Změny na stránce - ...

Notifications
Clear all

Změny na stránce - počet zhlédnutí povídek  

Tomáš
Admin
(@tomas)
Admin
Přidal se: před 4 roky

Tak se to tu zase změnilo. Naštvalo určitě nemnoho z vás. Ano změny tu byly, ale ne úmyslné, plánované, ale vynucené. Zkusím tedy uvést co se to tu stalo.

1. Objevil se jakýsi permoník, který vkládal do souborů na webu (myšleno ty, co nevidíte, ale které v sobě obsahují veškerý kód a logiku toho, jak a co se má zobrazovat) jisté nekalé řádky, které měli provádět přesměrování stránky na reklamy a weby, z kterých se stahuje cosi. To přesměrování sice neprobíhalo (doufám, já ho nezaznamenal), ale ty řádky způsobovali chybu načítání webu a špatné jeho zobrazování
    1. Částečně je to opravené, ale musí se znovu nahrát čisté soubory a příprava chvíli trvá. Nebojte, žádný vir se tu nestahuje.
    2. Problém způsoboval zastaralý plugin, přes který se sem útočící permoník dostal a měl možnost provádět tu neplechu
    3. Druhý problém byla moje chyba při nastavení práv na složky a soubory, díky kterým permoník mohl zapisovat do souborů. 
  2. Jisté změny tedy v zobrazení stránky jsou způsobené viz výše. Nejdůležitější je zmizení počítadla počtu přečtení. Nyní jistě bystrý čtenář pochopí, který že to plugin dělal tu neplechu 🙁

Samozřejmě jsem uvažoval o náhradě. Nicméně by to znamenalo, že se musí zase počítat počet přečtených povídek od znova. A to už je na palici pro všechny. Přestože je pro mnoho autorů tento ukazatel jakou si odměnou, uvažuji, že náhrada nebude. Ale bylo by fér znát názor uživatelů a hlavně autorů, ta se prosím vyjádřete. 

3 Replies
harai
 harai
Host
(@harai)
Přidal se: před 5 měsíci

Ahoj, já bych počet přečtení viděl rád. Byla to pro mě motivace k dalšímu psaní. 

Odpověď
Shock
 Shock
Host
(@Shock)
Přidal se: před 2 měsíci

Dnešní ráno je vzhled stránek poněkud chaotický a takový zahlcený. Pokud nejde udělat stručný přehled počtu přečtení, jako to bylo, tak snad raději nic. Jako autor na tom nelpím. Mě spíš vadí minimum komentářů a ne kolik lidí si můj výtvor přečetlo.

Odpověď
harai1
(@harai1)
Member
Přidal se: před 4 roky

Chaotické jsou stránky už pár posledních dnů. Počet komentářů neovlivníme, ale počet přečtení má alespoň nějakou vypovídající hodnotu... Přece jenom to nepíšu pro sebe, ale pro čtenáře.  Jenom by to chtělo ustálit fungování stránek jako takových nebo nám sem přestanou chodit lidi.

Odpověď

Zanechte odpověď

Preview 0 Revisions Saved