nováková

Kategorie: 
Jazyk: 

Slunečné ráno slibovalo další povedený den. Anička přišla, jako vždy, usměvavá do práce a jak jsem uviděl, zvedla se mi hned nejen nálada. Dělalo to i její oblečení. Měla na sobě krátké upnuté tričko s docela velkým výstřihem a že by sukně byla nějak extra dlouhá, o tom se nedalo mluvit ani s přivřenýma očima. Hned na uvítání mi vtiskla sladkou pusu, kterou jsem přeměnil v ještě sladší polibek. Při tom mé nedočkavé ruce putovaly po jejím luxusním tělíčku, až jsme to museli utnout. Jinak bychom dneska nezačali ordinovat. Otevřel jsem dveře do ordinace, kam jsme vstoupili společně.
Naštěstí po předchozích hrátkách zde nebyly žádné viditelné stopy. Jelikož plášť nenosím, šel jsem vařit ranní kávičku. Anička na sebe hodila úbor sestřičky a když jsem jí uviděl, v duchu jsem si říkal, že jestli přijde nějaká lesbička, bude mít asi docela problém. Společně jsme vypili dnešní první šálek. Pak jsem poprosil ještě o jeden pořádný šálek zeleného čaje. Ten jsem si nachystal na stůl v ordinaci a mohli jsme začít ordinovat.

Líbí se povídka?

Soukromá praxe 04 (Soňa Jahodová 2)

Kategorie: 
Jazyk: 

Soukromá praxe 4 (Soňa Jahodová) 2/2

Předem bych se omluvil za to, že mi pokračování trvalo tak dlouho. Bohužel bylo to způsobeno několika faktory, které se sešly dohromady (že zde nejsou komentáře na to už jsem zvyklý, takže to k tomu ani nepřispělo, ale to neznamená, že bych neuvítal odezvu a to jak kladnou tak zápornou). Proto prosím případné čtenářky i čtenáře, aby se vyjádřili k možnému budoucímu pokračování, třeba v tom bude i část jejich inspirace. I když předem upozorňuji, že nějakou vizi už mám. Tato povídka je pouze fiktivní a jakákoliv podobnost místa či osob je čistě náhodná a nezakládá se na skutečnosti. Rád bych případné čtenáře upozornil, že tento text obsahuje prvky BDSM, potažmo kliniku, takže pokud by tedy někdo tento žánr nevyznával, ať to raději nečte. Dále by to neměli číst jedinci se slabší psychikou. Komentáře a připomínky samozřejmě vítám, ale hodnocení typu „jsi úchyl“ apod. si odpusťte, viz varování pro ty, kterým tyto druhy čtení „nechutnají“. Rád bych poděkoval Alimedě za ilustraci k této sérii. V neposlední řadě též děkuji Fredovi za korekturu.

… Soňu jsem měl nyní nejen skvěle vyčištěnou, ale i uvolněnou pro další průběh vyšetření. Přeci jen nemůžu jí jen tak odbýt, zvlášť, když podle její karty vím, že nechodí nijak pravidelně, pokud jí něco vyloženě netrápí. Jelikož byla na „koze“ připoutaná, nemusel jsem se bát, že by mi někam utekla a tak jsem v klidu odešel ke dveřím, které jsem pro jistotu zamkl.

Líbí se povídka?

Matylda 1

Kategorie: 
Jazyk: 

Matylda byla kost. Hrdě si nosila vše, co k ní patřilo. A že toho nebylo málo! Velká prsa jí napínala svetr – její nejoblíbenější oblečení – a bradavky se snažily propíchnout ho. Samozřejmě, že chodila bez podprsenky.
„Nebudu svá prsa týrat nějakými opratěmi!“ bylo její časté rčení. Na jejím štíhlém těle prsa obzvlášť vynikala a proto nebylo divu, že se za ní každý – nejen muž – otočil.

Líbí se povídka?

Tajné divoké hry 3

Kategorie: 

Slnko sa predieralo cez okenné žalúzie. Bolo nádherné letné slnečné ráno a ja som vedel, že keď som sa zobudil takto sám bez budíka, že to bude pekný a zaujímavý deň.
Pri spomienke na včerajšie orgie z Martou sa mi vták začal prebúdzať.
Na to ale nebol čas, bolo treba ísť do práce.
Jana ma tam už čakala, bola práve v dennej a tak tento zaujímavý deň sľuboval asi aj zaujímavé zážitky.
Dneska ani nebol pracovný dôvod na jej návštevu, ale tesne pred obedom som sa zastavil pozrieť ju.
„Ahoj, ako sa máš ?“ – šepol som potichu

Líbí se povídka?

Stránky