MHD a ranní či odpolední špička, to zná asi každý. Já ji nikdy moc nesnášel, zvláště v létě, kdy se o sebe otírala polonahá a zpocená těla. Ale nebylo zbytí a než si opravím rozbité kolo, musím použít trolejbus č.4.

***

Tentokrát to ale bylo jiné. Dav na zastávce se sunul do vozu a já uvnitř spatřil stojící krasavici ve vypasovaném triku a krátké sukni. K té se musím dostat! A začal jsem se davem prodírat k osobě mého zájmu. Podařilo se. Stál jsem těsně za ní a cítil vůni Panthenol Pro V z jejích dlouhých vlasů.

Dívka se evidentně cítila nesvá a těsný kontakt spolucestujících ji nijak neuspokojoval. A ještě ji nějaký chlap zezadu funí na hlavu. Jenže kdyby jen funěl. Dívka mě vzrušovala víc než bych si přál a v levé nohavici mi tuhla „třetí noha“.

A k tomu všemu sebou trolejbus trhl, kymácející se dav mě pánví přirazil na zadek dívky a tohle už musela cítit! Cítila, protože sebou cukla a snažila se ode mě oddálit. Jenže to nešlo. Dotyk s pevným zadečkem mi erekci umocnil do maximální tvrdosti a postrky davu sem a tam dívce připadaly, že ji přes oděv šoustám.

„Nechte toho!“ snažila se pootočit a nabádala mě ke slušnosti. Já slušnej byl, to všechno ten narvanej trolejbus!

***

Na třetí zastávce mě však slušnost přešla. Lidí se dovnitř narvalo víc, než byla kapacita vozu a teď jsem se tisknul k dívce opravdu tělo na tělo. V této pozici se ji tvrdé péro třelo o zadek celou svou velikostí a já jsem ji neomaleně, stižen náhlým chtíčem, rukou sáhl na stehno. To už jí vadilo velmi. Zazmítala se a čuráku se to líbilo.
Hergot, ještě abych si nestříkl do trenek, jak jsem pokračoval v osahávání. Stoupal jsem pod okraj sukně a výš a výš.

„Sakra…doprdele, co je?“ kroutila se a dopřávala tak ocasu další slastné okamžiky. Tohle jsem ještě nezažil, udělat se přes oblečení pouhým třením.
Ruka šmátralka jí jela po polokouli pevného zadečku mezi půlky a hranou dlaně jsem ji zajel mezi nohy.
Dívka měla nohy stisklé k sobě, jenže náhle vzdychla a já cítil, že se mírně rozkročila. Pokračoval jsem v tření a cítil vlhkost, jak měla kalhotky úplně zmáčené. Dívka pevně objala tyč, u které stála a znovu tiše potlačeně zavzdychala. Ruka mi kmitala v klíně, jak jen to šlo, hlavně nenápadně a dívka uvolnila další šťávy, protože ji něco teklo po stehnech. Prstem jsem ji kalhotky odsunul stranou a zajel do pochvy.
„Uáááhh…echm..echm,“ dívka vykřikla a pak zakašlala, aby překryla slastné vyjeknutí.

Prst jsem v ní měl zasunutý po dva články a jemnými pohyby ji šukal. Tekla jak přehrada a já jí čvachtavě prstil asi dvě zastávky, než ztuhla a křečovitě se prohnula a udělala se. Prst mi zalily šťávy, cítil jsem rytmické stažení pochvy, a tak jsem přestal. Dívka úlevně vydechla, když jsem z ní vyjel, jenže to ještě nebyl konec.

Vzal jsem ji za ruku a nasměroval ji ke svému klínu. Hned začala hladit a přejíždět přes tu bouli na kalhotách, zatímco já ji rukou zajel pod triko, abych ji osahal pevná prsa. To už nešlo udělat tak nenápadně, a tak jsem se musel spokojit jen s rychlým prohmatem přes košíček podprsenky.
„Budu vystupovat!“ začala se dívka náhle probojovávat k východu.
„Dovolíte, děkuji…dovolíte..děkuji,“ prostupovala davem a vůz už zajížděl na zastávku.

