Erotické povídky

Zadejte čárkou oddělený seznam uživatelských jmen.
napište jméno autora, jehož povídky chcete vypsat
Vyberte kategorií, která má být zobrazena.
Středa, 2017, Březen 1 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 395

Kapitola 7.  Penzion na výsluní.

Zhruba kilometr před cedulí označující začátek obce Míchov odbočuje malá asfaltová silnička, která se posléze krucánky vine vzhůru k vrcholu Smraďáku. Končí u malebného penzionu Na výsluní. Nechejme Míchovské drbny chvíli na pokoji a podívejme se co se děje tady.

Mirek Marousek, kuchař, údržbář a topič v jedné osobě s funěním házel uhlí z hromady do sklepního okénka.

Úterý, 2017, Únor 28 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,110

V životě jsem docela rád zkoušel sestry. 
Dvakrát se mi stalo, že jsem chodil s holkou a o pár let později i s její mladší sestrou. 
Jednou se mi podařilo dostat obě dvě najednou, ale to byla výjimka, způsobená alkoholem a tím, že obě byly jak bisexuální, tak nadržené.

Před šesti lety jsem pak začal chodit s Káťou, usadil se a na ostatní holky, až na občasné představy, zapomněl. Dlouhé černé vlasy, tmavé oči jako čokoláda, drobounká a zároveň měkoučká prsa, krásný zadeček. Nebyl zkrátka důvod ji podvádět.

Neděle, 2017, Únor 26 - 20:20
Kategorie:
Počet přečtení: 923

Určitě jste si někteří už všimli, že v menu se objevil odkaz Nový eFenix. V současné době, už několik měsíců totiž pracujeme na změně systému, který pohání tento web. Není to žádná jednoduchá záležitost, neboť jedinou rozumnou možností je převod povídek ručně. A jelikož máme uctyhodné číslo, pokud jde o naše povídky, tak to bude ještě nějakou dobu trvat.

Neděle, 2017, Únor 26 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,270

ŠIKULA 5/12 Oněch pět fiktivních vesnic – Alíkov, Bulíkov, Culíkov, Dudlíkov a Ejhlíkov – mělo nejenom svérázné tradice, ale i svérázné oslavy. Státní svátky je zajímaly jen coby volné dny, měli přece své, ničím nezaměnitelné. Jedním z nich byl svátek Přírody, který se však skládal ze čtyř slavností – Jarní, Letní, Podzimní a Zimní.

Sobota, 2017, Únor 25 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,016

Doma jsem se v klidu chystal na pátek. Balil jsem si věci, co bych mohl potřebovat, a u toho se zmítal mezi těšením se a výčitkami svědomí vůči Zdeňce. Ještě jsem seděl u počítače a plánoval cestu, případně nějakou vycházku do okolí. V tom mě vyrušila esemeska. Buď Zdeňka, nebo Pája. Natáhl jsem se pro telefon.

Pátek, 2017, Únor 24 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,401

Anežka ležela přitisknuta k Šikulovi, hladila ho po hrudi a kochala se těsnou přítomností jeho těla. Dokonce natolik, že přehodila svou nohu přes jeho, aby se svou chlupatou krasavicí mohla alespoň dotýkat jeho stehna, posunovat se po něm a dráždit nejenom svou představivost. Byli potichu, ale Anežka se najednou rozmluvila.

Čtvrtek, 2017, Únor 23 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,066

Ružena sedela za stolom a pila kávu. Aj ona po súloži zaspala, nespala však dlho. Juraj mal šťastie, že ešte spal keď vstala, lebo by ho vtedy roztrhla ako hada. Bola na neho naštvaná ako ešte nikdy. Najskôr ju nahovorí na holenie kundy a potom ju rozdráždi tak, že sa nedokázala ovládať a podržala mu. Naštvaná však bola aj na seba, že mu dovolila zájsť až tak ďaleko. Na druhej strane ale musela priznať, že ju pomiloval perfektne. Nepamätala si, žeby niekedy v živote zažila taký silný orgazmus ako s ním. Bola pohrúžená v myšlienkach a preto sa strhla, keď vošiel do izby. 

Středa, 2017, Únor 22 - 10:00
Kategorie:
Počet přečtení: 895

Kapitola 6: Kalamita.

Úterý, 2017, Únor 21 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,905

Další bezútěšný návrat domů. Osamocený bloudím bytem, vzpomínky na Dominiku mě trápí čím dál více. Přesto se nemohu dočkat příjezdu Elišky. Jsem rozpolcený ve svých touhách. Před usnutím mi v mých představách obě dívky splývají.

Konečně se dočkám. Eliška se však vyhýbá mým pohledům. Téměř beze slova sleduje televizi. Snažím se jí nenápadně naznačit, že existují i zajímavější programy, než je ten, na který se dívá. Nechápavě se na mě podívá odsuzujícím pohledem. Přestávám si být jistý svými vzpomínkami. Nezdálo se mi to jenom?

Pondělí, 2017, Únor 20 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,847

Zuzana Křepelková, již dříve zmíněná mladá a dobře vyvinutá úřednice, měla onoho dne volno. Ráda si přispala, jenže tentokrát se jí to příliš nedařilo. Od chvíle, kdy ji z tvrdého spánku napolo probudil průjezd burácejícího motocyklu Franty Prskače kolem jejího domku, ji pronásledovaly divoké sny a představy. Neklidně se převalovala ze strany na stranu, mlátila kolem sebe rukama, až se nakonec probudila úplně.

Neděle, 2017, Únor 19 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,078

Kapitola 5: První milování.

Sobota, 2017, Únor 18 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,330

Se Zdeňkou jsem si užíval téměř jako na začátku našeho vztahu. Pár nocí jsme trávili u ní, pár u mě a to, co zbývalo, bylo ve znamení odpočinku a osamění. Ani na Pavlínu jsem však nezapomněl. Vzpomínka na ni fungovala jako katalyzátor. Stačilo si ji v duchu vybavit a okamžitě jsem měl potřebu zasunout. Zdeňka naštěstí tu změnu připisovala našemu otevřenému rozhovoru a já jí to nemínil vyvracet.

Pátek, 2017, Únor 17 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,128

Tyto noční šousty mi náramně vyhovovaly. Byl jsem tehdy postpuberťák a dnes, s odstupem času připouštím, že podobně jako všichni mladíci tohoto věku, jsem myslel ptákem. Zpočátku to bylo tak jednou do týdne, ale pak se frekvence ustálila na třech milostných nocích. Rozhodně mi to nevadilo, ve své mladické nadrženosti jsem na na tom byl potencionálně natolik dobře, že časté mrdání mi bohatě nahradilo honitbu, do té doby velmi častou. Pokud se mi v době dokončování studia občas naskytla nějaká příležitostná mrdačka, byly to vždy jen nervozní kvaltovky a

Čtvrtek, 2017, Únor 16 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,721

 

ŠIKULA 2/12

Šikula je velice šikovný šestadvacetiletý mladík, nesmírně nadaný, neuvěřitelně snadno se učící a s naprosto fenomenální pamětí. Jeho jméno je – Ferdinand Mravenec.

