ze zadu na zahradě

Je to v rodině 01

Číst offline:

Jel jsem poprvé navštívit domov mé přítelkyně Dáši a taky se seznámit s jejími rodiči. Jenže už cestou mi Dáša volala, že se zdrží v práci. Přitom já už byl skoro na místě, v malé vesničce Kobylí, či jak se to místo jmenovalo. Ve kterém domě bydlí jsem netušil, a tak jsem si vyrazil na procházku po okolí.
Bylo vedro, a tak jsem zamířil k rybníku s tím, že bych se mohl vykoupat. Při hledání vhodného místa, jsem však narazil na jednu šoustající dvojici.
Vědomi si asi své neviditelnosti ve vysoké trávě a odlehlosti od vesnice, si to vesele a hlučně užívali. Holka ječela jak protržená, když ji kluk tvrdě mrdal zezadu a že tedy měl pořádnýho ptáka. Při představě, jak tou kládou rabuje klín tý hubený holce, se i mně postavil a já zapřemýšlel, kdy jsem si já vlastně naposled, krásně zapíchal?
S Dášou jsem chodil dva měsíce, ale dosud jsme spolu nespali. Z její strany se jí to asi zdálo stále málo. Po několika neúspěšných pokusech jsem to vzdal a čekal, kdy se sama rozhodne pro sex. Nechala se líbat, osahávat, ale víc nic.
Pravda, jednou mi ho i vyhonila, ale to byla hodně opilá.

Když jsem se na dvojici dost vynadíval, opatrně jsem ustoupil a pokračoval v cestě. Přemýšlel jsem, jestli si ho nemám vyhonit, když mi tak pěkně samou nadržeností stál, ale pak jsem zahlédl slunící se ženské tělo.
Pomalu jsem se přiblížil a spatřil osaměle se opalující ženu nahoře bez. Mohlo jí být tak ke čtyřicítce, těžko odhadnout, prsa už měla trochu povislá i bříško, ale byla jinak stále zachovalá.
Krev mi znovu napružila čuráka a já pocítil nutkavou touhu tohle tělo opíchat. No co, nikde nikdo, já tu nikoho neznám a když to udělám šikovně a rychle, nebude ani tušit, kdo jí to udělal…
Takhle jsem uvažoval a pak jsem vyskočil a zalehl jí tělo. Rukou jsem jí překryl ústa a rychle ji přetočil na břicho. Druhou paží jsem si sevřel krk a zeptal se, jestli bude hodná, když jí teď tu ruku pustím. Kývla, že ano.
„Co chcete?“ zeptala se, i když ji to muselo být jasné.
„Máš hezký tělo, škoda tě neprubnout,“ zasmál jsem se.
Žena se snažila otočit a podívat se na mě, ale to jsem ji nedovolil. Mlčela a zjevně zvažovala své možnosti.
Zkoušela mě uprosit vzlyky a prosbami, ale pak rezignovala. Nechala si stáhnout plavky. Prohmátl jsem ji prsa, pak jí rozpáčil nohy a zatlačil jí ho dovnitř.
Žena opět zaprosila, ať ji nechám, ale já už si vychutnával slast z proniku. Začala tiše sténat, ale jinak mi apaticky držela a čekala, až se na ní uspokojím.
Rytmicky jsem ji projížděl v celé délce ocasu a po chvíli jsem ji obrátil na záda, přes obličej jí hodil ručník, uchopil ji za zápěstí, ruce ji rozpažil a takto jsem do ní začal prudce přirážet. Její prsa se kývala sem a tam a já je líbal, olizoval naběhlé bradavky a taky sledoval, jak čurák mlaskavě mrdá už mokrou kundu a vyjíždí a mizí v hustém černém porostu. Žena vzdychala a sténala nahlas a snaživě mi šla naproti. Když to na mě přišlo, vyjel jsem z ní a vystříkal se jí na břicho.
„Byla´s skvělá..“
Dal jsem jí pusu na prso a vzal roha. Než se vzpamatovala, byl jsem pryč.

