Verunčina dobrodružství 06 – Nahé Vánoce

Toto je 6 díl z 6 v seriálu Verunčina dobrodružství
Read Offline:

Na vejšku jsem se nedostala, tak jsem si aspoň prodloužila zdrávku o pomaturitní studium. Lucka, už usídlená na koleji v Praze, oznámila, že na svátky nepřijede, prý bude trávit Vánoce s přítelem. Zajímalo by mě, kterého myslela. Zarmoutila tak celou rodinu.

Možná proto, aby nás rozveselil, přišel táta s nápadem udělat si nahé Vánoce. Moje nadržené srdíčko zaplesalo, po tom, co jsem si s našima užila trojku (už dvakrát!), mi to přišlo jako skvělý nápad. Připomínalo mi to doby, kdy jsme jezdili do rodinných naturistických kempů na Jadranu. Celý den jsme se po domě poflakovali nahatí, sem tam nějaký letmý dotek a lechtivé narážky. Naši říkali, že pro mě mají nějaké překvapení. No, to já měla pro ně taky, konkrétně pro mámu.
Naši mi dovolili připravit trochu punče a já tak ztrácela i poslední zbyteček zábran. K večeru už jsem pohledem hltala božská těla rodičů a nijak to neskrývala. Vánoční atmosféra byla elektrizující. Táta měl celou dobu poloviční erekci. S mámou jsme připravovaly večeři a táta chodil uždibovat a chvíli se otíral o mámu, která ho se smíchem odháněla utěrkou, chvíli o mě.

„Já se tak těším,“ opřela jsem se nahým bokem o mámu.
„A co myslíš, že se bude dít, mladá dámo?“ zeptala se mě máma, ale v očích jí hrály ohníčky. „Rozbalíme dárky a jdeme spát.“
„Tati?“ ohlédla jsem se s předstíraným zděšením. Ten jen pokrčil rameny:
„Musíme poslouchat maminku.“
Nepřiznali to, ale já věděla, že večer bude společná mrdanice. Nevěděla jsem, jestli se těším víc, až ochutnám taťku nebo maminku. Táta se o mě opět, jakoby mimochodem, otřel a já na hýždi cítila jeho péro. Zařekla jsem se, že se od něj dnes nechám ošukat do kundy.

Před večeří si mamka vzpomněla, že ještě musí koupit kolu. A tak jsme všichni tři jeli na benzínku. Táta seděl nahý v autě a já a máma jsme na sobě měly jen kozačky, dlouhé kabáty a pod nimi nic. Byla to prča.
V uličce mezi regály na mě mamka vybafla s rozevřeným kabátem jako nějaký úchylák. Vyprskla jsem smíchy. Jestli to viděla obsluha v bezpečnostním zrcadle, bude mít o čem přemýšlet.
Při večeři mi mezi nohy zajelo tátovo chodidlo, táta ale dělal jakoby nic. Mámě to však neuniklo. Schválně upustila ubrousek a zalezla pod stůl. Za chvíli se táta začal ošívat a já zpod ubrusu slyšela mlaskání honidby, okamžik na to jsem mezi nohama ucítila máminy zvědavé prstíky. S tátou jsme předstírali, že se nic neděje a pokoušeli se pokračovat ve večeři. Taťka to ale nevydržel a vystříkal se. Máma se vysoukala zpod stolu a ubrouskem si utírala pusu.
„Tak to jsi dneska jako skončil?“ zeptala jsem se zklamaně.
„Neboj, ten má spoustu energie,“ ujišťovala mě máma.

Mohlo by vás zajímat  Můj přítel je kretén 03

Po večeři konečně došlo na dárky. Rozbalili jsme si pár nedůležitých blbin a pak jsem mámě předala krabičku.
„To je pro tebe, mamčo,“ mrkla jsem na ni. A pohledem sjela k jejímu slavnostně vyholenému rozkroku.
Zvědavě rozbalila krabičku a vyndala velký, rudý anální kolík.
„Teda, Verčo!“ podívala se na mě káravě. Ale usmívala se u toho.
„To je macek, ten tam nedostaneš!“ škádlil ji táta.
„Tam se vejde věcí,“ usmála se mamka. „Ale ne teď!“ řekla rezolutně. „Řekli jsme si, že to byl jenom chvilkový úlet. Že to nebudeme opakovat…“
„Mamí, prosím,“ škemrala jsem. „Chci vidět, jestli ti padne.“
„Ano, prosím,“ přidal se táta. „My tě s Verunkou potom hezky vylížeme…“