Středa, 2017, Únor 15 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,032

V Dědkově Mlýně se Dohnal sice dobře naobědval, ale jinak žádné další informace nedostal. Štamgasti sice už také věděli, že tady v okolí řádí nějakej úchyl, ale všechno měli z druhé ruky. Jediným kladem zastávky v místní hospodě byla skutečnost, že díky šťastné náhodě se asi 10 min. po jeho příjezdu ve dveřích objevil místní pošťák, Václav Primus. Samozřejmě si před hospodou všiml zaparkované služební „besárny“ a proto hned po vstupu rovnou zamířil k stolu, kde Dohnal dojídal protekční porci pečené kachny.

Úterý, 2017, Únor 14 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 4,234

V práci byl Petr celý nesvůj. Nic ho nebavilo, myšlenkami byl mimo. I chlapi si ho dobírali, že by si měl najít babu, že je nějaký divný. Kdyby věděli! Stále přemítal, co a jak připravit, jak co naaranžovat. Před očima stále viděl mámin zadek, jak se mele a uhýbal jeho útokům. Je potřeba zjistit, zda uhýbala, protože to nechce nebo proto, že jako matka si chce udržet nějaké dekórum a v podstatě se ji to líbí. Konečně je pátek u konce a nastává víkend!

Pondělí, 2017, Únor 13 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,988

Je téměř neuvěřitelné si představit, že v našem malém stádečku, promiňte, státečku, by se našla nějak více osamocená vesnice, o městu nemluvě. A přece. Existuje fiktivní místo, kde v jakémsi „soustátí“ leží pět vesnic, svým rozložením shora připomínajícím pětku na hrací kostce. Nemají od sebe dále než dva kilometry a nejbližší osídlenou oblastí je 35 km vzdálené město. Počet obyvatel jednotlivých vesnic se pohybuje mezi pěti sty až dvěma tisíci. Ty vesnice se jmenují: Alíkov, Bulíkov, Culíkov, Dudlíkov a Ejhlíkov. Ono zmiňované město pak Fučíkov

Neděle, 2017, Únor 12 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,080

Pozoruji její spící tvář. Vypadá tak mladě, až se bojím, jak dlouho ji to může se mnou bavit? Pochybnosti mne trápí celou noc. Ráno přivítám nevyspalý.

Vstávám později než obvykle. Jsem v posteli sám. Leknu se, že Dominika odjela. Zaslechnu však zvuk puštěné sprchy. Vydávám se do koupelny. Odhrnu závěs a spatřím nahou Dominiku. Je ke mně otočená zády. Pohladím ji po mokrých vlasech a ona se s úlekem otáčí. Zavrtí hlavou a namíří na mě proud vody. Během chvilky jsem zmáčený. Tisknu se k jejímu nahému tělu.

Sobota, 2017, Únor 11 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,563

Posadil jsem se pohodlně v prázdném kupé u okénka, loktem se opřel o stolek a pozoroval ruch na nástupišti.

Pátek, 2017, Únor 10 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,859

Kapitola 4: Nevěra.

Uplynul téměř měsíc od svatby. Tajemník seděl v kanceláři, zpracovával obvyklou agendu, když se vplížila Anděl strážný.

Čtvrtek, 2017, Únor 9 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 986

Ráno protivné řinčení budíku tentokrát probudilo i mne. Posledně jsem byl tak vymrdán, že jsem zaspal Miluščin odchod a kdyby mi nepřetočila budíka, asi bych zaspal i svůj první nástup do práce. Patřím k těm, kteří hrozně neradi vstávají a po probuzení se musím dlouze přemlouvat, abych se se vyhrabal z lůžka. Zato Miluška se projevila jako správné ranní ptáče. Okamžitě řinčícího trapiče zamáčkla, nastavila zvonění na 6. hodinu a pak vyskočila z postele téměř radostně. Že bychom si stříhli ranní čísílko nás ani nenapadlo. Já

Úterý, 2017, Únor 7 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 5,029

Následující den byl Petr jak pytlem praštěný. Unavený, utahaný, myšlenkami se stále vracel k svému prvnímu opravdovému sexu s mamkou. Celý vyšťavený, zničený, si po příchodu z práce lehnul a spal až do večeře.

Neděle, 2017, Únor 5 - 18:40
Kategorie:
Počet přečtení: 1,570

Od kopečků se zatahovalo, obloha byla šedivá, a tak sedlák Měchura vylezl na zápraží a zařval: „Jósef, kde vězíš!“
„Tadý,“ ozval se Josef z maštale a sedlák pokračoval:
„Zapřáhni a pojedeš s Ankou na Podťaté sklidit seno, cítím že něco přijde, tak ať to nezmokne.“

Josef zapřáhl koně do žebřiňáku a čekal na Anku, která vylezla z kurníku, držela v ruce kvokající slípku a vrazila jí hlavu do škopku s vodou.

„Tady máš potforo, furt bys chtěla,“ zasmála se zlomyslně. Vlezla na kozlík k Josefovi, ten zvolal „hyjé“ a jeli.

Sobota, 2017, Únor 4 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,726

Kapitola 3: Před svatbou

Čtvrtek, 2017, Únor 2 - 15:56
Kategorie:
Počet přečtení: 4,739

Pomalu a jistě jsem začal vymýšlet plán, jak si užít jak s Katkou, tak i Sašenkou, mejma dvěma prima kamarádkami, se kterými jsme společně podnikali různé akce. Starší Katku jsem měl již za dobu známosti možnost poznat, příznačně, i více do hloubky. Na Sašu jsem si ale kvůli Katce netroufnul a ani se to nikdy nesešlo tak, abychom u toho byli všichni tři. Po dlouhém hloubání jsem na to ale konečně přišel – rozhodl jsem se udělat filmovou noc, na které bychom byli všichni společně. Ta se uskutečnila na konci července, bylo tedy pěkně teplo, s tím, že večer

Středa, 2017, Únor 1 - 10:15
Kategorie:
Počet přečtení: 1,834

Měsíc utekl jako voda. Španělsky jsem hovořil, tedy podle slov Luise a Bonity, velmi dobře a částečně začal rozumět místnímu nářečí.
Konec července se blížil, panovalo počasí přibližné našemu jarnímu a první zářijový den mne zastihl v plné práci na stavbě. Zbývalo zprovoznit zbytek regulace a řízení poslední namontované turbíny.