Mohlo by vás zajímat  Prázdniny u strejdy 01

Spokojený a uspokojený jsem zavolal Dáše, a ta si mě pak vyzvedla v místním hostinci, kde jsem seděl u piva.
„Pojď, naši už jsou doma. Máma před chvíli přišla, je sice nějaká divná, asi měla blbej den. Ale táta se těší, že si spolu dáte panáka,“ brebentila a zavedla mě do domu, kousek od návsi.
„Tak, mami, tati, tohle je Petr,“ otevřela dveře do kuchyně.
„Dobrý den!“ vešel jsem rázně dovnitř a zkoprněl.
Žena stojící v místnosti byla má oběť od rybníka!
„Zdravím tě, já jsem taky Petr,“ zahučel vedle stojící muž, převyšující mě skoro o hlavu.
„Lucie,“ podala mi ruku žena a podivně se na mě zahleděla. Určitě jí neunikl můj úlek.
„Dobrý den,“ špitl jsem znovu a uhnul pohledem.
Seděli jsme u stolu, povídali si a Lucie mě stále sjížděla pátravým pohledem a snažila se mě odhalit. Evidentně si nebyla jistá. Po večeři mě Petr pozval na pivo, a když jsme se vrátili a on šel zavřít stodolu a kurník, srazil jsem se ve dveřích s Lucií.
„Seš to ty, ten hajzl, a neříkej, že ne!?“ vpálila mi do obličeje.
„No…sem,“ rezignoval jsem. Co jsem měl říct.
„Zavolat Petra, tak tě zabije, ale já si to s tebou vyřídím sama, to mi věř! Šmejde! A opovaž se mi sáhnout na dceru, nebo tě fakt zabiju!“ vmetla mi rychle, co měla na jazyku a odešla.
Naštěstí jsem spal sám v pokoji pro hosty, takže smrt mě od ní nehrozila, ale i tak jsem měl strach, co z toho zatracenýho dobrodružství bude.

Ráno byla Lucie v pohodě, byla veselá, jako vyměněná. Petr mě vzal do lesa na dřevo, a když jsme se vrátili k obědu, Lucie sama mi nabízela nejlepší kousky, že musím hodně jíst a mít plno síly na další šichtu.
„Už to máme všechno doma,“ řekl Petr a Lucie jen dodala. „Aha. No tak….na jinou práci,“ ukončila debatu zvonivým smíchem.
Večer jsme grilovali, Dáša se trochu opila a šeptala mně, abych jí večer navštívil v pokoji. Když odešla na záchod, naklonila se ke mně Lucie.
„Dnes si to s tebou vyřídím!“ Ale neřekla jak. Po půlnoci jsme se rozešli. Petr s Dášou byli oba úplně groggy a sotva došli do domu, padli do postelí.
Mně bylo kupodivu fajn, až na ty temný vyhlídky a Lucie se tak nějak zlověstně usmívala.

Zobrazit za celou dobu
Zobrazit za celou dobu
842
Zobrazit dnešní
Zobrazit dnešní
48
Hodnocení povídky (4.33 / 3)
Číst offline:
Hodnocení: 3.9. From 36 votes.
Please wait...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "Je to v rodině 01"

avatar
WordPress spam blocked by CleanTalk.
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Fred
Host
Hodnocení povídky :
     

Skvělý začátek nového seriálu. Jsem moc zvědavý na pokračování. Jeden můj kámoš mi naprosto vážně tvrdil, že jeho tchýně šuká líp, než manželka.

Martin
Host
Hodnocení povídky :
     

Zajímavý začátek . Sem hodně zvědav jak to bude pokračovat . Ale rozhodně dostane Petr od Lucie pořádně zabrat .

childe
Člen
Hodnocení povídky :
     

Povedený začátek série. Také se těším na pokračování.