Radek stiskl zvonek se jménem Sojkovi.
„Haló? Sojková,“ zachrčelo z domovního telefonu.
„Dobrý den. Jsem Janeček. Na to zaměření od pana Hanáka,“ vysvětloval.
„Ano. Pojďte nahoru, bydlíme v posledním,“ a bzučák mu otevřel dveře.
Radek vyběhl čtyři patra a paní Sojková už stála na prahu.
„Dobrý den,“ podávala mu ruku a Radek oněměl.
Usmívala se na něj ztepilá, hezká hnědovláska. Mohlo jí být nejvýše pětatřicet. Ani volné triko a domácí tepláky nezakryly její plné a přitažlivé tvary. Radek vešel do bytu a žena ukázala na botník, aby se zul a dál hovořila.
„Dáte si kafe?“ zvedla ruce a dlouhé vlasy si stahovala do ohonu.
Jak pozvedla ruce, její prsa se vypnula dopředu a přes triko se jí krásně rýsovaly bradavky.
„Bože, to je samice,“ projelo Radkovi hlavou a raději uhnul pohledem stranou.
„Jo, díky,“ hlesl a začal si vyndávat věci z batohu. Papíry, laser i klasický metr.
„Potřebujete mě ještě k něčemu?“ zeptala se ještě a když zavrtěl hlavou, šla do kuchyně a dala vařit vodu.
„Kafééé,“ zavolala za chvíli a dodala. „Sedněte si, já dám prádlo do pračky a hned přijdu.“
Radek šel pomalu za ní. Viděl ji ohnutou přes vanu, jak vybírá prádlo. Tričko se jí vyhrnulo a odhalilo část zad. Už to nevydržel, přistoupil k ní a sáhl ji na odhalená záda.
***
Když Edita otevřela dveře a spatřila urostlého mladého muže, přejel ji mráz po zádech. Takový muž se jí vždycky zjevoval ve snech, jak se jí zmocňuje a miluje. Zatímco její kamarádky ji vyprávěly o úžasných bokovkách v práci, Edita nevěru nevyhledávala. V sexu s manželem už sice byl stereotyp, ale Edita se „uspokojovala“ ve snech, kde se to přitažlivými muži jen hemžilo. Teď tu jeden z nich stál proti ní. Nabídla mu kafe a šla rovnat prádlo do pračky. Náhle pocítila teplý dotek ruky na zádech a tělem ji projela elektrizující jiskra.
***
Radek se celou dlaní dotkl hladké kůže a vnímal, jak žena strnula, ale neuhnula, ani se nepostavila. Přidal i druhou ruku a od páteře ji rukama sjel k pasu a jemně ji tam uchopil. Žena se stále nehýbala! Od pasu ji rukama zase jel nahoru a současně vyhrnoval i triko. Dotkl se prsou, prsty je obkroužil a lehce zavadil i o stojící bradavky. Žena se zachvěla a vzdychla. Pak se postavila, jeho ruce překryla svými a více přitiskla k tělu. Prsa mu zcela vyplnily dlaně, jak je stiskl. Sklonil hlavu a políbil ji krk a ucho. Žena opět vzdychla.
„Ach bože,“ a nechala ho dál ji líbat.
***
Mladík stál za ní a položil jí dlaň na záda. Pak přidal druhou ruku, sjel k pasu a uchopil ji, jako kdyby se jí chtěl zmocnit zezadu. Pak ji rukama zase vyjel nahoru a dotkl se prsou. Když zavadil o bradavky, projelo jí tělem maximální vzrušení. Potřebovala však silnější stisk. Postavila se a stlačila mu jeho ruce svými. Mladík pochopil a plnil její přání. Když přidal i polibky, hlesla jen „ach bože“ a cítila, jak se jí podlamují kolena.
***
Radek cítil, jak se mu ocas napíná v kalhotách. Pokračoval v polibcích a jedním máchnutím ji zcela zbavil trička. Pevná prsa teď mohl laskat a mačkat zcela volně. Žena se přes vanu zapřela o zeď a jen slastně vzdychala. To už se nedalo vydržet. Radek jí stáhl tepláky i s kalhotkami a sám si ho uvolnil ven. Žena se hned více rozkročila a ohnula.
Radek si ho pohonil, pak nasadil mezi úžasné půlky zadečku a zatlačil. Šlo to, žena byla vzrušením mokrá, takže pomalu do ní pronikal za jejího slastného sténání. „Anooo…aahhh… ahh…oooh.“
***
Edita už byla zcela odzbrojena. Mladík jí svlékl triko a naplno ji laskal prsa a dál ji líbal. Když jí stáhl tepláky, věděla, co bude následovat a sama se mu nastavila. Vzrušením byla celá mokrá a když ho do ní zatlačil, šlo to docela snadno. Neměl takovou kládu jako manžel a to jí vyhovovalo. Projel ji až na dno a nasadil pomalé rytmické přírazy. Byla to nádhera, a tak začala slastně vzdychat. „Anooo…aahhh… ahh…oooh.“
***
Radek začal přirážet stále rychleji a držel si ji pevně v pase. Žena mu šla naproti a sama se nabodávala na jeho ocas a hlasitě křičela slastí.
„Ááách…už…budu…božeee…eee…jéééh.“
Radek si na řeči moc nepotrpěl, sám byl v transu, že šoustá takový tělo, a tak mlčel. Rytmicky ji mrdal a užíval si to, dokud nepocítil vlastní vyvrcholení. Co teď? Mám ji napustit? Nakonec se jí raději zeptal.
„Už..budu…můžu do tebe?“