Neděle, 2017, Leden 29 - 01:08
Kategorie:
Počet přečtení: 2,033

Není měsíc jako měsíc. Některé jsou silnější, jiné slabší. Stejně jako tento, který je téměř ve své polovině. A právě v takových chvílích se bohužel uchyluji k takovému svému krizovému plánu. Je ve své podstatě dost jednoduchý…
Zajedu do nedalekého okresního města, sednu si do oblíbené kavárny s bezplatnou Wi-Fi a odtud stačí podat jednoduchý inzerát. Pak vytáhnout ze své tajné skrýše SIM kartu a zasunout do připraveného telefonu. Celkem jednoduché a mnohokrát vyzkoušené. Stačí ráno zadat a nejpozději po poledni se ozve mobil.

Sobota, 2017, Leden 28 - 10:00
Kategorie:
Počet přečtení: 6,442

Zděsil jsem se, když jsem si uvědomil, že ji tajně pozoruji. Že zpoza slunečních brýlí sleduji její krásný kulatý zadeček, že obdivuji její perfektní siluetu na pozadí zapadajícího slunce. Její ploché bříško, dokonale tvarovaná ňadra… Tmavý trojúhelníček jemného chmýří…

Pátek, 2017, Leden 27 - 21:04
Kategorie:
Počet přečtení: 1,552

Byla sobota dopoledne, když autobus vyklopil doktora Jarolímka s krosnou na zádech společně se Zuzankou na konečné stanici.

Středa, 2017, Leden 25 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,905

Kapitola 2: Milenci.

Jako obvykle měla Anděl strážný pravdu. Vobořilovi přišli domlouvat termín svatby. Zdeněk seděl v kanceláři a v hlavě si promítal poslední měsíce. Pomohl Heleně s obývákem, pravidelně ji chodil večer co večer vyjídat a hádat se, že na jídlo přispěje.

Padla čtvrtá hodina, sbalil si věci a zavolal Heleně, jestli může přijít.
„Prosím tě, proč pořád voláš? Snad je to samozřejmý,“ rozčilila se.
„Co kdybys tam někoho měla?“ zarýpal si.
„Kecáš hošánku a dělej, dneska tě taky zaměstnám,“ ukončila hovor.

Úterý, 2017, Leden 24 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 6,831

Je nedělní ráno. Již plně probuzená, si před očima promítám včerejší večer i noc. Uvědomuji si, že sen to nebyl. Incest! Vždy jsem takové jednání odsuzovala, nechápala, co k tomu lidi vede. No a teď co?
Hlavou se mi honí samé otázky a žádná odpověď. No nic, dámo! Takže vztyk a hurá do koupelny. Nahá stojím před zrcadlem, dlaněmi nadzvedávám prsa a prohlížím si svou postavu. Vysoká nejsem, masitý zadek taky moc nemám, pomalu se hlásí první náznaky vrásek. Jen na svůj útlejší pas jsem pyšná. I v práci mi mladší holky závidí souměrnost mezi pasem,

Pondělí, 2017, Leden 23 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,310

Když moje nymfa krátce po půlnoci přišla, provedla mnou již popsané sladké probuzení. Parádně mě rozkouřila a potom se chystala nasednout na koníčka, což byla její oblíbená poloha. Před tím se však přísně zeptala:
„Koupil sis ty šprcky?“
Zkroušeně jsem přiznal, že jsem na to ani nevzdechl a okamžitě jsem se začal bát, že sleze, oblékne župan a potrestá moji neposlušnost demonstrativním odchodem. Naštěstí k tomu nedošlo. Vítězoslavně se usmála, natáhla se k odhozenému županu a z jeho kapsy vyčarovala balíček Primeros.

Neděle, 2017, Leden 22 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,844

Nedávné setkání strejdy s Jitkou skončilo málem katastrofou, které se účastníkům podařilo uniknout doslova v posledním zlomečku vteřiny.

Ale nakonec, jak se říká, se ucho utrhlo. I když o ucho tu až tak nešlo. No, vlastně…

Sobota, 2017, Leden 21 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,654

Snad na počátku, abych se představil. Jmenuji s Karel, na příjmení vlastně nezáleží. Žil jsem sám v malé, ale pro mě dostačující, svobodárce.

Pátek, 2017, Leden 20 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,081

Díl pátý – Marek

Čtvrtek, 2017, Leden 19 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,330

Kapitola 1: Jiskření.

Středa, 2017, Leden 18 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,394

Konečně se v té ospalé díře něco dělo. Vilovou oblastí Nouzov, nedaleko Unhoště, která vznikla v třicátých létech 20. století jako módní záležitost pražských snobů a zbohatlíků, se šířila zvěst o úchylovi, který se několik podvečerů za sebou zjevoval a obnažoval před osaměle jdoucími ženami. Prý vybíhal z křoví, při okraji lesa, na lesní cestě, vedoucí do sousedních Malých Kyšic. Pro místní drbny na návsi a štamgasty v hospodě U Spalů to bylo přímo požehnání. Konečně, po dlouhé době, bylo o čem mluvit.

Úterý, 2017, Leden 17 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 4,824

Přichází víkend. Ačkoli venku svítí slunce, je už chladno. Jsme domluveni s Dominikou, že ji vyzvednu na nádraží. Zastavím na parkovišti a vyhlížím ji. Konečně ji spatřím. Drobná postava, z dálky zaměnitelná s chlapcem, se blíží. Otevírám dveře a jdu jí naproti. Nevím, zda ji mám políbit. Vyřeší to za mě letmým polibkem.
„Bála jsem se, že nepřijedeš,“ usměje se.
„To se nikdy nestane,“ odpovím. Jsem si tím jistý. Cítím potřebu ochraňovat ji, nedokázal bych jí ublížit.

Pondělí, 2017, Leden 16 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,563

Dubnové počasí těchto dnů dávalo za pravdu názvu Aprílové počasí. Chvíli svítilo studené sluníčko, chvíli se snesly spršky ledového deště.

Sobota, 2017, Leden 14 - 13:00
Kategorie:
Počet přečtení: 3,532

Dny plynuly, Jitka rozhodně nestrádala, jen strejdu zase přepadaly košilaté myšlenky. Mlsně se olizoval, když si vzpomněl na slast, kterou s Jitkou prožíval. Jenže si vzpomněl i na nepovedenou poslední návštěvu a adrenalinové lesoparkové dobrodružství.

„Mám já tohle zapotřebí?“ dumal.
Jenže brnění v kalhotech mu napovídalo, že ano.
„Jak to ale zařídit?“ vrtalo mu hlavou. Přijít jen tak k Jitce domů, to už nechtěl riskovat, čekat na šťastnou náhodu se mu nechtělo. Martina se zeptat nemohl, kdy nebude doma. Co tak Jitky? Jenže na ni si, trouba jeden, ani nevzal číslo.