Už od rána bylo jasné, jak dnešní den skončí, mamka přestala hrát divadlo.
„Věděla jsem, že to takhle dopadne,“ povzdechla si a odešla do koupelny.
Táta si přisedl ke mně a společně jsme ji vyhlíželi. Tátovo péro už zase narostlo do své monstrózní podoby. Vzala jsem ho do ruky, nutno podotknout, že jsem ho nedokázala obemknout prsty, a s pohledem upřeným ke koupelně jsem ho lehce honila.
Pustila jsem ho v okamžiku, kdy mamka otevřela dveře. Šla trošičku toporně s koleny u sebe. Postavila se před nás a otočila se jako modelka na molu. Mezi půlkami se jí skvěla rudá placka.
„Pojď k nám, zlato,“ řekl táta.
Poslechla a lehla zády na koberec, k našim nohám. Bedra opřela o sedačku a kolena dala až k uším. Naprosto se nám otevřela.
S tátou jsme seděli každý po jedné straně a fascinovaně to sledovali.
„Padne jako ulitý,“ usmála se maminka.
„Můžu?“ zeptala jsem se.
S úsměvem přikývla.

Vzala jsem do dlaně placku a trochu ji povytáhla. Široké dildo trochu povyjelo a napnulo tmavou kůžičku kolem análu.
„To je nádhera,“ zasnil se táta. A už běžel pro kameru, protože je prostě filmový maniak.
Povytahovala jsem kolík tam a zpátky, mamka nakrabatila čelo a začala lehce vzdychat. Táta si k ní klekl z boku a snažil se to zachytit. Volnou rukou se bezostyšně honil.
„Vytáhni ho!“ zašeptala roztouženě mamka a začala si honit píču.
A tak jsem zatáhla, ale ani se nehnul, jak byl silně vcucáván dovnitř.
„Neboj se,“ povzbuzovala mě.
Zatáhla jsem pořádně a kolík s mlasknutím vyjel.
„Roztáhni si půlky, zlato,“ řekl táta a máma poslechla. Její prdel zůstala otevřená. Dokonalý černý kruh. Zvědavě jsem dovnitř sáhla. Prsty jsem projížděla okolo vnitřního okraje. Podívala jsem se na mamku.
„Můžeš dovnitř,“ vyhrkla.
A tak jsem jí do prdele pomalu sunula prsty. Frekvence tátova honění se zvýšila. Já tekla jako rozvodněná Vltava.

Vchodové dveře bouchly. Všichni jsme si vyměnili vyděšené pohledy. Rychle jsem z mámy vytáhla prsty, ta se škrábala na nohy, táta zaklapl kameru a hledal, co by si na sebe navlékl.
„Překvápko!“ rozrazila Lucka dveře.
Držela lahev vína a tašku s dárky. My tři, trapně přistižení, jsme zaujali nezúčastněné polohy, máma ještě stihla zakopnout kolík za křeslo. Problém byl, že jsme byli všichni nazí. Táta si alespoň zakrýval stojící péro polštářkem.
„Co tady blbnete?“ zeptala se ségra zaraženě.
„Napadlo nás, že si uděláme to…“
„…naturistický vánoce…“
„…jako dřív, když jsme jezdili do Chorvatska.“
„Aha,“ řekla nepřesvědčeně Lucka. „Spíš vypadáte, jako byste právě doběhli maraton.“
Všichni jsme se křečovitě zasmáli.
„Tak, dáš si kapra?“ vyskočila mamka a už běžela do azylu kuchyně.
„Pomůžu ti,“ vyhrkl táta a zmizel za ní. Za chodu si stále držel ten polštářek.

Osaměla jsem s Luckou. Sedla si naproti mně a ústy naznačila: „Co se děje?“
Mám jí to říct? Naši to nechtějí. Ale oni zase nevědí, že se s Luckou lížeme… zapeklitá situace. Radši se jich zeptám.
„Přinesu ti cukroví,“ usmála jsem se mile a odešla do kuchyně.
„Budeme dělat, jako by nic,“ šeptala mamka.
„Mně snad prasknou koule,“ stěžoval si táta.
„Já jsem taky pěkně nadržená,“ oznámila jsem.
„No jo, ty se musíš vždycky přidávat na tátovu stranu,“ pohrozila na mě máma naběračkou. „Ale nesmíme ji do toho zatahovat.“
Chtěla jsem namítnout, že Lucka už zatažená (a protažená) je, ale máma mě umlčela:
„Stačí, že jsme do toho zatáhli tebe, kočičko.“

