Toto je 1 díl z 1 v seriálu Family Secrest

Dovolte, abych vás seznámil s naší rodinou. Jmenuji se Tom a je mi dvacet let. Mám ještě sestru Sáru, starší o pět let. Žijeme sami s mámou, Andreou.

Moje dobrodružství začalo ve chvíli kdy jsme byli se Sárou sami doma. Byla už noc a já spal. Naše máma byla ten večer pryč.
Moje starší sestra Sára je sexy blondýna s krásnými přírodními prsy, které ráda ukazuje.
Často nenosí podprsenku a musím se přiznat, že po ní už nějakou chvíli koukám. Je to moje zvrácená touha, být se svou sestrou.
Nikdy mě ani ve snu nenapadlo, že se moje představa vyplní.

Toho večera se to ale stalo.
Sára přišla ke mně do pokoje, když jsem spal. Byla nahá.
Potichu se ke mně přiblížila a lehla si ke mně na postel a chvíli pozorovala místo mezi mýma nohama. Nejspíše bojovala se svou touhou a ostychem zároveň.
Nakonec zvítězilo to první a Sára sáhla po okraji pyžamových kalhot a stáhla mi je. V přítmí pokoje zahlédla mé pero a pomalu se k němu skláněla. Snad proto, aby si ho prohlédla zblízka, snad proto, že toužila po tom, aby si ho vzala do úst.
Dala mi na něj pusu a pak ho vzala mezi rty a začala kouřit.
Chvíli jsem vzdychal ze spaní. Můj sen se splnil, Sára, mi kouří pero. Nechtěl jsem se probudit.
Sára ho zkušeně dráždila rty a jazykem. Netrvalo to dlouho a ústa jsem jí plnil svým spermatem.

Sestra ho spolykala a pak si na mě obkročmo sedla. Odvážil jsem se otevřít oči.
Myslel jsem, že se má představa rozplyne, ale má sexy sestra byla nade mnou opravdová a nahá. Překvapeně jsem otevřel pusu.
Sára toho ihned využila a začala mě vášnivě líbat. Nemohl jsem ji vzdorovat a oplácel jsem její polibky. Už jsem s pár holkama byl, ale žádná nebyla taková jako Sára.
Pomalu jsem přisunul své ruce k jejímu tělu a dotkl se jejích prsou. Sára mě dál líbala, sehnula se ke mně a pošeptala mi do ucha: “Chceš mě šukat, bratříčku?”
“Ano, ale to nemůžeme,” říkal jsem pomalu. Mé péro se mi, ale při té představě postavilo.
Sára toho ihned využila a pomalu na něj nasedla.
“Neboj se nikdo se to nedozví.”
“Je to zakázané.”
“Zakázané ovoce chutná nejlépe.”
Sára už si na mě dosedla a začala na něm jezdit.
“Ano,” slastně vzdychala.
“Tvá mysl říká ne.”
Hladila mě a znovu mě vášnivě políbila. Musel jsem její polibek opětovat. Nemohl jsem ji vzdorovat.
“Ale tvé tělo ano,” řekla mi. Měla pravdu.
Chtěl jsem jí ochutnat a dotýkat se jí.
“Užijeme si spolu dnes večer a pak se uvidí. Co říkáš. Pokud to nebudeš znovu chtít. Můžeme předstírat, že to byl jen sen a nikdy se to nestalo.” Jen jsem zmateně přikývl: “Dobře.”
Sára, ale na moji odpověď nečekala a dál na mě jezdila a šukala mě. Začal jsem se dotýkat jejich prsou. Konečně jsem mohl zblízka obdivovat její tělo. Poddal jsem se svým pocitům.

Mohlo by vás zajímat  Rodinné vztahy 20

Otočil jsem Sáru. Teď jsem ležel já na ní. Dal jsem jí ruce za hlavu. Usmívala se.
“Začínáš dobře,” řekla mi.
Začal jsem do ní přirážet. Nejdříve pomalu a nejistě, ale pak se mé pohyby zrychlily a já jsem ji začal divoce šukat.
Sára si mě tiskla nohama k sobě a slastně vzdychala.
“Ano bratříčku. Pěkně mě ošukej. Dělej si se mnou co chceš. Dnes v noci jsem jen tvoje.”
Ta představa mě vzrušovala. Dál jsem přirážel a vášnivě se s ní líbal.

Když jsem se udělal začal jsem se jí dotýkat po celém těle. Líbal jsem ji všude a něžně jsem ji hladil. Nakonec jsem se sklonil k její voňavé pičce. Měla ji hladce vyholenou. Začal jsem jí lízat a prstil jsem ji. Sára vzdychala. Líbilo se jí to.