Čtvrtek, 2017, Leden 12 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,499

Týden uběhl jako voda a v sobotu jsme se rozjeli k mým rodičům. Jitka celá nervózní, vedle mě poposedávala.
Přijeli jsme, představil jsem mámě Jitku a máma ji hned uzemnila, když jí poděkovala, že se o mě postarala. Padly si do náruče a kropily chodník slzičkama.
Táta se díval na Jirku, Jirka na něho a pak táta  řekl :
 „A za dědou nepůjdeš?“
Jirka vylétl jako orangután a hned mu viselkolem krku.
 Tak jsme šli dovnitř, bylo plno vykládání, Jirka se od dědy nehnul a po chvíli  oba někam zmizeli.

Středa, 2017, Leden 11 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,248

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Rozvalený v pohodlném ušáku jsem nepřítomným pohledem zíral do stropu. Okolní ticho mě zcela fascinovalo. Po šichtě v pekelném rámusu na mne působilo téměř léčivě. Mozek, který zatím relaxoval, začal znovu odvíjet myšlenky.

Úterý, 2017, Leden 10 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 5,804

Bylo pozdní odpoledne a Šárka stále čekala na otce. Snažila se mu dovolat, byl však nedostupný. Když se pokoušela zavolat mámě, nebrala jí telefon. Pomalu už se odhodlávala vyrazit na vlak pěšky, když uslyšela zvuk přijíždějícího au­ta.

Ačkoli čekala otce, objevil se služební vůz, z kterého vystoupila Martina.
„Aspoň, že ty jsi v pořádku,“ vydechla rozrušeně. „Táta naboural, jedu z nemocnice.“
„Je v pořádku?“ lekla se Šárka.
„Svým způsobem,“ pokrčila rameny Martina. „Poleží si v nemocnici, ale dostane se z toho.“

Úterý, 2017, Leden 10 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,408

Každý pátek jsem se sebral a odpoledne jel k rodičům. Bydleli ve vedlejším městečku, zhruba půl hodiny cesty autem. Vždycky jsem vzal špinavé prádlo a máma mě ho vyprala. Nemusel jsem se o to starat.

Pondělí, 2017, Leden 9 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,979

Už jsem měl dost, toho poskakování před šéfem, šizení porcí na talíři a všech těch úlisností. Byl jsem absolvent hotelové školy, na rozdíl od šéfa kuchyně a i když dobře platil, neměl jsem to místo rád.
Jednou večer jsem našel ve schránce inzertní noviny a tam byla k na prodej v malé vesničce zařízená hospůdka, prý velice zachovalá. Zbystřil jsem, ale cena byla jaksi nad možnostmi mých úspor.  Ale nevzdal jsem se a zavolal Jaromírovi, dělal v bance na hypotékách. Přišel ke mně, seděli jsme a mudrovali.

Středa, 2017, Leden 4 - 15:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,716

Když mě můj šéf suše oznámil, že příští týden pojedu na zahraniční výjezd, zalapal jsem po dechu. Byl jsem v kolektivu přejímacích techniků nejmladší, teprve třiatřicetiletý a nikdy jsem ještě v zahraničí nebyl.
„Já?“ otázal jsem se blbě, celý udivený.

Pondělí, 2017, Leden 2 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 4,205

p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align:
left; }

Neděle, 2017, Leden 1 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,286

Loudal jsem se pomalu chodbou s ostatními z posluchárny, když mě zastavila sekretářka od děkana a prý máte tady, nějaký telegram.
Podívám se na odesilatele a ono je to od mámy.
„Proboha, proč to posílá na fakultu?“
Rychle ho rozbalím a čtu: TATA VAZNE NEMOCEN PRIJED OKAMZITE MAMA.
„No nazdar,“ řekl jsem si, „co se proboha stalo?“
Pavla se na mě zezadu pověsila a prý: „Dnes se jde do kina.“
„Nejde,“ řekl jsem a ukázal jí telegram.
„A to nemůžeš jet zítra?“ oponovala. 
„Musím ještě dnes, nevím, co se děje, tak se nezlob.“

Pátek, 2016, Prosinec 30 - 21:29
Kategorie:
Počet přečtení: 8,481

Není nijak extra velká zima. Ba naopak. Ačkoliv je poslední den v roce, je prapodivně teplo. Ono deset stupňů Celsia opravdu vypadá divně. I já jsem se tak cítil. Seděl jsem, jako vždy, v obýváku a koukal na trapné pořady, co dávali v televizi. Přitom jsem přemýšlel, co vlastně dneska večer budu dělat. No, přemýšlet jsem moc nemusel. Věděl jsem přesně, co budu dělat. Budu s mámou, tátou a sestrou slavit konec roku.  

Pátek, 2016, Prosinec 30 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 6,353

Na vejšku jsem se nedostala, tak jsem si aspoň prodloužila zdrávku o pomaturitní studium. Lucka, už usídlená na koleji v Praze, oznámila, že na svátky nepřijede, prý bude trávit Vánoce s přítelem. Zajímalo by mě, kterého myslela. Zarmoutila tak celou rodinu.

Středa, 2016, Prosinec 28 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,959

Byl pátek.
Slunce se opíralo do zasněžené lesní cesty protažené před nedávnem rolbou. 
Ticho lesa bylo rušené pouze zvuky dvou lyžařů, kteří pomalu stoupali cestou k jejímu vrcholu.
Doktor Vendelín Jarolímek, zaměstnanec právního odboru podniku KOVOEXPO, se zastavil a ohlédl za sebe.
„Je to už jen kousek Zuzanko, jen vyjedeme na vršek a pak sešupem přímo k boudě,“ uklidňoval spolujezdkyni.

Úterý, 2016, Prosinec 27 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 6,342

Lucka už byla na koleji a já s našima zůstala v baráku sama. Na vejšku jsem se letos nedostala, ne že bych se nesnažila, ale nějak se na učení prostě nedokážu soustředit. Myslím totiž v jednom kuse na sex.
S mámou ani s tátou jsme se o naší společné trojce nebavili. Rodiče tak nějak předstírali, že se to nestalo. Jednou dopoledne, asi dva týdny po té, jsem seděla s tátou v kuchyni. On si četl noviny, já seděla přilepená k tabletu. Měla jsem si stahovat nějaké studijní materiály, ale jako vždycky jsem zabloudila na porno. Aspoň jsem si ztlumila zvuk.

Pondělí, 2016, Prosinec 26 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,785

Začalo to nevinně. Když se zohýbal pro sklenici kečupu nešťastně umístěnou v nejspodnějším fochu regálu, tak svým pozadím někoho nabral. Rychle se napřímil a otočil, připraven na omlouvání, když ji uviděl stát zčervenalou před sebou.
„Promiňte prosím, já nechtěl,“ začal.
„Neomlouvejte se, to se tady stává, vždyť se nic nestalo,“ odvětila, „neznáme se odněkud, mám dojem, že jsem vás někde viděla?“
Přemýšlel, pak zakroutil hlavou: „Když já mám na tváře tak špatnou paměť,“ povzdechl si.
Nepochopili ani jeden z nich, proč si od prvého okamžiku, navzdory

Sobota, 2016, Prosinec 24 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,311

Zrovna když ukládala víno do vinotéky cinknul zvonek ode dveří. Vstala, upravila se a šla otevřít.
„Roberte, miláčku, ty jsi přišel!“ zvolala roztouženě a vtiskla mu polibek.
Rychle se svlékal z kabátu a vzápětí, stuleni k sobě v obýváku, se vášnivě líbali.
„Zůstaneš do rána?“
„Ne miláčku, musím domů, moje ropucha pozvala syna a snachu na večeři, tak musím hrát milujícího otce.“
„Podívej, co donesl Ježíšek mému Robertíčkovi,“ zašišlala a podala mu krabici.

Pátek, 2016, Prosinec 23 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 7,897

Pozorovala jsem, jak táta mrdá mámu. Tentokrát ne v televizi, ale naživo!

Čtvrtek, 2016, Prosinec 22 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 5,081

Následující dny se Pavel snažil vzpírat pokušení, které mu hrozilo ze strany Šárky. Raději proto trávil více času v práci a sourozenci tak měli více času pro své incestní hrátky. Vztah s Jakubem pomalu směřoval do ztracena. Zdálo se, že oběma vyhovuje vzniklá situace, kdy na veřejnosti a před rodiči stále tvořili pár, ale ve skutečnosti dávali přednost Lence s Petrem.
„Zítra někdo musí na chatu, přijdou na odečet elektriky,“ oznámil otec při večeři.
„Já tam klidně sjedu,“ přihlásila se Šárka. „V kolik mají přijít?“

Středa, 2016, Prosinec 21 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,220

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Když mě ráno budík zvedl z postele, v klidu a pohodě jsem provedl ranní hygienu a pak se beze spěchu na motorce dopravil do Vzletu. Sice jsem tak trochu čekal, že při odjezdu ze svobodárny uvidím Milušku, ale nikde v okolí se nevyskytovala.
Po dojezdu jsem milovanou kejvačku zaparkoval na rozsáhlém podnikovém parkovišti a zamíchal se do hustého davu zaměstnanců, mířících na ranní směnu.

 

Úterý, 2016, Prosinec 20 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,242

Blondýnka mezi muži

Sluníčko opatrně nakukovalo mezi napolo staženými závěsy. Zašimralo Irenu na očích, pomalu se probrala a nechápavě se rozhlédla po cizí ložnici. Odhodila deku, opatrně spustila nohy na zem a pomalu jí docházelo kde se ocitla.
„Holt holka, nezapřeš blbou blondýnku,“ povzdechla si.
Pozvolna se oblékla a vyšla na chodbu. Zdola bylo slyšet Karlovo pozpěvování a třískání nádobí. Plíživě se sunula po schodech dolů ke kuchyni, nahlédla opatrně a potom se rychle zezadu přisála na Karla, který zrovna vytahoval topinky z topinkovače.

Pondělí, 2016, Prosinec 19 - 07:00
Kategorie:
Počet přečtení: 3,935

Po porodu se rozjel u novomanželů kolotoč péče o miminko. Ostrouhal tak nejen manžel, ale i strejda. Jitka se věnovala malému Jiříčkovi celou svou silou a vervou a na nic jiného jí nezbývalo sil ani pomyšlení.

Neděle, 2016, Prosinec 18 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,432

Námluvy

Irena seděla u stolku v jídelně horské chaty Růženka a mlčky popíjela kávu. Uplynuly tři dny, kdy se s Karlem na Vraní boudě rozloučila a nasedla do rolby, která ji svezla na chatu. Dokonce i odepnutá lyže se našla a spočívala s ostatními v lyžárně, protože kotník při chůzi pobolíval a doktor, který nohu prohlédl, jí lyžování zakázal.

Sobota, 2016, Prosinec 17 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,025

Díl čtvrtý – světlé zítřky

Pátek, 2016, Prosinec 16 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,583

Soumrak se pomalu vkrádal do ulic a ze stromů padaly zabarvené listy. Podzimní večer byl poměrně chladný a vlhký. Po chodníku mezi listím šel pár, nejspíše manželé. On byl vyšší postavy, prošedivělý a záda se mu mírně hrbila pod tíhou věku. Ona menší postavy, věkem mírně zakulacená, držela se pod paží. Šli mlčky, když po chvíli se žena otřásla a pobídla muže:
„Pojď rychleji, začíná mi být zima.“
Zrychlil natolik, že žena mu nestačila a začala ho kárat, že se nedokáže přizpůsobit.
„Buď letíš jako blázen nebo se šouráš. To nemůžeš jít normálně?“

Čtvrtek, 2016, Prosinec 15 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,500

Lesem uháněl jelen, obrovský dvanácterák. Nepronásledovali ho psi ani lovci, jako tolikrát v minulosti. Naopak, běžel kvůli tomu, co cítil před sebou. Už to byly roky, co naposledy zápolil o laň se svými soky, roky, co se v něm probudilo milostné volání. Doběhl k okraji mýtiny, vyhlédl do slunečního svitu a opatrné zavětřil. Říjící laň cítil kousek před sebou, ale cítil i pach nebezpečí a zkušenost ho varovala, aby byl opatrný.

Středa, 2016, Prosinec 14 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,733

Slyšel jsem, jak za mnou zacvakl zámek brány a já stál po pěti letech venku na sluníčku, které mě bodalo do očí, v pomačkaném obleku a igelitkou v ruce. Pomalu jsem se loudal na zastávku, ve stánku koupil lístky MHD.

Trafikantka, která zřejmě s podobnými měla zkušenost se zeptala: „Tak vás pustili?“
Přikývl jsem a ona na to: „Raději se sem nevracejte.“
Autobus se pomalu kýval do města a já přemýšlel co dál. Mám se stavit za bejvalkou?
Věra se první měsíc snažila za mnou chodit, pak to bylo občas a poslední roky jsem o ní nevěděl.

Úterý, 2016, Prosinec 13 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,630

Ráno sněhu opět přibylo a já po snídani vytáhl frézu a začal před boudou dělat úklid za  pomoci zachumlané víly, která rozjařeně poskakovala a pokoušela se mně trefit sněhovou koulí. Zaparkoval jsem frézu, očistil a vytáhl sněžný skůtr.
„Chceš se svést?“ lákal jsem ji.
Ona chodila kolem a pak se rozhodla:
 „Na tom jezdit nebudu, to nemá volant.“
Nastartoval jsem, nasedl a zavolal na ni:
„Sedni za mě a drž se!“
V mžiku jsem ji měl přilepenou na zádech.

Pondělí, 2016, Prosinec 12 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 4,416

Čas postoupil a těhotenství bylo na Jitce už jasně patrné. Bříško se jí mohutně rýsovalo, prsy měla nalité a plné, div jí nevypadávaly z výstřihu. S každým pohybem se jí zhouply, až ramínka podprsenky praskala.