Podívala jsem se pod stůl, kde táta v pěsti držel naběhlého rudého čuráka. Tvářil se děsně nešťastně. Než mamka stačila něco říct, sedla jsem si mu na klín zády k němu a zavedla si jeho ptáka do kundy. Mamka se na mě zaraženě podívala.
„Ty už nejsi panna?“ zeptala se tiše.
„Není,“ odpověděl stejně tiše táta.
Poprvé jsem v sobě cítila teplého čuráka. Tátova obřího teplého čuráka! Moje tělo ho objímalo, cítila jsem každičkou žilku. Pronikl strašlivě hluboko a mně se zatočila hlava, až jsem se musela chytit desky stolu.
Takhle jsem si první mrdačku sice nepředstavovala, ale budiž. Navíc přítomnost nevědomé Lucie v obýváku byla příšerně rajcující. Začala jsem se kroutit pánví a táta vydal zmučený vzdech. Právě jsem se rodičům chystala vysvětlit, že mě odpanila jejich druhá dcera – moje dvojče, když tu Lucka vešla do kuchyně. Oba jsme s tátou zamrzli. Já předstírala, že uždibuju cukroví z misky na stole. Táta se jistě modlil, aby můj posaz na jeho klíně vypadal zcela neškodně. Těžko říct, když jsme byli oba nazí…

„To bych se toho cukroví dočkala,“ podotkla ségra a položila na stůl krabici. Puzzle, které jsem dala našim. V té erotizující atmosféře jsem jim ani nestihla vysvětlit, co na něm vlastně je. Byli na něm oni dva, respektive tátův čurák, zajíždějící do máminy kundy. Fotku jsem udělala z jejich videa. Lucka na stůl vysypala hromadu kostiček. Obě jsme začaly skládat.
„Kapr už bude,“ zašvitořila mamka. Podívala jsem se na její dokonale kulatou zadnici, která se natřásala u linky. Táta se mi naklonil přes rameno a začal skládat s námi. Dýchal mi na krk a jeho péro se ve mně pohnulo, měla jsem co dělat, abych nevykvikla rozkoší.
Mamka položila na stůl kouřící dobrotu. Lucka se usmála a pohledem zavadila o její vyholenou píču.
Docela normální rodinné Vánoce, blesklo mi hlavou a málem jsem se rozchechtala.
Lucka kaprovi moc nedala, já s tátou jsme zatím skládali puzzle a jeho péro ve mně ne a ne slehnout. Měla jsem sto chutí začít na něm rajtovat. To by Lucina asi koukala!
Už se začínal rýsovat obrázek, já ho znala, a tak jsem rozeznala mámin naběhlý klitoris a tátovu levou kouli.

„Co to je?“ zamračila se Lucka.
Měla to vzhůru nohama. Našim už to došlo a já se v duchu královsky bavila.
„Holky, běžte do obýváku. Uděláme si nadílku ještě jednou,“ navrhla máma.
„Tak fajn,“ řekla jsem a vyskočila na nohy.
Táta vzdychl, ale pokoušel se to zakamuflovat zakašláním. Jeho péro se zakomíhalo těsně pod hranou stolu. Popadla jsem Lucku za ruku a odtáhla ji do obýváku.

„Neděje se tady to, co si myslím, že se tady děje?“ zeptala se Lucka šeptem.
„Co jako myslíš?“ hrála jsem blbou.
Sedly jsme si naproti sobě. Já hodila nohu přes opěradlo a jen tak mimochodem si upravila vějířky stydkých pysků. Lucka se opřela se založenýma rukama. Trochu nasupeně mě sledovala. A tak jsem si naslinila prostředníček a začala s ním přejíždět po klitorisu. Jak říkám, měla jsem v sobě nějaký ten punč. Lucka vyvalila oči, pak se rychle podívala ke kuchyni a ústy mi naznačila: „Co blbneš?“

Potom spatřila kameru, na kterou jsem se dívala s výrazem kočičky, která sleduje misku se smetanou (aspoň doufám). Lucka se natáhla, otevřela ji a pustila záznam. Z malého reproduktoru se ozval mámin hlas:
„Vytáhni ho!“
A následovalo: „Neboj se!“
Lucce se rozšiřovaly oči. Otevřely se dveře a do obýváku vpadla máma s tátou. Z kamery se ozval jeho hlas: „Roztáhni si půlky, zlato.“
Lucka zaklapla displej a položila kameru, naštvaně vstala a oddusala po schodech do pokojíčku. Dostala jsem ji! Konečně jsem měla v něčem navrch. Naši z toho ale moc radost neměli.