Když jsem jí dostatečně vylízal, péro mi už znovu stálo. Obrátil jsem ji na záda a pronikl jsem do ní zezadu.
“Ano,” křičela Sára.
Zezadu to má evidentně ráda. Znovu jsem jí začal šukat. Dodal jsem si odvahy a plácl jsem ji po zadku. Vzpomínal jsem na chvíle kdy mě, jako malého kluka, hlídala a často mi dávala na zadek, když jsem ji zlobil. Teď jsem jí to mohl oplatit.
Říkala, že si s ní mohu dělat co chci. Dál jsem ji plácal a vrážel ho do ní. Sára si to užívala.
“Jsem zlobivá holka. Potrestej mě.”
Plácl jsem ji znovu.
“Já tu teď rozkazuji, rozumíš,” odpověděl jsem.
“Ano pane,” řekla mi.
Znovu jsem ji plácl a dál jí protahoval nadrženou dírku.

Ten večer se mi naplnily všechny mé sexuální fantazie. Sára mě ochotně poslouchala. Mohl jsem si s ní dělat to, co jsem chtěl. Souložili jsme spolu dlouho a nakonec jsme usnuli ve vzájemném obětí.

Ráno, když jsem se probudil, znovu se mi potvrdilo, že to nebyl sen. Sára dál ležela vedle mě nahá a objímala mě.
Po chvíli se probudila.
“Ahoj.” řekla mi.
“Ahoj.”
“Užil sis to?”
“Ano bylo to úžasné.”
“Chceš aby se to opakovalo, nebo na to zapomene?”
Měl jsem říct, že se to už nikdy nebude opakovat, ale místo toho jsem řekl: “Chci si to zopakovat, prosím.”
“Ráda. Budeme milenci, co ty na to?”
Přikývl jsem. Vášnivě jsme se políbili a začali si spolu užívat ranní sex.

Zobrazit za celou dobu
Zobrazit za celou dobu
10085
Zobrazit dnešní
Zobrazit dnešní
4

23 thoughts on “Family Secrets”

 1. V tomto případě se jedná evidentně o výtvor začínajícího autora, který nemá s psaním příliš velké zkušenosti. Ovšem někdy se musí nějak začít. Omlouvám se za trochu větší korektorský zásah, ale jinak to nešlo.
  Lexi, vypisování věku jednotlivých aktérů s uváděním velikosti jejich předností, je tak trochu nepodstatné a brzdí to spád děje. Naopak rychlé gradování děje ubírá příběhu jeho erotický náboj.
  To je ale problém většiny začínajících autorů. Nevzdávej to. Hodně čti a hlavně hodně piš. Tady na Fenixu můžeš čerpat inspiraci od renomovaných autorů.

 2. Hele,autore, kazdy nejak zacinal (ve vsem) ale tohle je ve svetle zdejsich mistru pera, i po zasahu korektora, strasna slatanina a tragedie. Na uroven tohohle serveru to nema ani z 10%.
  Docela se divim, ze to bylo vubec zverejneno, je to fakt slabe.
  Nemazu med kolem huby, rikam to co si myslim. Ctu zde vse, jen nekomentuji zdejsi stalice… Pokazde psat “Skvele, bomba, supr” mne neba a tak ctu a mlcim, jenze ted mlcet neslo…

  1. Jak už jsem uvedl ve svém komentáři, jedná se opravdu o prvotinu autora. Pokud bychom neprovedli určité úpravy, povídka by určitě neprošla vcelku přísným sítem, a nebyla by nikdy zveřejněna. Není problém doporučit autorovi zveřejnění na jiném serveru.
   Ale i ti , kteří zde dominují jako uznávaní autoři, taky nějak začínali.
   Snažíme se proto dávat prostor i začínajícím autorům. Naši čtenáři mají vytříbený vkus a dokáží zhodnotit kvalitu díla a hlavně vyjádřit svůj názor, ať je jakýkoliv a pomoci těmto autorům v hledání další cesty.
   Někteří to pochopí a pracují na sobě, někteří to vzdají.
   Proto taky tyto stránky žijí a jsou tak oblíbené.

   1. Jasne, ja to chapu, ale proste kdyz si clovek zvykne na Mercedes, tak mu Rapid (Skoda) uz nikdy stacit nebude. Uvidim kam to autor posune, ale kdyz to v nekom neni, tak to ani treningem nevydre…
    Jinak diky za tenhle server!