Vystoupil jsem s ní. Otočila se a měřila si mě přísným pohledem. Pak se rozesmála.
„Teda v první chvíli jsem se bála, že to nejseš ty, ale nějakej jinej nadrženec. Vůbec jsem tě neviděla nastupovat.“
„Dostal jsem se k tobě jen taktak, ale povedlo se, ne?“ usmál jsem se i já.
„No povedlo. Udělala jsem se a takovej orgáč jsem ještě neměla,“ chichotala se a pak pohlédla na mou bouli. „A co ten tvůj chudáček, nechtěl by taky úlevu?“
„Si piš.. Celej mě bolí….kam půjdem?“ otáčel jsem se.

Ema se otočila na patě a zamířila do parku. Tam v temném koutě mezi křovisky mi poskytla úlevný výstřik.
Uvolnila ho z kalhot. Byl už povadlý a změklý, ale v její šikovné ruce se brzy vzchopil.
„Vykouříš mi ho?“ zeptal jsem se, ale Ema zavrtěla hlavou.
„Taky jsi mi kačenku nevylízal. Takže máš smůlu,“ ušklíbla se a zrychlila honění, jak už byl tvrdý a pevný.
Její ruka něžně a přitom pevně svírala ocas, takže se mnou neměla žádnou velkou práci.
„Hmm…ehmm…jo….jo….už budu,“ hekal jsem v blížícím se vrcholu a pak už ze špičky vylítly cákance semene a dopadly na zem.
Ema vytáhla kapesníčky a dohonila mi ho do úplného zvadnutí. Otřela si ruku, já ocas a podíval jsem se na hodinky.

„Za chvíli mám přednášku. Stihli jsem to akorát,“ řekl jsem a odcházel k nedalekému areálu školy. „Večer se uvidíme,“zamával jsem ji ještě, než zamířila na druhou stranu, do podkrovního ateliéru činžáku, kde jako model nahá pózovala studentům sochařiny.

Zobrazit za celou dobu
Zobrazit za celou dobu
3414
Zobrazit dnešní
Zobrazit dnešní
3

6
Komentujte

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
6 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ShockBob RomilTigerWoodsKittikitDedek.Jeff Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Člen
Martin

Velké plus za obrázek . Ikarus byl v MHD pojem . Jak dokázal citlivě házet s cestujícími ze strany na stranu .😀 Vtipná povídka s otevřeným koncem . Taky jsem občas zažil takový nával, ale nikdy s tak příjemným zpestřením .

Dedek.Jeff
Člen

Podobná příhoda se mi svého času stala v přeplněné tramvaji.
Stál jsem v uličce a nechtěně se tlačil intimní částí těla na rameno sedící paní středních let. Ta to pravděpodobně snášela s nelibostí, neboť se snažila všemožně, leč marně uhnout.
Nakonec prudce vstala, rukou mi hmátla do oněch míst a zmáčkla, až to zabolelo.
“Proč?” sykl jsem.
“To, abych z toho taky něco měla,” odpověděla a drala se ke dveřím.

Kittikit
Host
Kittikit

Asi se muzeme tesit na pokracovani 👏👏👏

TigerWoods
Host
TigerWoods

Pekna povidka. Ale Shocku, priznej se, ze ty ses inspiroval u povidky V Trolejbuse, co vysla kdysi davno na jinem webu? :)) Ta je psana z pohledu one divky a je za me jedna z nejlepsich, co znam, hodnekrat jsem se u ni vykropil. 😉 jen konec dopadl trochu jinak….

Shock
Host
shock

ano. jistá inspirace to byla,ale sex se mi zdál nepravděpodobný a protože osahávání s přítelkyní s narvaném buse jsem zažil, sepsal jsem toto.

Bob Romil
Člen

Paráda i s tím překvápkem na konci 🙂