„Tos tomu dala,“ řekl rezignovaně táta a jeho pták se scvrkával do normální velikosti.
„Nebojte, přivedu ji,“ usmála jsem se a popadla kameru.
V pokojíčku seděla Lucka na kraji postele. Postavila jsem kameru na noční stolek a otevřela ji.
„Tys jako s našima šukala?“ zeptala se nevěřícně.
Přikývla jsem. Pustila jsem záznam a sedla si vedle ní. Na displeji naši mrdali, já je natáčela a povzbuzovala. Lucka to nevěřícně sledovala. Vylezla jsem na postel a odhrnula jí vlasy ze šíje
„Kam jsi dala culíky?“ zeptala jsem se jemně.
„Nemůžu uvěřit, že s tebou prcaj a mě nepřiberou. Ne, že bych po tom teda nějak toužila… ale v čem jako seš lepší?“
„V ničem,“ zašeptala jsem jí do šíje. „Jsme úplně stejné.“
Zezadu jsem ji chytila za prsa.
„Máme stejně malinký kozičky,“ šeptala jsem dál a rukou sjela dolů k rozkroku a hladila ji přes džíny. „A stejně růžovou kundičku s malými závojíčky.“
Na displeji právě máma polykala tátovo semeno. Teklo jí po bradě.
„Takhle velikýho čuráka jsem v životě neviděla,“ hlesla Lucka.
Mlčky jsem jí začala rozepínat knoflíky. Lucina vyvaleně sledovala moji devětašedesátku s mámou. I to, jak mi z prdele vystřelilo jablko. A potom, jak z máminy vypadla dvě. Jak jsem jí z análu udělala černou díru.
„Koukám, že jste dováděli,“ okomentovala to. „Jak chutná mámin zadek?“
„Je teploučký a sladký. Pojď, užijeme si pěkný Vánoce,“ šeptala jsem jí u ucha.
Rukou jsem jí zajela do rozevřených džín.
„Přeci nebudu šukat s rodiči,“ zkoušela se bránit Lucka.
„Proč ne? Já s nimi šukám a je to skvělý. Nemluvě o tom, brouku, že šukáme i spolu,“ políbila jsem ji na krk. Chytila jsem lem trika a přetáhla jí ho přes hlavu.
„Je fakt, že jsem docela nadržená. Na koleji jsme plánovali swingers akci, ale všichni se z toho podělali strachy.“
Zahákla jsem palce za džíny a rvala jí je i s kalhotkami přes zadek. Lucka mi nijak nepomáhala. Dál však sledovala video, na kterém běžela dnešní scéna. Já jsem se právě nakláněla nad rozevřeným máminým análem a zkoumala ho prsty.
„Můžeš dovnitř,“ zazněl hlas mamky. Právě jsem se chystala strčit jí tam ruku, když se ozvala rána vchodových dveří a obraz se roztřásl.
„Koukám, že jsem vám překazila něco zajímavého,“ zašeptala Lucka.

To už měla džíny u kolen, nohy roztažené a sledovala moji ruku, jak jí honí poštěváček. Uměla jsem to fakt dobře. Aby taky ne, kundy jsme měly stejné, bylo to jako bych masturbovala.
„Půjdeme dolů?“ zeptala jsem se.
Lucka polkla a přikývla. Se smíchem jsem z ní stáhla džíny a vydaly jsme se po schodech.

Když vrzl ten uvolněný, naši vzhlédli.
Seděli na sedačce, měli na sobě župany a ustarané výrazy. Sešly jsme k nim dolů. Obě nahé a úplně stejné. Musely jsme vypadat jako nymfy.
„Lucina si to s námi chce rozdat,“ oznámila jsem jim.
„Zlato, nemusíš vůbec nic…“ začala mamka, ale já se postavila za Lucku a jednou rukou jsem jí hladila prso, druhou položila na rozkrok. Lucka trochu přidřepla, aby mě tam pustila.
„Odpanila mě vlastně Lucka,“ řekla jsem našim s úsměvem.
„Proč mě to nepřekvapuje?“ usmál se táta.
„Chtěly bychom vás sledovat při milování,“ dodala jsem a strčila do Lucky prsty. Slastně vydechla.

Naši si vyměnili pohled. Pak se políbili. Navzájem se něžně svlékli. Byla to nádherná podívaná. Táta pronikl do mámy a natočil ji tak, abychom obě dobře viděly. Vzala jsem Lucku za ruku a přiklekly jsme k nim. Naše nahá stehna se vzájemně dotýkala. Koitus se odehrával dvacet cenťáků od našich soustředěných obličejů. Chtěla jsem machrovat, a tak jsem mámu pohladila po vyholené kundičce. Vzala jsem tátu a vytáhla ho z ní. Začala jsem ho kouřit (nebo jsem se ho spíše pokoušela vůbec si ho strčit do pusy), palcem jsem přitom dráždila mámin klitoris. Oba vzdychali. Lucka hru přijala, vzala do dlaní mámino ňadro a začala sát bradavku. Mamka ji hladila po vlasech. To jsem si nenechala líbit, strčila jsem tátův čurák zpět a začala mamku lízat. Ta se prohnula v zádech a sténala. Oproti nám dvěma měla velké a silné tmavé pysky. Bavilo mě si s nimi hrát. Lucka to vyjeveně sledovala. Naklonila se ke mně, že to chce taky zkusit. Lízat uměla, to jsem dobře věděla, a tak jsem ji nechtěla pustit. Přetahovaly jsme se o mámin poštěváček jako štěňata. Naše jazyky se v té mokrosti proplétaly a mě do tváře pleskaly tátovy koule.

„Chci nahoru,“ vyhrkla máma. Táta se posunul pod ni a máma si na něj sedla. Romanticky se u toho líbali.
Mně tím však nahrála. Já mamku znala, Lucka ne. Ta sledovala souložící rodiče a nesměle si přitom hrála s kundičkou, já se přesunula dozadu, kde nadskakovala mámina zadnice. Roztáhla jsem jí půlky. Šibalsky jsem mrknula na překvapenou Lucku a začala mámě lízat prdel. Vyvolala jsem další slastné sténání. Další body pro mě.
Pronikala jsem jí jazykem do povoleného análku a olizovala ji zevnitř, sliny mi stékaly po bradě přímo do rozevřené díry. Nádherně chutnala. Táta to však utnul. Vyndal ho a pomohl mámě na nohy.

„Lehni si jako předtím,“ řekl něžně.
Máma si lehla na zem na záda stejně, jako když jsem z ní vyndávala kolík. Táta vzal za ruku zmatenou Lucku a nasměroval ji rozkročmo nad mámin obličej.
„Sedni si, miláčku,“ poradil jí.
Lucka pochopila a sedla si na mámin obličej, která ji okamžitě začala lízat.
„Nejdřív uděláme maminku,“ oznámil nám taťka a honil si ho.
Lucka seděla na bobku na mámině obličeji, natáhla se a začala jí lízat kundu.
„A ty můžeš zkusit to, co před tím,“ naznačil mi táta.
Radostně jsem vyskočila na sedačku. Ještě chvilku jsem olizovala mámin anál a můj dech se míchal s dechem sestry.

Pak jsem tam strčila prst. Zajel tam jak po másle. Tak jsem tam strčila další tři. Máma začala do sestřiny kundy skučet. Přidala jsem ještě palec. Byla jsem v ní až po klouby. Táta si sedl vedle mě.
„Neboj se,“ řekl jemně a chytil mě za zápěstí. Společně jsme do ní pronikli. Lucka ji lízala a sledovala, co děláme.
„Nech ruku sevřenou v pěst,“ radil mi táta. „A jen s ní trošičku kmitej.“
Ruka mi vězela v mámině prdeli až po zápěstí.
„Tati, pojď mě šukat,“ zaškemrala Lucka. Zase musela mít něco extra!
„Řekli jsme nejdřív maminku,“ napomenul ji táta.
A tak ji Lucka opět divoce lízala. Máma jí v rozkroku kňourala a hrdelně vyla. Nakonec vykřikla v orgasmu. Lucka zvedla mokrý šťastný obličej a skulila se z mamky.
„Děkuju, zlatíčko,“ šeptala máma. „Vám oběma,“ podívala se na mě.
Já jsem opatrně vytáhla ruku. Máma měla anál vytažený, že vypadal jako druhá kunda. Nedalo mi to, ze stran jsem do něj strčila po dvou prstech a roztáhla ho. Máma opět hrdelně zachroptěla. Držela jsem díru roztaženou a jazyk strčila co nejhlouběji. Byla to slast!