  2. Ad zásah korektora. U nováčků by byl zásah korektora roven přepsání povídky. V minulosti jsem to občas (pokud mě příběh zaujal) udělal a vše se nakonec obrátilo proti mně. Mou snahou bylo přinést čtenářům čtivou povídku a autorovi naznačit/ukázat, co jde z jeho prvotiny vykřesat. Evidentně se ale nejde zavděčit všem :-).

   1. Uprime, zajimal by mne surovy text teto povidky, co bylo skutecne autorskym dilem a co z toho udelala korekce, kdyz i po zasahu zkuseneho je to jake to je… (o5 jen muj nazor na vec)
    Btw, ctu zde vse, incest neni nic co by mne vzrusovalo (rozumej, co bych chtel nekdy zazit) ale protoze o dobre eroticke povidky je pomerne nouze, prectu i tohle.

 3. Komentování incestních povídek se snažím vyhýbat z důvodu, že mě samotný incest moc nepřitahuje, ale dost příkrý komentář od Ja1 mě postrčil k reakci.
  Když odhlédnu od tématu bratr-sestra, tak postelové scény jsou sepsané čtivě. Jako každý začínající pisatel (i mě se to stalo) se věnuje popisu sexu, protože je zdánlivě podstatnější. Až časem jsem přišel na to, že porno si každý může pustit klip a nemusí číst jen opakující se popisy. V mém případě je možno porovnat příběhy Neřestné čtveřice počáteční a ty pozdější.

  Co se týče reálnosti, tak 3/4 příběhů jsou zde nereálné. Obvzláště ty incestně zaměřené, ale proto se píšou a čtenáři je sem chodí číst.

  A k nekomentování stálic – pokud není odezva, tak to autora může přestat bavit sem dávat nebo skončit se psaním, pokud zrovna nemá moc času. Nejde o to vždy se zalomit, jak to borec parádně sepsal. Dá se pokecat o příběhu nebo o postavách, vytknout nelogické zvraty nebo jednání postav. Třeba se Shockem jsme si párkrát vyměnili nazory a představy u několika našich povídek a u Omšelých pergamenů si Shock ledacos musel vyžrat. Přesto autora potěší reakce na povídku, protože se dá vyvarovat dalších stejných chyb pro příště a znamená to, že někdo sleduje naší práci.

  Když to shrnu, tak člověk, co má trošku načteno a jazykovou zásobu se může po pár povídkách vypsat do stavu, kdy už moc korektorských zásahů nebude potřebovat. A rozhodně se nepovažuju za bůhví jakého autora, přestože pár mých povídek se lidem docela líbilo.

 4. Po té smršti komentářů mi to také nedá, abych se nevyjádřil.
  1. Kritika se dá vždycky říct slušně a konstruktivně, pak má smysl a autor si z toho něco odnese. Říct, že i po zásahu korektora je to slátanina a tragédie, které zdaleka nedosahuje úrovně tohoto serveru, není moc konstruktivní. Navíc tohle tvrzení shazuje i práci zdejších korektorů, což rozhodně není fér. A k tomu, když je to prvotina. Já mít u první povídky takový komentář, tak už bych nic nenapsal.
  2. Komentovat jen špatné povídky, je cesta do pekel. Je potřeba si uvědomit, že komentář a pochvala za dobrou povídku, je ta jediná odměna pro autora. Všichni sem píšeme ve volném čase bez nároku na odměnu. Takže pokud chcete, aby zde vycházely nové povídky, je potřeba to také patřičně ocenit. Ve chvíli, kdy za týden je u povídky 1500 přečtení, 5+/- a jediný komentář, tak reálně uvažuju, že nemá cenu psát něco dalšího, když to nikoho nezajímá a nikdo to neocení.
  Nejhorší na tom je, že takový přístup mají obvykle ti, co nikdy nic nenapsali, a neví, jaké je čekání na první reakci (komentář).
  3. Teď už k samotné povídce. Rozdíl mezi incestem a normálním sexem je v tom, že u incestu je zakázaný a mělo by to být vidět i na samotné povídce. V hlavách aktérů by se měl odehrávat souboj touhy a chtíče s racionálním uvažováním, s tím, že je to zakázané. A to tady nebylo. Takhle to vypadalo, že to buď to nebyl jejich první zážitek, nebo to museli být nerozumné bytosti, řekněme 13-14 let, kdy tělem zmítají hormony a ostatní jde naprosto stranou. Autor má potenciál, je jen potřeba číst a psát a psát. Každý nějak začínal a školní slohovky se do toho počítat nedají 🙂
  Takže hodně sil a inspirace do dalšího psaní a co nejvíce pochvalných komentářů.

