Starší sestra

Kategorie: 

Pootevřel jsem pomalu dveře a snažil se, aby nevydaly ani jediný zvuk. Nebylo to nijak složité, již několikrát mě to napadlo, a proto jsem je kvůli tomuto okamžiku namazal olejem z garáže. Mísilo se ve mně hluboké vzrušení, ale zároveň hanba, že něco takového provádím. Špehovat vlastní sestru! Ale nemohl jsem si pomoci, poslední dobou mě vzrušovala čím dál víc a já ji prostě chtěl alespoň vidět nahou.

Sestře se blíží 19-té narozeniny a já jsem mladší. Už nějaký čas se spolu nekoupeme a tak bohužel nemám tu možnosti vidět její krásné tělo nahé. Když jsme se dříve spolu ještě koupali a běhali nazí venku po zahradě, tak mě samozřejmě takovéto myšlenky nenapadaly, byl jsem přeci jen malý a nerozuměl jsem tomu, jak to mezi chlapci a děvčaty chodí. Ale poslední dobou se mi bouřily hormony, fantazie se množily a já se musel čím dál častěji uvolňovat masturbací. A i když na to nejsem příliš pyšný, do mých fantazií se čím dál častěji dostávala má krásná dospělá sestra a pokaždé to v nich byla ona, kdo mě zbavil panictví.

Pootevřel jsem tedy potichu dveře a škvírou jsem sledoval nahou sestrou ležící na posteli. Oči měla přivřené a hlavu jí rámovaly její dlouhé, hnědé vlasy. Na sobě měla pouze tílko, které však bylo vyhrnuté, takže jsem měl krásný pohled na její plná a pevná prsa. Nohy měla pokrčené a rozevřené a já tedy mohl na vlastní oči spatřit, jak masturbuje.
Není tedy žádný div, že jsem ztvrdnul tak, až mi málem praskla guma u trenek. Celou scénu jsem vpíjel očima a přes kalhoty si ho prohmatával. Viděl jsem, jak se tam dole krásně vlhce leskne její rozevřená štěrbinka. Byl jsem čím dál vzrušenější a nadrženější, už se to téměř nedalo vydržet a tak jsem strčil ruku do trenek a stiskl ho pořádně. Měl jsem pocit, že by stačilo dvakrát třikrát zapumpovat a byl bych hotový. Velice mě to lákalo, ale nechtěl jsem si znečistit trenky.

Pomalu jsem si přetáhl předkožku a vyšel ze mě tichý sten. V tu chvíli jsem ztuhnul strachem a téměř okamžitě zvadl. Sestra sebou pouze lehce škubla, ale pokračovala dále, zdálo se, že nic neslyšela. Pokračoval jsem tedy ještě chvíli v tomto voayerismu, ale po chvilce jsem si musel rychle odskočil na záchod ulevit. Podle mého předpokladu skutečně stačilo lehce zapumpovat a již jsem stříkal.

Po této zkušenosti se má sexuální posedlost mou starší sestrou stále zvyšovala. Stále jsem ji sledoval, koukal po ní a při masturbaci už jsem si nepředstavoval žádnou jinou. Na spaní nosila pouze dlouhé tričko a nic jiného. Občas se tedy stalo, že když se pro něco ohnula, nebo si sedla na gauč a já byl zrovna ve výhodné pozici, zahlédl jsem tu její krásnou vyholenou pičku. To stačilo a ihned jsem si ho musel jít někam vyhonit.
Už se to pomalu nedalo vydržet a v hlavě se mi rodily různé divoké plány, které jsem samozřejmě ihned po masturbaci zavrhoval. Věděl jsem, že potřebuji alespoň tuhle náhražku sexu, jinak se asi zblázním.

Jednou večer jsme se se ségrou dívali na televizi. Naši nebyli doma, tak jsme koukali dlouho do noci. Roztáhli jsme si v obýváku gauč, abychom se u toho mohli natáhnout a kdybychom při tom usnuli, tak by se nic nestalo.
Byla už téměř půlnoc a v televizi začali dávat nějaký nepřístupný film. Snažil jsem se, seč jsem mohl, ale erekci jsem se prostě neubránil. Jediné, v co jsem mohl doufat bylo, že si toho sestra nevšimne. I když potají jsem si přál, aby si toho přeci jenom všimla.
Leželi jsme vedle sebe a koukali na probíhající soulož v televizi a já byl stále nadrženější a vzrušenější. Když už jsem se rozhodl zvednout se s výmluvou, že potřebuji na záchod, kde bych bezpečně vypustil přetlak, sestra se na mě najednou povídala a řekla:

„Vzrušuje tě to, vid? Vidím jak ti stojí,“ usmála se a kývla hlavou k mému rozkroku. Zrudnul jsem a nevěděl jsem co říct. „Najednou jsi oněměl?“ zasmála se. „Přede mnou se stydět nemusíš. Stejně vím, že jsi mě viděl. Tak se neboj a udělej se. Aspoň to bude vyrovnané.“
Nemohl jsem věřit vlastním uším. Byl jsem dokonale šokovaný. Nevěděl jsem, co na to říct, natož co bych měl udělat. Mísilo se ve mně nepřeberně pocitů. Sestra byla však tak přirozená a mile se usmívala, že jsem nakonec zajel rukou pod deku, uchopil ptáka do ruky, stiskl jej a pomalinku začal pumpovat.
„Pod dekou toho asi moc neuvidím,“ řekla káravě a strhla ji ze mne. Otevřel se jí pohled na mé, dolů stažené trenky a na úd, více než vyplnující moji dlaň. Cítil jsem se trapně, ale zároveň to bylo velmi vzrušující, takže jsem prostě nemohl přestat. Sestra se na mě se zálibou dívala a ve mně to jen víc vzbuzovalo chtíč. Pomalu jsem masturbova a, rozhodně jsem nechtěl zničit tuto chvíli výronem mého semene.