„Tak byla jsem dost hodná?“ zeptala se Lucka a lehla si na záda s roztaženýma nohama. Táta k ní přiklekl a vrazil ho tam.
„Máš obrovskýho čuráka, tati!“ vykřikla Lucka obdivně.
Podívala se na mě. A já po ní zatoužila. Sesula jsem se ze sedačky k ní.
„Konec soutěžení,“ řekla jsem a začala ji lízat.
„Chceš taky?“ podíval se na mě táta. Jasně že jsem chtěla!
Táta ho vytáhl a my se ségrou zalehly do devětašedesátky. Lízaly jsme se stejně jako předtím. Táta chvíli šukal mě, chvíli ji. Mamka věděla, jak mám prdelku citlivou a vždycky, když ho táta vytáhl, aby se věnoval ségře, začala mi zadní díru lízat.
Lucka se udělala první, vřískala jako protržená. Táta ho vytáhl a opět si klekl za mě. Vrazil do mě svého macka. Sestra mě zespodu lízala. Ale takhle jsem to nechtěla ukončit!
Táta nakonec nevydržel. Vytáhl ho, aby nestříkal do mě. Stále ještě jsme si totiž nevyjasnili, zda beru antikoncepci. Lucka se pro něj natáhla a popadla ho do pusy. Musím sportovně uznat, že spolykala skoro všechno.
„Tak teď ještě naše Verunka,“ usmál se vyčerpaně taťka.

Vstala jsem z překvapené Lucky a lehla si, jako předtím máma. Bedra jsem si opřela o sedačku a kolena hodila až k uším. Rozevřela jsem se, jak jen to šlo.
„Taky chci ruku do prdele!“ řekla jsem umíněně.
„Zlatíčko, ta je moc velká,“ rozmlouvala mi to mamka.
„Moje ruka je akorát,“ navrhla Lucina.
Spiklenecky jsme na sebe mrkly.
„Určitě to chceš?“ zeptala se mě mamka. Horlivě jsem přikyvovala a kroutila se jako žížala.
Lucka vyskočila na sedačku a namazala si gelem ruku až po zápěstí. Taťka si ke mně klekl a položil si moji hlavu do klína. Cítila jsem jeho uvadající pyj. Lucka opatrně zkoumala moji dírku.
„Teda to je úlet!“
„Už ji mám víc vytrénovanou, než tenkrát,“ řekla jsem tiše.
Jen my dvě jsme věděly, co tím myslím. Začala do mě strkat prsty, celkem snadno tam dostala všechny čtyři. Teď palec. Šel tam potvora ztuha. Začala jsem vydávat zvířecí zvuky, cítila jsem v hlavě tlak, jako by se mi měla každou chvíli rozletět. Táta mě láskyplně hladil po tváři. Ségra dovnitř zajela až po nejširší část – po klouby.
Vyměnily jsme si pohled. Potila jsem se a chrčela. Přikývla jsem. Lucka na díru ještě vykydla trochu gelu a zabrala. Moje prdel se rozpínala a řvala rozkoší. I já jsem řvala rozkoší.
„Už je uvnitř,“ řekla nevěřícně Lucka. „Jsi tam úplně horká.“
„Mrdej mě!“ zavrčela jsem a Lucka začala s rukou mírně zajíždět dovnitř a ven.
„Od koho chceš vylízat, zlatíčko?“ zeptal se mě táta.
„Od maminky,“ odpověděla jsem plaše.

Mamka se usmála a naklonila se k mojí píče. Pohladila jsem ji v rozkroku a ona roztáhla nohy, abych tam lépe dosáhla. Ségra mi zatím pěstí rytmicky mrdala prdel. Mamka se dotkla mého monstrózního poštěváku a začala ho jemně žužlat. Prsty si jen tak lehce pohrávala se vstupem do mojí kundy.
Za chvíli jsem řvala v orgasmu jako pominutá.
To byly rozhodně nejhezčí Vánoce v životě!

KONEC

Všechna přečtení
Všechna přečtení
1264
Přečteno dnes
Přečteno dnes
6
Navigace v seriálu<< Verunčina dobrodružství 05 – Běžný den v kuchyni
Read Offline:
Hodnocení: 4.8. From 5 votes.
Please wait...

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar
wpDiscuz