  1. To je tak, co na srdci, to na jazyku, jazyk jako mec, srdce jako kamen…
   I v realnem zivote rikam co si myslim at se to dotycnemu libi nebo ne, a kdyz je nekdo debil, tak mu to reknu.
   Nekdo rika ze jsem uprimnej, nekdo ze arogantni.
   Nicmene, neresime zde mne, ale dilo ktere podle meho nazoru je tragicke a zatim si stojim, potencial jako hodne sectelej ctenar tam nevidim zadny. Ale nejsem mistrem pera, jen uz jsem toho, nejen tady precetl mraky, a tohle patri k te nepovedene casti.
   Jestli muj koment nekoho urazil, tak je mi to celkem jedno, ja s tim zit dokazu.
   Pro ostatni autory, ctu zde vse, a kdyz nekomentuji, tak je to jako pochvala 🙂 az prijde koment, tak je to horsi…
   Hezky vecer vsem.

   1. Zdravím. Má reakce přichází již s křížkem po funusu, leč nedá se svítit. Málo co mi dokáže zvednout tlak/tep, ale toto je snad již za hranou. Buď máš otupělé sebevědomí, něco není s tebou v pořádku nebo nemá smysl vést s tebou polemiku. Reakce na …….. “Pro ostatni autory, ctu zde vse, a kdyz nekomentuji, tak je to jako pochvala 🙂 az prijde koment, tak je to horsi…” Přeloženo do češtiny: “Neumím psát, jsem zhnilej něco okomentovat, pochválit, ale jinak všichni okolo stůjte v pozoru.” Hm, nechtěl bych s tebou jít pivo…….

    1. No nazdar, podminkou komentovani je nutnost umet psat povidky? Co to meles clovece????
     Zkus si nekdy nasadit hlavu, popripade pred otevrenim ust zapnout mozek!
     Znas nejake kritiky literatury, kteri jsou zaroven spisovatele svetove urovne? Zkus to s tim zapnutim mozku a nez zacnes mluvit (psat) taxi to nejdiv sesumiruj! Kazdy ma delat to co umi, ano, psat neumi, ale umim rozeznat brak od skvelejch povidek, tehle konkretni nepomohla ani korektura.
     Nekdo o mne rika ze jsem arogantni, nekdo rika arogantni hajzl, ja tomu rikam uprimnost. Az budes mit xx podrizenejch a budes chtit mit vysledky, tak te zivot rychle nauci uprimnosti nebo treba te aroganci.
     Za me, tohle byl skvar nedosahujici urovne tohoto skveleho webu.
     Tvuj nazor na me, je mi uplne u prdele, ani ja bych s nekym kdo nedokaze vydychat kritiku “na dve” nesel. Zivot uz je takovy a jestli si nasazujes ruzove brejle, tak to budes mit casem tezky!
     To jestli neco okomentuji, a ze jsou zde autori ktere docela zeru, je jen na me, a ty mi nerikej jaxe mam chovat. Stat v pozoru klidne muzes!

 5. Lexi psát není jednoduché a psát když víš o čem píšeš a napsat to tak aby to nebylo jen suché ale bylo to zajímavé to je prostě těžké .
  Rozhodně bych ale nezahazoval flintu do žita a zkoušel bych psát dál být na tvém místě .

  Já jsem zkoušel také psát noviny ale málokoho to zajímalo také jsem a zkouším psát něco na způsob erotických povídek s romanovým dějem doma jen na papír a tak vím jak je to těžké .
  S přáním hezkého dne Denis86 a pro přátelé Knight Rider

 6. Škoda tak rychlého nástupu . Sestra přijde a jde hned na věc . Prostě jsem nadržená , tak si užiji bratrova péra. Chybí tomu to vzrušení ze zakázaného sexu a postupný vývoj děje . Co bude v dalším díle ? To si přiberou mezi sebe matku ?

 7. Možná je to tématem – incest lidi rádi čtou, ale povídka má takový počet přečtení, že ji prostě nemůžeme odsoudit. Gratuluji autorovi, očividně se strefil do vkusu čtenářů. Případně kotektorovi, protože netuším, jaký je jeho podil na konečném vyznění povídky.
  V každém případě bych chtěl vidět původní verzi. Moc bych ji chtěl vidět… 😀

  Mě osobně tam chybí napětí, postupný vývoj. Je to napsané poměrně naivně, ale je to prvotina, tak proč ne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *