Gay/Lesbo

Moničiny příběhy 04

Kategorie: 
Jazyk: 

Ráno po probuzení jsem si všimla nové SMS na svém telefonu.
„Ahoj Moniko, velice ráda. Co třeba hned zítra? Verča“
Okamžitě jsem se vrátila ve vzpomínkách k včerejšímu večeru. Takže jsem to nakonec opravdu poslala. Nyní, s čistou hlavou, jsem si však nebyla jista, zda to opravdu chci udělat. Čas odeslání SMS je 22:46, takže zítra je dnes. Ještě lepší! To nemám moc času na přemýšlení.

Líbí se povídka?

Verunčina dobrodružství 02 - Hra o fanty

Kategorie: 
Jazyk: 

Bylo strašné vedro. Válely jsme se s Luckou u bazénu a letošní prázdniny nám oběma připadaly jaksi zabité. Naši nebyli doma a Lucka z jejich zásob přinesla už druhou flašku vína.

Líbí se povídka?

Je to ve hvězdách II 03

Kategorie: 
Jazyk: 

Robert seděl v křesle na chodbě se sklopenou hlavou plnou černých myšlenek. Už se natahoval pro boty, aby se mohl obout. V tom zaslechl druhé zasténání. Zdálo se mu to, nebo je to možné? Znělo to, jako ženské hekání. Navíc ten hlas mu přišel nějaký povědomý. Zarazil se a nastražil uši. Opravdu. Byl to ženský hlas a nepatřil Vendulce. Bojoval mezi touhou vidět dvě dívky spolu a tím, že je mu Vendula nevěrná s holkou. Nikdy ho ani nenapadlo, že by byla na ženský.

Líbí se povídka?

Je to ve hvězdách II 02

Kategorie: 
Jazyk: 

„Crrrrr… Crrrrrr…“ ozval se zvonek u dveří.
Vendy se podívala na hodinky, bylo teprve půl čtvrté.
„Vždyť je ještě brzo, tohle nemůže být Robert, ten se má vrátit až za půl hodiny, navíc nejsem nachystaná,“ láteřila.
Rychle si zavázala mašli kolem pasu a hodila na sebe župan. Zkontrolovala, jestli je v obýváku všechno v pořádku a zamířila ke dveřím.
Buch, buch, buch.
„No jo, vždyť už běžím…“ volala Vendy.
„Kdo je?“ zeptala se.
„Neptej se tak blbě a otevři,“ ozvalo se zpoza dveří.
Vendy bezpečně poznala Karolínin hlas a otevřela.
„To je dost,“ vykřikla Kája, protáhla se kolem Vendy, hodila tašku na zem a zamířila na záchod.

Líbí se povídka?

Moničiny příběhy 01

Kategorie: 
Jazyk: 

Moničiny příběhy

Díl první - Veronika

Jmenuji se Monika, je mi 26 let a právě prožívám nejhorší období svého života. Minulý týden se se mnou, po 5 letech vztahu, rozešel můj přítel. No, rozešel, to není úplně správné slovo. Prostě mě opustil, odkopl kvůli jedné, o 4 roky mladší potvoře. Jsem v depresi, naštvaná, smutná, možná i trochu zoufalá. Týden jsem strávila o samotě, až v pátek večer se podařilo kamarádce Lence mě vytáhnout z mého doupěte ven a pokusit se mě přivést na jiné myšlenky. Po pár deci vína a z její strany výborně vedeném pokecu, se ji to i podařilo. Konečně jsem po týdnu přestala myslet na svého ex.

 

Líbí se povídka?

Stránky