Ale pod těhotenským bříškem jí mokvala a svrběla zanedbávaná pička. Manžel Martin, pln obav o miminko, stále jen bral ohledy a opatrností jen přetékal. Nabízel, až vnucoval své těhulce hlavně odpočinek, jen aby miminko bylo v pohodě. Někdy svou ženušku polaskal, pomiloval, ale jen opatrně a na krajíčku.
„Abychom miminku neublížili, víš,“ omlouval se stále.

Neděle, 2016, Prosinec 11 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,277

První, co jsem ráno uslyšel, bylo:
„Já myslela, že už budeš pryč.“
A vzápětí se ozvalo:
„Promiň, netušila jsem, že tu nejsi sám.“
„Co je? Co se děje? Ahoj, co tu děláte?“ blekotal jsem zmateně.
Zpod deky vykoukla Kristýnka.
„Dobrý den,“ pozdravila mou mámu.
„Dobrý den,“ odpověděla jí.
„Kolik je hodin?“ zeptal jsem se, když jsem se trochu probral.
„Půl osmé,“ odpověděla mi máma.
Zprudka jsem se posadil na posteli a vyjukaně se kolem rozhlížel.
„Musíme rychle na nádraží, nebo to nestihneme na letiště.“

Sobota, 2016, Prosinec 10 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,498

Ráno jsem se oblékl, hodil jsem do sebe rohlík s máslem a kus salámu, co jsem našel v ledničce. Baťůžek na záda, baterku do jedné ruky, klíček od sklepní kóje do druhé a vyrazil jsem pro kolo a do práce.
Podupávaje jsem si trénoval svaly na nohou a sbíhal po schodišti dolů, domovnice Klímová právě s bručením vylézala z bytu a prý: „Romane di otevřít vrata ať tam nemusím chodit.“
„Nemůžu paní Klímová, musím pro kolo a do práce, zaspal jsem.“
„No jo ti mladí,“ bručela domovnice a šourala se po schodech do klenutého průjezdu.

Pátek, 2016, Prosinec 9 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,933

Pondělí začalo jako obvykle, zakázka byla předána ráno o devíti a v úterý ji chtěl šéf na stole. Potili jsme se až do dvou hodin s Petrem nad stoly, už opravdu zbýval jen kousek práce a bylo by hotovo. Přemlouval jsem Petra, ať tady ještě hodinku zůstaneme a dotáhneme to do konce, ale sebral papíry a strčil je do kufříku s tím, že se to dodělá u něho doma, že se mám kolem čtvrté stavit.
„Jo,“ povídá, „kdyby jsme s našima jeli nakoupit, tak ti otevře Lexík.“
Lexík, pomyslel jsem si, srandovní jméno pro kluka.

Čtvrtek, 2016, Prosinec 8 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 7,089

Ležela jsem v posteli s rukou zastrčenou do pyžamových kalhot a zlehka si hrála s kundičkou. Přemýšlela jsem o cvičení s mámou, skončily jsme před hodinou a já byla od té doby příšerně nadržená. Mamka cvičila takzvanou nahou jógu, prý se tak cítila maximálně svobodná. S nahotou jsme doma nikdy velké cavyky nedělali.

Šla jsem za ní kvůli nějaké prkotině, otevřela dveře a pohled mi padl na její skvostnou dokonalou vagínu. Stála s roztaženýma nohama v hlubokém předklonu, s obličejem u kolen.

Středa, 2016, Prosinec 7 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,793

Blondýnka na Vraní boudě.

Slunečný předvánoční den zaplnil sjezdovku u chaty Růženka. Na Vraní boudě, umístěné zhruba sto metrů pod horní stanicí lyžařského vleku se u okénka malého občerstvení potil Karel Rada, službukonající člen Horské služby a zároveň prodavač místního občerstvení.
Konvice na horkou vodu syčely na plotýnkách  vařiče a Karel ač dělal vše možné, nestačil náporu lyžařů u okénka.
„Budeme sem muset koupit nějaký velký ohřívač, s konvicemi to nemůžeme stíhat,“ pomyslel si a honem dodělával další várku čaje s rumem.

Úterý, 2016, Prosinec 6 - 07:00
Kategorie:
Počet přečtení: 4,768

Jitka s Martinem se vzali a svatební veselí vystřídal všední život. Mladí novomanželé si ho vydatně kořenili vitamínem S, tedy sexem, a vůbec si nad jeho všedností nestěžovali.

Pondělí, 2016, Prosinec 5 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,617

Dostal jsem možnost, koupit od Lesů starší hájenku, utopenou v hlubokém lese. Co mě však zaráželo, že o ni nikdo nejevil zájem a byla podezřele levná.
Tak jsem se s nimi domluvil a jel se podívat. Zvenku byla zachovalá, romantická, dřevo bez červotoče, vše pěkně zdravé, takže stavebních úprav by bylo poměrně málo.
Procházel jsem se vnitřkem a ptám se toho jejich zástupce, kde je koupelna a záchod. Ošil se a že záchod je venku a koupelna, ta chybí, kde není voda, není koupelna.
„To tady neměli studnu?“ podivil jsem se a on:
„Měli, ale spadla.“

Neděle, 2016, Prosinec 4 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,081

Hurá, konečně mi skončila brigáda. Už jsem toho začínal mít opravdu dost. S tím, jak se blížil konec, tak jsem měl práce čím dál víc. Naštěstí se mi podařilo v pátek vypadnout dřív a měl jsem tak dost času se sbalit. Odlet měl být v sobotu ráno a já neměl nic nachystáno, jen seznam věcí, co budu potřebovat s sebou.

Sobota, 2016, Prosinec 3 - 07:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,783

„Tak, co to máme dneska dobrýho?“ brblal Rudla nad taškou s nákupem a přehraboval se v obsahu.
„Hele, nech tu taškou na pokoji, pokud máš hlad, tak se laskavě přesuň do ledničky,“ křikla na něj Helena, která si právě sundávala v předsíni kabát.
Zbytečně, protože mlsný manžílek se jenom tak odbýt nedal. Pojednou vytáhl z tašky povědomou láhev a v očích mu zajiskřilo blahem.
Pouze na chvíli, než si přečetl etiketu.

Pátek, 2016, Prosinec 2 - 02:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,071

Další den jsme nastartovali Modráska a jela se kupovat myčka. Tentokrát to při nakupování bylo úplně opačně. než když se kupoval můj oblek. Vešli jsme do obchodu a Jana se vrhla na první myčku co tam stála a že si koupíme tuhle.
„Tak to ne, miláčku,“ řekl jsem jí. „Oblek jsi mi kupovala ty a myčku ti kupuji já.“

Čtvrtek, 2016, Prosinec 1 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 4,895

Bylo strašné vedro. Válely jsme se s Luckou u bazénu a letošní prázdniny nám oběma připadaly jaksi zabité. Naši nebyli doma a Lucka z jejich zásob přinesla už druhou flašku vína.

„V tom vedru bychom neměly takhle chlastat,“ blikalo mi v hlavě varování.
„Ségra! Viděla jsi poslední dobou nějaký nový tátovo video?“ zeptala se bezelstně Lucka.
„Lucino!“ zhrozila jsem se.
Platila mezi námi nevyřčená domluva, že o tom, co se stalo, nebudeme mluvit.
„Zahrajeme si žolíky,“ pleskla balíčkem o stůl. „No, já jen, jestli s mamkou zase něco nenatočili.“

Středa, 2016, Listopad 30 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 3,021

Loudali se od jídelny volným krokem po cestičce k lesu. Vedoucí tábora z okna jídelny sledoval ostřížím zrakem dvě postavičky mizející mezi stromy a dodržující řádný rozestup mezi sebou. Neměl to lehké, udržet kázeň mezi dětmi a ještě tyhle od puberty povyrostlé rádoby vedoucí.

Úterý, 2016, Listopad 29 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 5,219

Byla to krásná svatba. Nevěsta Jitka jak bílý liliový květ, ženich Martin jako lusk. Po obřadu se všichni hosté přesunuli do sálu a po slavnostním obědě vypuklo pravé svatební veselí. Všichni se bavili, kolem plno štěstí a radosti, jásotu a hlaholu. Novomanželé představovali své příbuzné, rozbalovali dary, zatančili si sólo a pak pozvali do kola všechny ostatní. A večer, po příchodu kamarádů a kamarádek, nálada ještě stoupla. A začaly se hrát různé svatební hry. Hosté většinou, více či méně posilnění alkoholem, se nechávali unášet uvolněnou

Pondělí, 2016, Listopad 28 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,309

Posadili jsme se na postel, ona se ke mně přivinula, zavřela oči a zašeptala:
„Tady mě můžeš líbat, tady nás nikdo neuvidí.“
Objal jsem ji, přitiskl a přisál jsem se na její ústa. Zrychleně dýchala a já si uvědomil, že se možná dusí. Taky že jo, když jsem ji uvolnil, lapala po dechu. Přitisknutá stále ke mně, se zeptala:
„Chceš se mnou chodit nebo potřebuješ matraci na dovolenou?“
„Matraci mám na pokoji,“ namítl jsem, „a co se týče chození, k tomu jsou zapotřebí dva.“
Vrhla se mi kolem krku a pro změnu jsem se dusil zase já.

Neděle, 2016, Listopad 27 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,001

Díl třetí – deprese

Sobota, 2016, Listopad 26 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 6,100

Šárka se blížila k domovu, stále se nedokázala srovnat s náhlým koncem tak zajímavého víkendu. Stačilo si jenom představit, co by následovalo, kdyby Lenčin otec nemusel náhle odjet řešit problém u zákazníka v cizině, a cítila, jak jí vlhnou vzrušením kalhotky. Tereza, která se urazila, že ji otec nechtěl vzít s sebou, vyvolala hádku, a tak děvčatům nezbývalo nic jiného, než se vrátit domů.

Pátek, 2016, Listopad 25 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,082

p { margin-bottom: 0.21cm; }

 

 

Jen náhodou jsem zjistil zajímavou informaci, která byla přísně utajená. Jedna z učnic oboru soustružník, z  ročníku, kde jsem byl třídním učitelem, ještě na základce otěhotněla a později porodila zdravé děcko, které potom dala k adopci. Alenka Tichá se jinak nijak nelišila od svých spolužaček a dokonale mezi ně zapadla.

Čtvrtek, 2016, Listopad 24 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,287

Sjížděli spolu na kolečkových bruslích mírný kopeček od náměstí k místnímu parku. Kličkovali mezi chodci, smáli se jejich nadávkám a potom na silnici k smrti děsili řidiče, když se znenadání objevili před kapotami jejich vozů. Smykem to vzali na cestičku do parku stoupající nahoru k letnímu altánku. Se smíchem se přitiskli k sobě a spojili ústa dlouhým polibkem.
„To byla krása,“ vydechla rozjařeně a s rozkoší přijímala partnerovo hlazení jejich dívčích ňader.

Středa, 2016, Listopad 23 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,015

Robert seděl v křesle na chodbě se sklopenou hlavou plnou černých myšlenek. Už se natahoval pro boty, aby se mohl obout. V tom zaslechl druhé zasténání. Zdálo se mu to, nebo je to možné? Znělo to, jako ženské hekání. Navíc ten hlas mu přišel nějaký povědomý. Zarazil se a nastražil uši. Opravdu. Byl to ženský hlas a nepatřil Vendulce. Bojoval mezi touhou vidět dvě dívky spolu a tím, že je mu Vendula nevěrná s holkou. Nikdy ho ani nenapadlo, že by byla na ženský.

Úterý, 2016, Listopad 22 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,471

Když na mne houkl mistr, že mám jít k energetikovi, zatrnulo mně a marně jsem přemýšlel, co jsem kde zkazil. Pomalu, neochotně jsem se šoural do administrativní budovy. Jak jsem vešel, kývla na mě sekretářka, že mám jít dál. Vlezl jsem do jámy lvové, energetik se na mě podíval a pokynul mi, abych se posadil na židli proti jeho stolu. Pak začal:

Pondělí, 2016, Listopad 21 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,500

Ráno jsem se probudil s erekcí. Vůbec se mi nechtělo otevřít oči a zaplašit tak nádherný erotický sen. Zdálo se mi o Pavlíně. A v tom snu byla opravdu ohebná. Navíc ten sen byl tak neskutečně živý. Téměř jsem cítil vlhko a teplo jejího lůna a slyšel její vzdechy. Ještě chvilku jsem si to všechno přehrával za zavřenými víčky. Najednou mi to došlo. To není sen. Pomalu jsem otevíral oči.
„Dobré ráno,“ pozdravila mě Zdeňka a zastavila své pohyby.
„Dobré ráno.“
„To je dost, že ses probudil. Už jsem myslela, že to všechno prospíš.“

Pondělí, 2016, Listopad 21 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 6,785

VERUNČINA DOBRODRUŽSTVÍ

1. ČÁST – ZASEKNUTÁ KOULE

 

Dveře konečně bouchly. Ségřiny podpatky zaklapaly na verandě.
Stáhla jsem si kalhotky a jenom v tričku seběhla dolů do obýváku. Závan chladného vzduchu na pipině mě nesmírně vzrušoval. Sama nahota mě vzrušovala. Už teď jsem byla mokrá jako blázen!
Podívala jsem se z okna – ségra právě vycouvala od garáže a rozjela se do města.
Konečně jsem osaměla.