Mohlo by vás zajímat  Povídky od hostinského stolu 06 - Sauna

Žena zavrtěla hlavou.
„Ještě…chviiiilkuuuuu…úúúú…pak….do…pusy…uuááá…jééééé,“
vyvrcholila a začala stahovat pochvu kolem zasunutého ocasu. Náhle z něj sjela otočila se, dřepla si a vyplázla jazyk.
„Joo…jooo,“ hekl Radek a proud semene ji zamířil do pusy.
Žena vše spolkla, usmála se a řekla.
„Právě jsi mě znásilnil, víš to?“
***
Mladík začal zrychlovat, což byla předzvěst, že se brzo udělá. Pak ještě se ptal, jestli může stříkat do ní. To Editu vyplašilo. Jen to ne! Nic nebere a nechat se oplodnit neznámým mužem? To by byl průser! Sama už měla vrchol na krajíčku, tak mu řekla, ať vydrží a pak mu ho vezme do pusy. Moc tomu neholdovala, ale rozhodla se to vydržet.

Když se jí orgasmus valil tělem, začala hlasitě sténat rozkoší, ale vzápětí cítila, jak v ní ocas mohutní a celý se cuká. Rychle se mu nastavila pusou a prudké výstřiky semene ji už dopadaly na vyplazený jazyk. Vše spolkla a pak si neodpustila malý žertík.
Právě jsi mě znásilnil, víš to?“
Mladík ztuhl, ale jelikož ona nevydržela být vážná a rozesmála se, pochopil to i on a ke smíchu se přidal.
***
Tím odbourali rozpaky, které svým činem mohli mít, a navrátili se k vychladlé kávě. Trochu se vzájemně styděli, ale pak Radek dělal svou práci a Edita se věnovala prádlu a když se loučili, řekli si jen „ahoj,“ a tím vše skončilo.

Zobrazit za celou dobu
Zobrazit za celou dobu
3076
Zobrazit dnešní
Zobrazit dnešní
1

4
Komentujte

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MartinBob RomilShockDedek.Jeff Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dedek.Jeff
Host
dedek, Jeff

Na tebe Shocku nezvykle krátké, ale pěkné.

Shock
Host
Shock

Díky. Po vzoru ostatních povídek holt zkracuju a zkracuju. Ale myslím, že ode mě máš ke kontrole něco většího 🙂

Bob Romil
Člen

Nemusí to být pokaždé “román”, aby povídka potěšila. Tady je to navíc neotřele 2 v 1 s náhledem z obou stran.

Martin
Člen
Martin

Krátká a velmi povedené . Zajímavé prolnutí pohledů na sex z obou stran . Takové oživení .