Na sestře bylo znát, že jí to také vzrušuje. Sedla si naproti mně do tureckého sedu. Jelikož na sobě měla jenom to tričko, ale žádné kalhotky, mohl jsem krásně vidět její vyholenou kundičku. Skoro jsem nedýchal, byl jsem úplně v sedmém nebi, ale dostal jsem další impulz, když si začala pomalu hladit klitoris. Pak si do pusy strčila prostředníček a vytáhla ho úplně mokrý od slin.

Ten pohled byl úžasný, ale stále se nedal srovnávat s tím, co to se mnou udělalo, když ten prst zasunula do kundičky. Musel jsem na chvíli přestat, protože mi bylo jasné, že pokud budu pokračovat, v příštím okamžiku stříkám. Sestře to samozřejmě neuniklo.
„Máš vůbec nějaké zkušenosti, brácha?“ zeptala se lehce zastřeným hlasem.
Znovu jsem zrudnul a to se pro ní zřejmě byla dostačující odpověď. Lehce se usmála a roztáhla nohy a posunula se trochu blíž ke mně.
„Tak se pořádně podívej!“ řekla a zasunula si dovnitř postupně dva, potom tři a za chvíli i čtyři prsty. Bylo to úžasné! Tisíckrát lepší, než jakékoliv porno a milionkrát lepší, než nějaká fantazie.

Zblízka, jen na několik desítek centimetrů jsem viděl krásnou, do hladka vyholenou sestřinu kundičku, úplně mokrou a plnou jejích zkušených prstů. Pak mě uchopila volnou rukou za moji a pomalu ji přitahovala ke své kundičce. Vytáhla prsty z vlhké štěrbinky a místo nich tam zavedla můj ukazováček. Nemohl jsem tomu uvěřit! Druhou rukou, s prsty mokrými od kundích štáv, mě zlehka pohladila po žaludu, zatímco jsem si ho pomalu honil.
V tu chvíli mi to přišlo a já si postříkal celé tričko. Pár kapek skončilo na polštáři za mnou. Cítil jsem se absolutně úžasně. Byl to nejsilnější orgasmus mého života, i když mě mrzelo, že to skončilo tak brzy.
„Promiň,“ hlesl jsem pouze, zatímco jsem si stahoval tričko a otíral si do něj vystříkaného ptáka.
„Za co? Bylo to docela hezké, ne?“ zasmála se. „A koukám, že nemáš tak úplně dost.“
Tím narážela na moji erekci, která stále trvala a vypadalo, že ani jen tak nepomine. Lehce jsem se usmál, i když jsem se cítil pořád trochu rozpačitě.
„A navíc, já jsem se ještě neudělala. Nechtěl bysis to se mnou vyzkoušet?“ zeptala se šibalsky.

Viděl jsem tu krásnou mokrou studničku, toužil jsem do ní zabořit prsty i jazyk, ale nemohl jsem se ani pohnout. Ségra si lehla vedle mne, lehce rozevřela nohy a zavedla mi ruku mezi ně. Pohybovala mým prstem po klitorisu, aby mi ukázala, jak to mám dělat. Poté mě nechala, abych pokračoval sám, jen občas řekla, jak to přesně chce. Netrvalo to ani dvě minuty a celé tělo se jí roztřáslo orgasmem.

„To bylo super. Zkus si, jaké to je teď uvnitř,“ ponoukla mě a roztáhla nohy trochu víc. Vzrušeně jsem polkl a zajel prostředníčkem mezi stydké pysky, kde mě přivítalo neuvěřitelné teplo. Byla uvnitř nádherně mokrá a horká. Měl jsem pocit, že mi žalud vzrušením praskne.
„To je.. nádhera…,“ pronesl jsem chraptivě. Hlas jsem měl úplně zastřený a nedokázal vnímat nic jiného, kromě vlhkosti a horkosti uvnitř její kundičky.
„Víš, co bychom mohli zkusit?“ navrhla mi po chvíli. „Dělali jsme to s přítelem, dokud jsem byla ještě panna. Sednu si na tebe a můžeme se o sebe třít. Je to moc pěkný,“ dodala s roštáckým úsměvem.

Nečekala na můj souhlas, přehodila přese mě nohu a už jsem cítil tu nádhernou vlhkost na svém údu. Začala se pomalu pohybovat v bocích a klouzat po něm. Bylo vidět, že ji to vzrušuje, ale já to v tu chvíli vůbec nevnímal, protože jsem byl sám vzrušený až na hranici únosnosti. Rychlost tření se stále zrychlovala a oba jsme vzdychali a přivírali oči.
Celý svět jako by se splaskl pouze na ten malý kousek, kterým se naše těla spojovala. A najednou jsme oba ztuhli. Sestra vytřeštila oči a mě spadla brada. Následkem rychlosti, s jakou jsme o sebe třeli a také díky její vlhkosti, jsem do ní vklouzl až po kořen.

kor. + styl. @ Fred

Líbí se povídka?