Zadání povídky ke s...

Notifications

Zadání povídky ke schválení  

Tomáš
Admin
(@tomas)
Admin
Přidal se: před 4 roky

Nový editor, který je ve wordpressu defaultně nastavený má trochu jiné rozvržení, než bylo zvykem. Povídku ke schválení je možné tedy poslat pomocí tlačítka Publikovat. Pro jistotu můžete i zvolit stav povídky Zkontrolovat

Topic Tags
12 Replies
Bob Romil
(@bobromil)
Member
Přidal se: před 2 roky

No tak s novým editorem je to trochu válka. Ani za boha jsem nepřišel na to, jak nahrát k povídce obrázek. Je-li to vůbec možné a není k tomu potřeba nějaké oprávnění. Štítky se mi taky nepodařilo přidat. Vždy po vypsání mi prostě zmizí. Nešlo by alespoň v několika málo bodech pro nás méně počítačově nadané popsat alespoň tyhle základní funkce? Předem díky.

Odpověď
6 Odpovědi
dedek.Jeff
(@dedek-jeff)

Member

@bobromil

Pošli mi na můj mail : dedek.Jeff@seznam.cz obrázek i štítky, které chceš ke své povídce přidat a já ti to tam vložím. Zaškrtl jsem si, že si příspěvek beru ke kontrole, tak mi tam nikdo nepůjde.

dedek.Jeff

Odpověď
Bob Romil
(@bobromil)

Member

@dedek-jeff

Vše odesláno, díky za ochotu.

BR

Odpověď
Tomáš
Admin
(@tomas)

Admin

@bobromil

vše je v pravém sloupci. Mělo by být viditelné i pro autory. Nesmí být zvolen nějaký blok, to se pak vpravo objevují volby pro konkrétní blok.
Štítky se zadávají tak, že se napíše jméno a pak čárka a ony tam naskočí.

Odpověď
Bob Romil
(@bobromil)

Member

@tomas

S obrázkem to je možná kvůli tomu bloku, i když si nejsem jistý, jestli jsem nějaký zadal. Kliknul jsem na vložení obrázku, okno požadovalo vložit URL adresu snímku. Zkoušel jsem zadat různé kódy z uložišť, kam jsem obrázek nahrál, ale psalo mi to, že je adresa neplatná. Třeba obrázek k povídce Žhavá milfka jsem bez problému k povídce dostal ve formátu HTML, ale teď mi to nešlo.

Štítky jsem utvořil přesně jak píšeš. Zobrazili se stejně jak jsem byl zvyklý dříve, ale ani při jednom pokusu se mi je nepovedlo přiřadit k povídce natrvalo. Po odeslání povídky ke kontrole prostě zmizely.

Poslal jsem vše na mail Dedkovi tak myslím, že pro tentokrát to bude v cajku a příště se mi třeba zadaří lépe 🙂

Odpověď
Tomáš
Admin
(@tomas)

Admin

@bobromil

tak minimálně je vyřešen problém s nahráváním fotek. Teď by to už autor měl vidět a měl by mít možnost zvolit obrázek.

na štítcích a kategorie se zatím pracuje. Tedy až zjistím, čím to je 🙂

Odpověď
Bob Romil
(@bobromil)

Member

@tomas

Ok, díky 🙂

Odpověď
Šmajda
(@smajda)
Member

To nové rozhraní je ergonomická tragédie. Nejde nějak vypnout to psaní do bloků? Výběr z nejpoužívanějších štítků byl taky lepší v předchozí verzi. 

BTW, Tome, nedá se něco udělat s tím přehnaným zabezpečením? Todle přece jen není banka, abych musel mít 12 znakové heslo :-(.

Odpověď
2 Odpovědi
Tomáš
Admin
(@tomas)

Admin

@smajda

ahoj editor už zůstane. Je aktivně vyvíjený a součástí wordpressu. Chápu, že bloky vypadají jako blbost, ale ve výsledku, pokud se s tím člověk naučí pracovat to přinese i pozitiva. 

sílu hesla jsem nijak nenastavoval, ale zkusil jsem udělat nějaké úpravy v nastavení, tak když tak zkus znovu. 

Odpověď
Šmajda
(@smajda)

Member

@tomas

heslo jsem si zase zjednodušil, už to systém akceptoval ;-).

Odpověď
Trysky
(@trysky)
Member

Tak jsem zkusil poslat další díl Kristýnky. V editoru jsem zadal asi 5 štítků a po odeslání je to po mě chtělo znovu. To už jsem nevyplnil a štítky se nepřidaly žádné.

Kromě toho jsem nebyl schopný přidat kategorii, žádná se mi tam neukázala.

Odpověď
1 Odpověď
Tomáš
Admin
(@tomas)

Admin

@trysky

opraveno. A jestli mohu požádat, chyby se hlásí přes podporu. Tam mi na to přijde ihned upozornění. Tady ne.

Odpověď

Zanechte odpověď

Preview 0 Revisions Saved