 

Pondělí, 2016, Listopad 21 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 755

Den se pomalu zkracoval, z bříz na okraji Mýtinky padalo listí, jak zlaté penízky. Ve chvílích volna jsme se s Janou brouzdali na procházkách ve spadaném listí a tiskli se k sobě, jako milenci.
Provoz naší boudy nás cele zaměstnával, Jana propadla kouzlu kuchyně a vymýšlela k mé spokojenosti nové a nové variace na staré recepty. Uvnitř se všechno jen lesklo a vonělo.

Neděle, 2016, Listopad 20 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 5,984

Podzim zbarvuje město spadaným listím. Dominiku nevídám. Trávím čas osamoceně u televize. Neodvažuji se jí zavolat, a tak trpím při pohledu na tmavý displej mobilu. Neozývá se.

Ve středu přijíždí nečekaně Eliška. Má novou práci a dva až tři dny v týdnu bude vždy ve městě. Ptá se, zda u mě může přespávat. Souhlasím. Snažím se nepřipouštět si představy, které mi vnukla pokušitelka Dominika. Přesto se mi před očima neustále míhají obrazy nahých těl obou dívek. Nevím, která z nich je Dominika a která Eliška. Splývají mi dohromady.

Sobota, 2016, Listopad 19 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,185

Temný hvozd v podvečer neskýtal naději na nocleh ani zvířectvu, natož pak potulnému trubadorovi.
Podíval se do svého měšce, kde kromě žmolek prachu nebylo nic. Povzdechl si. V tom kůň klopýtl o kořen a v dáli se ozvalo zahučení hromu.
Přehodil si loutnu na záda a pobídl koně. V mysli se mu objevil obraz nedaleké lesní krčmy, kde krčmář se vždy k němu stavěl velice přátelsky.
„No nic hochu,“ povzdechl si, „snad nás nechá krčmář v suchu přespat.“
Ještě dvě zákruty lesní cesty, pak brána a již vjížděl do dvora.  

Čtvrtek, 2016, Listopad 17 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,965

O dva měsíce později…

Úterý, 2016, Listopad 15 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,509

Usnuli jsme v objetí, zmoženi řáděním a alkoholem a netrvalo to dlouho, když nás sluneční paprsek začal šimrat na víčkách. Jana se slastně protahovala, zívala na celé kolo a nejraději by spala celé dopoledne.
„Pojď, přitul se ke mně,“ lákala úlisně, „mně se s tebou spí nejlíp.“
Políbil jsem ji a pak něžně připomenul:
„Nezapomínáš, že máme také nějaké povinnosti? Víš, že Rudla s Bětkou přijedou na oběd?“
Vylítla.
„Ježišmárja, to nemohls říct hned, tolik práce a já se válím nahá po posteli.“
„Tak se obleč,“ poradil jsem jí.

Neděle, 2016, Listopad 13 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,243

Klára odjela na služební cestu. Patrikovi, jenž zůstal doma s dětmi, nezbylo, než o ní snít a sporadicky jí psát, neboť vycestovala daleko a časový posun je v přímé komunikaci značně omezoval. Celé dlouhé dva týdny si ji každý večer představoval a trpce počítal, že přibližně v polovině jejího pobytu by na ni měla přijít ovulace, kdy byly jejich noci obzvláště divoké. Nedostatek kontaktu si začal kompenzovat vyjídáním rodinných zásob čokolády.
Začalo to někdy třetí den po Klářině odjezdu, během večera kousek po kousku spořádal třetinu tabulky. A že šlo o kvalitní kousek s velkým

Pátek, 2016, Listopad 11 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,492

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Čtvrtek, 2016, Listopad 10 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,454

Ako tridsaťtri ročný som sa dostal s chrbticou cez môjho dobrého kamaráta – lekára, na kúpeľnú liečbu. Známe slovenské kúpeľné mestečko ma privítalo krásnym počasím. Dobrým pivom v miestnom hoteli a krásnymi babami.

Ale všetko poporiadku a nepredbiehať situáciu.

Středa, 2016, Listopad 9 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 1,605

Kdysi žil v daleké zemi pohledný princ jménem Eduard.
Jednoho dne, když se procházel lesem, spatřil ležet pod stromem krásnou dívku, kterou nikdy dříve neviděl.
„Ta musí být moje,“ rozhodl se.
Utrhl pár květů polního kvítí a jal se jím lehce lechtat dívku po obličeji.
Otevřela oči, udiveně pohlédla na vetřelce, který ji vzbudil. Zčervenala rozpaky, když spatřila prince. Ten však nelenil, uchopil ji do náruče a přisál se na její rty. Překvapilo ji to, ale potom neodolala a oplácela mu polibky, jak nejlépe svedla. Pojednou princ vstal a lehkým krokem, beze slov,

Pondělí, 2016, Listopad 7 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,082

Odvezl jsem Zdeňku domů a chtěl zamířit k sobě.
Při loučení mi ještě Zdeňka pošeptala do ouška:
„Doufám, že po tom, co jsme spolu zažili, už nebudeš mít potřebu koukat po jiných.“
„Když ono to koukání je reflex…“ řekl jsem omluvně, „ale budu se snažit se krotit.“
„To budu ráda.“
„Já myslel, že tohle jsme si už vyjasnili, když jsem to přirovnával k autům.“
„No to sice jo, ale moc si mě tím neuklidnil.“
„Prosím tě, už do toho nešťourej, nestojí to za to, se kvůli tomu hádat.“
„A nechceš si ještě před odjezdem zašťourat ty? Já bych si dala

Sobota, 2016, Listopad 5 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 3,359

Díl druhý – panic

Usnula jsem až nad ránem a druhý den se probrala někdy kolem 10té. Nechtělo se mi z postele, vlastně jsem ani nikam nespěchala. Hlavou se mi opět začaly honit vzpomínky z minulé noci a opět jsem pociťovala silné vzrušení. Neváhala jsem a začala se dráždit. Z nočního stolku jsem si vytáhla svého pomocníka a přivedla se k orgasmu. K mému překvapení mě ze všech těch divokých představ z Verčina vyprávění nejvíce vzrušovala představa sexu s ženou. Po odeznění orgasmu mi to opět přišlo trapné. Sama sobě jsem vynadala, vstala, oblékla se a šla snídat.

Čtvrtek, 2016, Listopad 3 - 01:00
Kategorie:
Počet přečtení: 2,152

V červnu po dvou letech…

„Kdy už mě konečně vezmeš s sebou na to tvoje tajné místo?“ žadonila zase Vendy. „Už mi to slibuješ takovou dobu.“
„Já vím, promiň. Vždyť víš, že nějak nebyl čas. Ani si nepamatuju, kdy jsem tam byl naposledy,“ oponoval jí Bob.
„Já to vím, loni v létě.“
„No tak vidíš.“
„Fajn, tak se nachystej a v pátek vyrazíme, snad bude dobré počasí. Máme oba zkouškové, tak pojedeme.“

Stránky